320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Juveman Vaata postitust
    2) Kõrgushüpe :1.93
    Sellised olid mu rekordnumbrd 2004. aasta detsembris. Täna alistus aga 2.06. Nii et Pärnu kergejõustikuhall on hästi sisse pühitsetud. Oli tore

    Kommentaar


      That's my nigga! Ei midagi rassistlikku, tegu on mu sugulasega ja loodan temast kõike paremat. Ma küll mõtsin, et ehk tuleb temast esimene mustanahaline Eesti jalgpallikoondislane, aga igatahes kehaliste eelduste poolest oli alati selge, et sportlane temast saab.

      Muideks see väide, et "rassistlikku suhtumist pole Tallinnas sirgunud poiss peale üksikute eemalt öeldud lausete kuulnud" on täielik bullshit. Tean juba omast käest, kui raske on temaga koos kas või lihtsalt linnas ringi liikuda.

      Ma lihtsalt pidin marurahvuslaste õrritamiseks selle postituse tegema. Go Riks!

      Kommentaar


        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        [URL="http://epl.ee/sport/372549"]kehaliste eelduste poolest oli alati selge, et sportlane temast saab.

        Muideks see väide, et "rassistlikku suhtumist pole Tallinnas sirgunud poiss peale üksikute eemalt öeldud lausete kuulnud" on täielik bullshit.
        (vist on 10 Olümpiastardis ka figureerinud, jääb teiste hulgast hästi meelde,

        ühtlasi on tegemist kultuuritegelase August Pulsti
        lapselapselapsega, vb tuleb noormehel veel mõistus pähe ja jätab spordi, kus see ja teine aga jah, on juhtunud , et neid seoseid ei teata ja arvatakse inimene valele üritusele olevat sattunud, pidades teda automaatselt pätiks
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Järgmisel nädalavahetusel toimuvatel Eesti Meistrivõistlustel saab olema huvitav näha, kuidas ta hakkama saab vahetus konkurentsis teiste Eesti välejalgadega. Hooaja edetabelis on ta ju koguni teist kohta hoidmas.

          Kommentaar


            Avame taaskord kergejõustiku teema, sest Kanter on üpris hea tulemuse teinud: 72.02. Pole küll Eesti rekord, aga ikkagi ilus tulemus.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Avame taaskord kergejõustiku teema, sest Kanter on üpris hea tulemuse teinud: 72.02. Pole küll Eesti rekord, aga ikkagi ilus tulemus.
              USAs..
              Tammertki on hooaja eel põrutanud 68-69 aga Euroopas on tulemused siiski keskpärased...
              Ootaks ikka õiged võistlused absoluutsete tippudega ära ja siis näeks kui hea Kanter tegelikult on, kuigi ma ei taha hetkel väita et ta praegu heas vormis pole

              Kommentaar


                kui keegi soovib siis siin on ka video Kanter-i heitest
                karm värk on see jalgpall

                ja ega see elu ka parem pole

                Kommentaar


                  TV3 näitas kah neid katseid. On ikka ääretult ebasportlik minna hooaja rekordeid üritama sellistesse U.S.A. tuule-tunnelitesse, kus ka järele karjudes ketas sentimeetreid lisab. Alekna põrutanuks seal kohe 74 meetrit, kui tahtnuks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lennat Vaata postitust
                    TV3 näitas kah neid katseid. On ikka ääretult ebasportlik minna hooaja rekordeid üritama sellistesse U.S.A. tuule-tunnelitesse, kus ka järele karjudes ketas sentimeetreid lisab. Alekna põrutanuks seal kohe 74 meetrit, kui tahtnuks.

                    Ei leia ma seal mitte midagi ebasportlikku. Läks head enesetunnet otsima ja selle ta ka leidis. Nii palju parem hooajale vastu minna. Ja sellistes paikades peetaksegi mini võistlusi, kuna loodud on suurepärased eeldused väga heaks tulemuseks. Nii et tore uudis igatahes. Samas ei maksa ka oletada, mida Alekna seal suutnuks või suudab. Lihtsalt kuidagi mõttetu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                      Ei leia ma seal mitte midagi ebasportlikku. Läks head enesetunnet otsima ja selle ta ka leidis. Nii palju parem hooajale vastu minna. Ja sellistes paikades peetaksegi mini võistlusi, kuna loodud on suurepärased eeldused väga heaks tulemuseks. Nii et tore uudis igatahes. Samas ei maksa ka oletada, mida Alekna seal suutnuks või suudab. Lihtsalt kuidagi mõttetu.
                      Aga suurvõistlustel loksutatakse meie uus lemmikpoiss jälle põrsa kombel paika.
                      ALEKNA The First ....
                      Millalgi hakkab Hundu ka endast meeste seas märku andma. Kindlasti hakkab, mina usun temasse, ta ei ole staar, vaid häbelik pikakasvuline maapoiss, kes oskab lihtsalt ketast heita ... Samasugune oli ja on seda senini Virgilijus Alekna.

                      edit: Ahjaa, minu lemmikheitja oli Lars Riedel! Niipalju aastaid seal möllu sees olla ja kui suured võistlused tulid (ükskõik, millises kohas, kasvõi Suure Karu Perses, võttis korraks käed taskust välja, pani laksu ära ja siis mõnules, kuidas konkurendid järjest läbi põrusid). Aga see on nüüdseks ajalugu. Nagu ka Erki Noole õnnestunud katse Sydneys, mis tõi talle ihaldatud olümpiavõitja tiitli, viies samas ära viimase armastatud spordireporteri Toomas Uba allesjäänud tervise-tagavarad.

                      Kommentaar


                        Ma suhtkoht nõustun sinuga. Riedel oli väga kõva mees, Alekna on seda samuti. Aga mismõttes Hunt on lihtne maapoiss ja Kanter staar? Seda nagu ei mõista. Kanter ääretult vaikne spordimees, kes ajab oma asja ega loobi niisama sõnu.

                        Kommentaar


                          minu vana konkurent Marek Niit kordas USa-s enda nimel olevat eesti rekordit 200m jooksus 20,96 arvata on et suve jooksul jõuab seda veel paar korda ta veel parandada
                          karm värk on see jalgpall

                          ja ega see elu ka parem pole

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sprinter Vaata postitust
                            minu vana konkurent Marek Niit kordas USa-s enda nimel olevat eesti rekordit 200m jooksus 20,96 arvata on et suve jooksul jõuab seda veel paar korda ta veel parandada
                            kui sa Niidukile konkurent oled, pead väga kõva poiss olema..Kuidas on sinu nimi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              kui sa Niidukile konkurent oled, pead väga kõva poiss olema..Kuidas on sinu nimi?
                              olin talle konkurent 2 aastat tagasi, peale seda suutsin endale vigastuse kaela saada, millele järgnes 2 kuud tagasi põlve operatsioon
                              nimi on Marek
                              karm värk on see jalgpall

                              ja ega see elu ka parem pole

                              Kommentaar


                                täna siis Kohilas Kuldliiga, võiks ikka mõni rekord ka ära kukkuda, ehk läheb õhtul nati jahedamaks. Kanter oli Kohilas eile proovikatsel pannud sinna 67 meetri kanti ja Rebane oli kõrvalt öelnud, et kui korralikult vasak jalg ka oleks maha pandud oleks 7 meetrit lisa tulnud. Pole paha hoog.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X