320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Kas sa nutsid ka, kui Värnik maailmameistriks tuli?
    nu see oli ka viimane kord kui ma tema poolt olin.nu kui saab olümpiale on ta tubli aga kahtlen selles väga.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Värnik ka kohale ei ilmunud

      Kommentaar


        ma olen alati mõelnud mis võib olla nende inimeste peas kes teevad nii... lubavad tulla ja siis nagu kardavad või nii... Värnik oli kunagi mees ma mäletan, käis isegi Ateenas läbi vigastuse aga nüüd... masendav... Rahnu üldse va pulli vend ... prodelliäri on vist nv-l väga aktiivne ja töökätest võib puudus tulla ,et ei lase poisil sporti teha

        Kommentaar


          Vana klassivend Andrus näitas ikka oma vana taset
          Omal ajal pidi praktiliselt iga päev tõdema, et issanda loomaaed on ikka kirju
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Paras idikas on Andrus

            Kommentaar


              Samas, mulle tundub nii, et mees sai ise ka aru, et isegi kui ta selle 82 meetrit välja punnitab, siis ta ei vääri olümpiakohta ning jättis selle Kukele, äkki.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Samas, mulle tundub nii, et mees sai ise ka aru, et isegi kui ta selle 82 meetrit välja punnitab, siis ta ei vääri olümpiakohta ning jättis selle Kukele, äkki.
                temast ma küll seda ei usu.ta ongi rohkem isekas tegelane
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Samas, mulle tundub nii, et mees sai ise ka aru, et isegi kui ta selle 82 meetrit välja punnitab, siis ta ei vääri olümpiakohta ning jättis selle Kukele, äkki.
                  Sel juhul tekib ju küsimus, et miks ta siis Osakasse läks. Oli ju ta ainsaks õiguseks sinna tiitlikaitsjana minna ja tegi seal kvalifikatsioonis ca 76 meetriga ka hooaja isikliku tippmargi, saades 24. koha või midagi sellist

                  Selle mehe puhul on juba varasest lapsepõlvest meeles tema hirmus vajadus tõestada, et tegemist kõva mehega ning eks staari olümpiale pääs ju tema arust olnud piisav tõestus, et tegu ikka tegijaga. Tulemus ise oleks teisejärguline olnud. Ma loodan, et ta homme Karlstadis ei esine, et viimasel päeval poolkogemata Mihkel Kuke lootused maha matta (kuigi tõenäosus üsna olematu, pole see siiski absoluutne 0)
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Sel juhul tekib ju küsimus, et miks ta siis Osakasse läks. Oli ju ta ainsaks õiguseks sinna tiitlikaitsjana minna ja tegi seal kvalifikatsioonis ca 76 meetriga ka hooaja isikliku tippmargi, saades 24. koha või midagi sellist

                    Selle mehe puhul on juba varasest lapsepõlvest meeles tema hirmus vajadus tõestada, et tegemist kõva mehega ning eks staari olümpiale pääs ju tema arust olnud piisav tõestus, et tegu ikka tegijaga. Tulemus ise oleks teisejärguline olnud. Ma loodan, et ta homme Karlstadis ei esine, et viimasel päeval poolkogemata Mihkel Kuke lootused maha matta (kuigi tõenäosus üsna olematu, pole see siiski absoluutne 0)
                    Mis ta oli siis koolis samasugune mees?
                    Suured sõnad ja väiksed teod.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Suured sõnad ja väiksed teod.
                      no krt. mees on maailmameister, MM-hõbe ja olümpia kuues. mida sa veel tahad? ja see ajaks ennast ka segadusse kui kepp enam ei lenda, tee või tina. ja kui oled juba kord maailmameister ja harjunud, et lendab - siis on ilmselt veider hakata eesmärki ka 78-meetri kanti settima. isegi kui see kõik näeb nõnda kurbnaljakas välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        no krt. mees on maailmameister, MM-hõbe ja olümpia kuues. mida sa veel tahad? ja see ajaks ennast ka segadusse kui kepp enam ei lenda, tee või tina. ja kui oled juba kord maailmameister ja harjunud, et lendab - siis on ilmselt veider hakata eesmärki ka 78-meetri kanti settima. isegi kui see kõik näeb nõnda kurbnaljakas välja.
                        Ja mis on temaga juhtunud pärast suurimat tulemust, MM tiitlit?
                        Põhimõtteliselt käis 3 aastat tagasi Helsingis pauk ja pärast seda on asi nii lontis, et mitte kuidagi enam ei õnnestu. Selles mehes on rohkem talenti, kui mingis kuradi Tero Pitkamäkis, Sergei Makarovis või Steve Backleys, aga kogu see talent on kinni peas. Heino Puuste on parim treener, aga kui spotlase suhtumine ja arusaam asjadest nii kuradi vale on, siis pole mitte sittagi peale hakata.
                        Muuseas, tema vanem vend Üllar oli noorena veel lootustandvam mees, aga nüüd on tegemist tingimisi vabastatud kriminaaliga, kel ajaviiteks ka üks silm peast välja torgatud.
                        Eks mõlemad poisid ole isasse, kes vana veoautokrossi staar ja kelle suhtumine maailma on ikka üsna omapärane (mingil määral ka telekast nähtud)
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Ja mis on temaga juhtunud pärast suurimat tulemust, MM tiitlit?
                          sellele on ilmselt asjaosalistel parem seletus. mulle kui tugitoolispordisõbrale tundub, et oda on suhteliselt kapriisne ala ning kui tehnika laguneb käest, ei piisa jõusaalis pumpamisest ja tulemust ei tulegi. värnik näeb täna välja jõulisem kui ott kiivikas oma parimatel päevadel, samas hoojooksu lõpp ja viskefaas on ka eesti 17-aastaste tüdrukute meistrivõistlustest osavõtjatel tehniliselt parem. eks ta ole suuremalt jaolt peas kinni, jah.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Mis ta oli siis koolis samasugune mees?
                            Suured sõnad ja väiksed teod.
                            Tõenäoliselt oli ka koolis, kus sina käisid, tegelane, kes paar aastat istuma jäänud ja kuna ta teistest vanust ja sellega seoses ja jõudu aastake rohkem, siis üritatakse oma puudujääke mõistuses tasakaalustada jõuga ja jõudu ja sellega seoses ka ülbust oli tal isegi omavanuste seas rohkem, rääkimata aasta või paar noorematest.
                            Minu klassivennaks sai ta 7.klassis (ja vajus aasta pärast ) ja siis oli kogu tema olemus sarnaselt papale üks ilus jutt. Treeningutel käis ta sarnaselt teiste minusuguste naljameestega aeg-ajalt nalja tegemas ja jalgpalli mängimas.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Yes, Raja kogus 8069 punkti ja sai ka olümpiale.

                              Kommentaar


                                Raja on natuke Noole moodi. Võitleja tüüp, mitte nagu Rahnu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X