320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    74 Pole mingi tulemus:S

    Kommentaar


      Algselt postitas ^H!ghRoad. Vaata postitust
      74 Pole mingi tulemus:S
      ja mis sinu odaviske tulemused on?

      Kommentaar


        nu kanteril ei õnnestunud tänane võistlus aga Israel heitis üle 66m.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          kanter pidi haige ka olema...

          Kommentaar


            Algselt postitas z3ro Vaata postitust
            ja mis sinu odaviske tulemused on?
            Mitte, et ma oleks kasutaja ^H!ghRoad'ga tuttav vöimidagi, aga mis see asjasse puutub?

            Kommentaar


              Isinbajeva ja Richards jagavad miljoni

              Kommentaar


                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Mitte, et ma oleks kasutaja ^H!ghRoad'ga tuttav vöimidagi, aga mis see asjasse puutub?
                hm nu et tema jaoks pole 74m tulemus "midagi"

                Kommentaar


                  Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                  hm nu et tema jaoks pole 74m tulemus "midagi"
                  Tippsportlase jaoks ei olegi.

                  Kui jalgpallikoondis mängib s*tasti, siis nii öeldaksegi. Olgugi, et suur osa kommenteerijaist pole ise vutti tööna mänginudki.

                  Lihtne kommentaar sellele, et Värnik viskas kehvalt.

                  Kommentaar


                    kahju...Andrus ei suutnud isegi vana Sassi auks mingit OK märki maha saata. ilmselt on see Oja Kaisa puudutamine näpud nii pudruks teinud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Homie Vaata postitust
                      kahju...Andrus ei suutnud isegi vana Sassi auks mingit OK märki maha saata. ilmselt on see Oja Kaisa puudutamine näpud nii pudruks teinud
                      doping sai otsa lihtsalt, ja enam ei taha tarvitada kah ta , sest suurim tiitel käes ja pole vaja vahele jääda .

                      Kommentaar


                        Värniku teemat lahkab Postimehes ka Priit Pullerits:



                        Kusjuures Värniku ebaõnnestumise põhjus pole jalgades, nagu ta ise tavatseb mõelda, vaid hoopis peas. Mees on end ise maha mänginud. Miks küll, miks?

                        Paljus tänu sõprade abile. Kergejõustiklased on kuulnud kettaheitja Aleksander Tammerti tõdemust, et oma kümne parema sõbra seltsis kuulub Värnik kindlalt kolme intelligentseima hulka. Või nagu ütleb üks teine Värniku tuttav: tema semud on pöörased nagu Wolandi seltskond «Meistris ja Margaritas», ainult et neli korda tuleks veel vinti peale keerata.
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Raja lasi viimased ringid mõlema sussi paelad lahti :S
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            kas keegi oskab aidata infoga, et kui palju maksab BIG kuldliiga etapil pilet? see toimub sel kolmapäeval Tartus ja mõtlesin, et võiks ju vaatama minna. vaatasin kodukat ka muidugi, aga piletite kohta info puudus. või ei osanud ma õigest kohast otsida sealt.
                            olen tänulik, kui keegi aitab C:
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                              kas keegi oskab aidata infoga, et kui palju maksab BIG kuldliiga etapil pilet? see toimub sel kolmapäeval Tartus ja mõtlesin, et võiks ju vaatama minna. vaatasin kodukat ka muidugi, aga piletite kohta info puudus. või ei osanud ma õigest kohast otsida sealt.
                              olen tänulik, kui keegi aitab C:
                              Eelmistel etappidel oli 25, finaal etapil 50 eeku.

                              Kommentaar




                                Pilet pealtvaatajaile maksab 50 krooni. Piletituluga toetatakse Põlvamaa Tilsi lastekodulaste spordipäeva läbiviimist. Piletid osalevad ka loosimisel, kus peavõiduks reis Valenciasse kergejõustiku sise MM-le. Valenciasse sõitja selgub kolmapäevase võistlusõhtu lõpus.
                                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                                Kommentaar

                                Working...
                                X