320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme algavad siis Kadriorus Eesti meistrivõistlused. Enamus tippudest on kohal.
    Ühtlasi on see paljudele viimane võimalus lunastada pilet Berliini. Võimalik, et tuleb ka mõni Eesti rekord.

    Kommentaar




      Traa ja unustgem nüüd see Rahnu ära. Nagu Normak Vikerraadio ülekandeski ilusti ära ütles, kõik meie arvestatavad tipud on kohal. Üldisemalt mõelda, siis võiks meil tippudeks liigitada neidki, kes mm-normi on ründamas. Ja kui ma nüüd õigesti mäletan, siis pole 10-võistleja Rahnu meil siin seda normi jahtinud juba aastaid, seega pole ta ka mingi tipp. Üksnes jutumees ma ütlen. Lõpetagu kasvõi 7500-ga mõni võistlus ja kigil oleks suurem respect ta suhtes, mitte ärgu tagugu endal vastu rinda, et 8500 poleks olnud probleemiks , aga näed kurat vana kannavigastus lõi siin eelmisel treeningul jälle välja ja ei saagi nüüd osaleda , aga muidu oleks 8500 vabalt ära teinud. Umbes sellise suhtumisega mina teda näen.. Saagem üle siis sellest Rahnust ükskord. Ja kui ka kunagi tõesti peaks tulema Rahnu n.ö. tagasi ja ma ei tea mis imeläbi kuskilt mm-ilt selle lõdva 8500-ga pronksigi võtma, siis ausalt öeldes, mind see ei kotiks eriti. Jah, ma ehk teleri vahendusel vaataks teda ja poetaks moka otsast siis ka sõnaühendi " mis seals ikka. tubli poiss, mis muud!" , aga suurema paremameelega elan kaasa pigem kasvõi Mikk-Mihkel Arro võitlustele kui rõõmustan Rahnu võimalike medalite üle . Ja ma usun , et ma ei esinda siin üksnes iseennast. Kurat, kui sa ei ole ikka Erki Nool, siis hoia tagasi end ennem esinemisi.
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar


        Täna siiski DN Galan Stockholmis..





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          Algselt postitas flameas Vaata postitust
          Täna siiski DN Galan Stockholmis..

          Päris kõrgetasemeline võistlus oli, sündis palju häid tulemusi: T.Gay jooksis mõnusa taganttuulega 9.79. Felix võitis naiste 200 m jooksu 21.78. Baltal jäi vaid 2 cm võidust puudu, tulemuseks jäi 6.82.

          Kommentaar


            Nonii, kas keegi täna Kadriorgu võistlusi vaatama ka läheb?

            Kommentaar


              Algselt postitas präänik Vaata postitust
              Nonii, kas keegi täna Kadriorgu võistlusi vaatama ka läheb?
              Ma oleks saanud tasuta piletid, aga kahjuks ajaliselt pole võimalik sinna jõuada.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                Nonii, kas keegi täna Kadriorgu võistlusi vaatama ka läheb?
                Ilm on küll kehv, aga lähen sellegipoolest, täna vist mingeid väga häid tulemus oodata ei tasu.

                Kommentaar


                  noo, Raine Kuningas astus naiste odas ju viimasel katsel selgelt joone peale,
                  mis siis, et napilt
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Tase on ikka eepiliselt madal..





                    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                    Parim laul

                    Kommentaar


                      täielik tsirkus meeste odaviskes

                      aastast aastasse treenivad .. saavad kergejõustikuliidult rahasid.. ikka pukslevad seal ..70 meetri peal.

                      värnik on eriline kloun
                      http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                      Klavani debüüt Meistrite liigas!

                      Kommentaar


                        Laanmäe pani, asjade juures ikka päris kena margi maha
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          Ahti kah vajutas. Minu endine õppejõud siis.

                          Kommentaar


                            Laanemäe täitis ka sellega B-normi. Eks näha ole kas saadavad teda Berliini.

                            Kommentaar


                              Ei tea jh mis meeste odaviskega lahti on. Selliste tulemuste juures mis täna näidati ei ole Berliini mõtet küll sõita v.a Laanmäe kui ta koondisse arvatakse. Värnik ja Kukk näitasid hooaja hakul väga ilusaid odakaari kui visati vastavalt 82m ja 81m. Praegu on Värnikul vise üldse kuhugi kadunud ja ega Kukel pole selle 73m juures ka midagi hõisata. Kui vormikõver on rihitud Berliini siis peaksid nad juba midagi näitama, kuid mitte midagi.

                              Kommentaar


                                Värnikul see katsete üleastumine näitab ka ära nagu tahet poleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X