320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ka vähe kindlam allikas väidab, et finaal ülehomme. Ju siis nii ikka.

    Final 12:00 22.07.2007

    Kommentaar


      Mul oli algselt õigus, aga võistlus lükati paduvihma tõttu edasi...
      Aga kahjuks tuleb tõdeda, et Värnik tuli täna jälle tsirkust tegema Tallinn 2007 miitingule. Hea meel on Vadims Vasilevskisest, kes viskas 90.73 vist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Homie Vaata postitust
        Mul oli algselt õigus, aga võistlus lükati paduvihma tõttu edasi...
        Aga kahjuks tuleb tõdeda, et Värnik tuli täna jälle tsirkust tegema Tallinn 2007 miitingule. Hea meel on Vadims Vasilevskisest, kes viskas 90.73 vist.
        ma usun et värnik eu saaks tsirkuses ka hakkama.lausa heameel kui ta kõrbeb.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Tuleb tõdeda jah seda et värnik pole vormis :P aga see pole hullu... vaevalt ta see aasta oda paremini lendama saab :P kuid pekingi olümpia on veel ees ! ärge seda unustage !!... Kanterist on kll see aasta kahju ... isegi rohkem kui värnikust kuna oli minuarust teada et ta ei saa see aasta enam tippvormi...aga kanter ei suuda ikka veel Aleknast jagu saada ... see on eriti imelik/kurb :S Või äkki ongi kanter nõrk mees :P

          Kommentaar


            Algselt postitas marti88 Vaata postitust
            aga kanter ei suuda ikka veel Aleknast jagu saada ... see on eriti imelik/kurb :S Või äkki ongi kanter nõrk mees :P
            Alekna on legend, Gerd alles õpib kettaheidet. Kui tehnika korda saab, siis võidab ta ka Aleknat. Füüsilised eeldused on Gerdil väga head, samas kui näiteks Tammertil on tehnika super aga jumal pole väge niipalju andnud.
            Iseasi kas Alekna veel siis võistlemas on kui Gerd oma potentsiaali realiseerib.

            Kommentaar


              Kanter pani täna Rakvere Kuldliiga etapil üle 68 meetri, mis on väga hea...Aga mis on ülimalt halb, see krdi VÄRNIK SAI JÄLLE NULLI!

              Kommentaar


                Nuh ja omme on siis Kanter juba Aleknaga võistlemas ja siis laup. jälle Eestis võistlemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Homie Vaata postitust
                  Kanter pani täna Rakvere Kuldliiga etapil üle 68 meetri, mis on väga hea...Aga mis on ülimalt halb, see krdi VÄRNIK SAI JÄLLE NULLI!
                  värnik on värnik ja nüüd kui keegi kuskil millegis nulli saab siis tegi ta Värnikut!!!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kui Puuste ei soovinud treeningutel sooritatud visete pikkustest rääkida, siis Värniku sõnul esineb seal ka helgemaid hetki. Näiteks pühapäeval enne Tallinn 2007 jõuproovi Kadriorus viskas ta soojendusväljakul 85 meetrit. «Kahjuks kadus see vise uuesti ära,» nentis Värnik.

                    Kui see tõele vastab, siis tasub praegu väga usinalt trenni teha ja seda viset taga otsida. Muidu olen veendunud, et praeguses seisus ta MM-ile ei sõida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                      Kui Puuste ei soovinud treeningutel sooritatud visete pikkustest rääkida, siis Värniku sõnul esineb seal ka helgemaid hetki. Näiteks pühapäeval enne Tallinn 2007 jõuproovi Kadriorus viskas ta soojendusväljakul 85 meetrit. «Kahjuks kadus see vise uuesti ära,» nentis Värnik.

                      Kui see tõele vastab, siis tasub praegu väga usinalt trenni teha ja seda viset taga otsida. Muidu olen veendunud, et praeguses seisus ta MM-ile ei sõida.
                      Ju ta ikka natuke valetab kah.Aga kui ta MM-ile läheb,siis 70 meetriste visetega finaali ei pääse.

                      Kommentaar


                        85-ga medali saamine on ka väga kahtlane konkurentide tänavuste tulemuste taustal.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
                          Ju ta ikka natuke valetab kah.Aga kui ta MM-ile läheb,siis 70 meetriste visetega finaali ei pääse.
                          Seda kas valetab, ei tea keegi. Igaühe oma arvata. Selles olen ma üsna veendunud, et kui ta vähegi oda lendama ei saa (võistlustel või treeningutel), siis MM-ile ta ei lähe kah. Selles suhtes, et kui ta näeb, et no ei tule kuidagi 80+, siis ta sinna ei roni.


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          85-ga medali saamine on ka väga kahtlane konkurentide tänavuste tulemuste taustal.
                          Ei tea miskit. Viimased EM-id ja MM-id on näidanud, et medali võtab reeglina 85-88 meetriga. Edmontoni MM muidugi välja arvata. Ja kui treeningul ikka peaks 85 lendama oda, siis on täitsa loogiline, et võistlustel lisandub sinna meeter paar. Küsimus on pigem selles, kas ta suudab seda 85 trennis järjepidevalt kätte saada või tuleb iga 20s 30s vise sinna. Praegu juba mehe hoojooksu vaadates saab aru, et tegu pole selle Värnikuga, keda harjunud nägema oleme. Tööd on vaja teha ja usun, et ta teeb kah.

                          Kommentaar


                            2003. aastal kui Värnik viskas Eesti rekordinumbriteks 87.83 ja sai Pariisi MM-il hõbemedali oli väidetavalt jaanipäevast saati mängus neiu Kristiina Bellanova.
                            4 aastat hiljem on Kristiina Raudsepp ema ja Värniku oda rapsib nii nagu tumm leilis. Ei ole sportlasel enam muusat, ei tule ka tulemust. Räägitagu, mida tahes.

                            Kommentaar


                              Otsigu siis ööklubist sassis peaga uus muusa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaamu
                                Väga hea tulemus,aga ikka Alekna oli parem.Tglt on hea,et kanter ei võitnud,sest muidu ta oleks seal Leedus peksa saanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X