320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaamu
    See on ka positiivne et Tammert tegi hooaja parima tulemuse

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Otsigu siis ööklubist sassis peaga uus muusa.
      ta ju ükskord üritas liis lassi kõrval seista, kuid liis ei teinud temast välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        ma tahakas seda vaate pilti näha, kui Kanter heidab 4 voorus MR, kas Alekna siis ka teda võita suudab, kuigi ise arvan et isegi suudab, sest viimasel ajal tundub nii et ükskõik kui palju Kanter heidab, Alekna heidab selle ikka üle
        karm värk on see jalgpall

        ja ega see elu ka parem pole

        Kommentaar


          Ei ole palju vaja, et eesti spordiajakirjanikku mäljaks ajada. Kas see oli postimehes vms. "maailma kõigi aegade parim teise koha omanik". Päris hea.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas Juveman Vaata postitust
            Seda kas valetab, ei tea keegi. Igaühe oma arvata. Selles olen ma üsna veendunud, et kui ta vähegi oda lendama ei saa (võistlustel või treeningutel), siis MM-ile ta ei lähe kah. Selles suhtes, et kui ta näeb, et no ei tule kuidagi 80+, siis ta sinna ei roni.
            .
            No ma arvan, et ta ikka võiks ju minna. Osaka on kena koht ilmselt, vähemalt huvitav. Tema sõidu tasub IAAF või korralduskomitee ning tiitel kaitsmata ära anda on ka mage. Las loobib sis Osakas vähemalt kaugushüppajaidki

            Kommentaar


              kui kaugust ei tule odal siis vähemalt täpsust võiks olla Ega värnik vana naljanina ju ... võiks teistel tuju ülevalgi hoida seal... Narrid ongi eesti kergejõustiku taustajõust puudu ma arvan ... või nn kogemusi saada missest et nii vana juba

              Kommentaar


                Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                või nn kogemusi saada
                Eha Rünne koondisesse!!

                Kommentaar


                  No siis võiks ju Erki Nool kah comebacki teha ju ... Rahnu eest või nii :P Sellel hädapätakal jalg nii haige jälle et peab opile minema ju ja hooaeg jääb kah vahele jälle (rahnut mõtlen)

                  Kommentaar


                    kanter paneb alekna osakas maailmarekordiga kotti ja värnik vana naljanina viskab ka medalile, lihtne...
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Mikk sa oled ikka tõeline naljamees, värnik sai eesti meistrivõistlustel neljanda koha, mis mm-ist sa siis räägid. Ma loodan ka , et ta kogub ennast ja tõesti saab medali mm-il aga viimased võistlused on olnud alla igasugust arvestust.

                      Kommentaar


                        Värnik oma 68.91m viskega ei usu et medalile tuleb... kuid samas tema mõnus optimism mulle meeldib Loodan parimat...

                        Kommentaar


                          Mina ausalt öeldes loodan et ta ei tule medalile. Selle mehe ego läheb ju lõhki pärast seda. Sellist "sportlast" pole Eestile vaja. Mul on tõsiselt kahju et tema on Eesti ainuke kergejõustiku maailmameister
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Eile viskas mees soojendusel harjutusväljakul iga katse vähemalt 75 meetri peale. Mees oli rahul ja hõikas sõpradele: mitmes ma olen Eestis ah?mitmes ma olen?! Nüüd siis teada mitmes. Kui soojendusel viskas mees pingevabalt, siis võistlustel läheb ta kohe viskama 85 meetrit. Seda paraku praegu ei tule. Suutnuks ta asja reaalselt võtta, olnuks vähemalt kuld taskus, olgu see tulemus milline tahes. Praegu aga lisandub iga võistlusega neid, kes saavad öelda, et nad on maailmameistrit võitnud. Milleks see? Ärgu võistelgu praegu.

                            Lisaks sellele, et mees kipub üle mõtlema, on ka tema tehnika uskumatul kombel lagunenud. Hoojooks aeglustuv...niivõrd elementaarne element kergejõustikus ja sellise kaliibriga mehel järsku ära kadunud. Lisaks tundub, et jõusaaliga on üle pingutatud, täiesti puudu on odaviskajale omane kiire tõmme, praegu mees sörgib ja laseb justkui odast lahti. Miski on väga viltu, aga mina siiski usun, et see leitakse taas üles. Kahtlen kas sel aastal, aga järgmisel ehk. Oleneb muidugi, kuidas ta jätkab. Kas endiselt elu nautides või taaskord trennile pühendudes.

                            Kommentaar


                              tehnikas on jah andruse suurimad vajaka jäämised praegusel hetkel on näha et tahab liiga palju... loobib oda liiga kõrgele taevasse selle asemel et oda ilusti kaugele loopida vähesema pingutuseta... siis hoojooks on kll minu arust muutunud andrusel just kiiremaks mis võib ta tehnikat kärpida :P http://youtube.com/watch?v=2NtNB6h0pd4 vaadates tema maailmameistrivõistluste kulla katset siis on näha et andrus loobib oda seal rohkem jalaga ja jooks on sujuvam...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                                siis hoojooks on kll minu arust muutunud andrusel just kiiremaks mis võib ta tehnikat kärpida :P
                                Eilse võistluse põhjal saab öelda, et nii see kindlasti ei ole. Hoojooks on tal aeglustuv, ehk teisisõnu alustab kiirelt ja siis hoog raugeb. Viimased sammud peavad olema aga kiirenevad, Andrusel need eile kindlasti ei olnud. Kerge sörgi pealt lendabki oda 65-70 kanti. Lihtne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X