320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pagan, esiteks nurjas ajavõtusüsteem uue 200 Eesti rekordi ja teiseks, kadus õhtuks täielikult tuul ja leitsakus jäi ka kettas tulemus alla 70 meetri.

    Kommentaar


      1) Kaugushüpe : 4.06
      2) Kõrgushüpe : 1.40
      3) 60m : 8.7
      4) 100m : -
      5) 400m : -
      6) Kolmikhüpe : -
      7) Kuulitõuge (al B klass): 4kg 10m
      8) Odavise: -
      9) Kettaheide: 1 kg mingi 30m
      10) Pallivise (C klass): 57m

      Kommentaar


        Orissaare internaatkooli on internet sisse pandud?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Meie uuest ralliässast oli eile espn classicu pealt,kui kahekordset juunioride maailmameistrit tutvustav,saade.
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Niit jooksis 100m eesti kõigi aegade kolmanda aja 10,42, no see tüüp on ikka hulluks läinud, kuigi üks hea külg on nende jooksude juures ta on oma suhtumist veitsa muutunud alguses oli ta ikka väga suur ülbik, kuid nüüd on veitsa normaalsemaks muutunud
            karm värk on see jalgpall

            ja ega see elu ka parem pole

            Kommentaar


              Marek Niit - see mees on minu jaoks arusaamatu.
              Kas on ikka eestlane?, nagu Ivan Orav (Andrus Kivirähk) küsiks.

              Kommentaar


                Ei, ta on saarlane.

                Kommentaar


                  Algselt postitas sprinter Vaata postitust
                  Niit jooksis 100m eesti kõigi aegade kolmanda aja 10,42, no see tüüp on ikka hulluks läinud, kuigi üks hea külg on nende jooksude juures ta on oma suhtumist veitsa muutunud alguses oli ta ikka väga suur ülbik, kuid nüüd on veitsa normaalsemaks muutunud
                  kui hästi läheb siis võib tulevikus seda meest euroopas medalite eest võitlemas näha
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    kui hästi läheb siis võib tulevikus seda meest euroopas medalite eest võitlemas näha
                    Samal ajal kui teiste riikide eest võistlevad kodustatud neegrid, raskeks läheb.

                    Kommentaar


                      meil on ka üks koduneeger sprindis peale kasvamas. viha! lintš!

                      KKK4EVER

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        meil on ka üks koduneeger sprindis peale kasvamas. viha! lintš!

                        KKK4EVER
                        Mõtled Richard Pulsti?

                        Kommentaar


                          ei. richard pulsti mõtlen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Samal ajal kui teiste riikide eest võistlevad kodustatud neegrid, raskeks läheb.
                            Õnneks on meil ka üks kodune neeger (mitte kodustatud!) peale tulemas. Tulevik on helge

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Samal ajal kui teiste riikide eest võistlevad kodustatud neegrid, raskeks läheb.
                              ega ta kergelt ei peagi tulema

                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              meil on ka üks koduneeger sprindis peale kasvamas. viha! lintš!

                              KKK4EVER
                              pulsti kohapealt mina ei hädalda, lapsest peale on eestis elanud, räägib eesti keelt, ema on eestlane ja ju kuita tunneb ka end eestlasena, siis ok, samas mis siin kobiseda, liivi sõja aegadel ja pärast on küll meie verd segatud nii et vähe pole, sakslased, poolakad, venelased jne on meie vaaremasid pannud nii et säriseb ja kellelgi ei ole õigus kedagi hukka mõista ja öelda et mina olen rohkem eestlane kui sina, aga kui soov on siis eestis on sõnavabadus teatud piirides lubatud, aga ma ei kobise rohkem.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                mul on jumala pohhui, mis nahavärviga inimene on. ja poleks ka selle vastu kui ben johnson meie hobusekasvatajatele konkurentsi pakkuma tuleks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X