320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kergejõustik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    8700 ja medal? Arvan, et maailmas pole siiski kolme meest kes nii palju suudaks koguda. 8500 peaks olema piisav.





    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

    Parim laul

    Kommentaar


      Algselt postitas flameas Vaata postitust
      8700 ja medal? Arvan, et maailmas pole siiski kolme meest kes nii palju suudaks koguda. 8500 peaks olema piisav.
      Suarez, Kravtsenko, Smith ja Karpov peaksid selleks kindlasti võimelised olema, pluss Hardee ja Carcia võivad koguda üle 8600, võibolla ma olen liiga optimist aga ma usun, et 10 - tase on praegu nii kõrge, palju oleneb muidugi ka ilmast.

      Kommentaar


        Asafa Powell ja veel mõned Jamaica koondise sprinterid visati koondisest välja, kuna nad ei ilmunud mingisse treeninglaagrisse. Kui Powell tõesti mm-lt kõrvale jääb oleks see kindlasti kõva löök, ikkagi üks suuremaid medalikandidaate ka teised koondisest välja visatud olid kõik medalikandidaadid.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Asafa Powell ja veel mõned Jamaica koondise sprinterid visati koondisest välja, kuna nad ei ilmunud mingisse treeninglaagrisse. Kui Powell tõesti mm-lt kõrvale jääb oleks see kindlasti kõva löök, ikkagi üks suuremaid medalikandidaate ka teised koondisest välja visatud olid kõik medalikandidaadid.
          See info on vananenud. Jamaika liit olla juba ümber mõelnud ja lubab olümpiavõitjatel joosta. Rootslased jõudsid juba spekuleerida, et üritatakse sel viisil dopingukasutust varjata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Homme siis hakkab Berliini mm. Pühapäeva õhtul toimub ilmselt kõige rohkem oodatud ala meeste 100 m. - Gay, Bolt, Powell, Kui ilm soosib võib tulla maailmarekord, ma olen vist üks vähestest, kes usub, et Gay on võimeline võtma vähamalt ühe kulla. Ei imestaks, kui 3 meest suudavad joosta alla 9.75.
            Homme algab ka naiste 7-võistlus - Kardan, et kulla võidab jälle Dobrõnska, kindlasti on heaks tulemuseks võimelise Ennis ja Tsernova, kes võivad samuti heal päeva üle 6700 punkti teha. Meeste kuulis ootaks Ameeriklaste ja Majewski tuelli.

            Kommentaar


              Powell peaks selgelt üllataja rollis olema kuna ta ei ole nii säravaid jookse sellel hooajal näidanud. Ka tiitlivõistlused on tal kehvasti läinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Rootslased jõudsid juba spekuleerida, et üritatakse sel viisil dopingukasutust varjata.
                See rahvus on ju vana hea tuntud dopingukahtlustaja.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Nagu arvata oli loobus Värnik MM võistlustel osalemast.

                  Kommentaar


                    Püüdsin lähiajal uurida ka paarilt enda tuttavalt kes Värnikule Eesti siseselt tugevasti konkurentsi pakuvad, mis selle Värnikuga siis lahti on, ma ei tea kas ei osata või ei taheta öelda, igaljuhul oma tervise ta jälle põhjenduseks tõi. Vahepeal oli juttu mingisugusest allergia või ma ei tea mis hoogudest?
                    Igaljuhul pika aegse fännina olen mina temas üsna pettunud, oleks võinud siis varem juba selgitusi jagada, hetkel võib panna mehe Rahnuga samasse patta - Maha kantud !

                    Kommentaar


                      Mulle tundub ka, et Värniku sportlastee on lõppemas.Muidugi vanuse poolest võiks veel võistelda ja saavutada, kuid peale seda maailmameistritiitlit on ta ikka väga allakäinud.Eks ta üks omamoodi kummaline vana oli-kasvõi juba oma jutupoolest.Ega ta ühtegi korralikku märki maha pole ka saanud juba üsna mitu hooaega..see 82 tundus ka puhas joppamine.
                      See raha mida temasse investeeritud on viimastel aastatel pole suurt äratasunud.Sama oli ka Rahnuga mees sai ulmelisi summasid ei millegi eest.
                      Värniku võiks hetke majandusolukorras jätta igast sponsoritest ja toetustest ilma-seni kuni tulemusi pole.Ta võiks oma mõistuse kõigepealt paika panna, kuna tundub, et mees on ise suures segaduses.
                      Minul on paraku usk kadunud temasse ja ega fännid pole suuri lootusi ka talle pannud enam, et ta mingi favoriidikoorma all murduks pidevalt.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Vahepeal oli juttu mingisugusest allergia või ma ei tea mis hoogudest?
                        Klamüüdia.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Klamüüdia.

                          Mis sa oled Arno Joala vaim?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            see 82 tundus ka puhas joppamine.
                            82 odaviskes pole mingi joppamine. Nagu pole ka 2.30 kõrgushüppes või 68 meetrit kettaheites. Muidugi olen ka mina pettunud ja hetkel ei jää muud tõesti üle kui Värniku Rahnuga ühte patta panemine.

                            Tahaks seda päris tõtt kuulda. Kas ta tõesti pidutseb meeletult? Kas võtab trenne kergemalt? Kas tervisega on tõesti kehvasti? jne jne jne.

                            Kahju.

                            Kommentaar


                              Peetre jaoks on võistlus siis läbi. 15 koht pole paha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Peetre jaoks on võistlus siis läbi. 15 koht pole paha.
                                Õnneks meie spordiennustus alahindas Peetret. 19.45 või rohkem koefitsent 1.85 sai eile edukalt ära kasutatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X