320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SUMO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Näita mulle seadust mis keelaks mul öelda, et su ema on üks igavene **** ****. Aga kas vastava seaduse puudumine tähendab, et säärane tegevus pole piinlik ja häbiväärne?
    Selline seadus on kindlasti olemas. Ma kindlat paragrahvi välja tuua ei oska, aga kui inimene tunneb, et tema au ja väärikust on solvatud, siis võib ta kohtu poole pöörduda.

    Stokile- sumo ei ole jalgpall, nõustun. Veel 40-50 aastat tagasi peeti häbiväärseks vastasel palli jalgevahelt mängimist ja igasugu trikitamist. Mis hetkel toimub tead arvatavasti ise paremini kui mina.
    Nagu ka ise mainisid on otsustavad sumos asju igasugu onklid, kelle otsus pole sageli objektiivne. Tehku kindlad reeglid, siis ei saa minusugused pärast öelda- reeglites pole keelatud, järelikult on lubatud ehk pole midagi taunida.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Välismaalaste henkatamised ei tule asjale kuidagi kasuks.
      Ükski japs pole sellise trikiga enne hakkama saanud? Piiraku siis parem välismaalaste osavõttu ning löögu skandaalidest räsitud spordialal enda organisatsioonis kord majja. Ja kui ikka on vaja võltsmoraali paksu nimetissõrme vibutada, siis tehku asjad üheselt mõistetavaks.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        hahh, tärnid
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Selline seadus on kindlasti olemas. Ma kindlat paragrahvi välja tuua ei oska, aga kui inimene tunneb, et tema au ja väärikust on solvatud, siis võib ta kohtu poole pöörduda.

          Stokile- sumo ei ole jalgpall, nõustun. Veel 40-50 aastat tagasi peeti häbiväärseks vastasel palli jalgevahelt mängimist ja igasugu trikitamist. Mis hetkel toimub tead arvatavasti ise paremini kui mina.
          Nagu ka ise mainisid on otsustavad sumos asju igasugu onklid, kelle otsus pole sageli objektiivne. Tehku kindlad reeglid, siis ei saa minusugused pärast öelda- reeglites pole keelatud, järelikult on lubatud ehk pole midagi taunida.
          Põhiseadus § 17, mida toetavad §-id 15 ja 25. Samuti võlaõigusseaduse § 1046.


          Sumost:

          Baruto pole eriline henka-mees. Neid kordasid saab tema karjääri jooksul loetleda ühe käe peal.
          Tänane lahendus on selline poolkõva, kuna kerge kontakt oli ja seejärel tõmbas Baruto vastase kuklast siruli - on ka ilmsemaid henkasid nähtud.
          Last edited by Noonik; 19.01.12, 11:44. Põhjus: oli vaja

          Kommentaar


            Video pealt vaadatuna pealtvaatajate näod hukkamõistvad küll ei olnud...
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Piinlik. Turnavõit on silme ees ja siis sellised alatud võtted.
              kas see väide on õige, et eilne Baruto esitlus valiti päeva parimaks?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                eilse kohta veel, et barto sai suurima aplausi ja toetuskisa osaliseks, kui tema nimi enne matši välja kuulutati.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Seda ei saa enam kontrollida kahjuks, aga kuulsin ise ka seda. Samuti kuulsin seda, et kui aegluubis matši vaadata, oli Baruto puhas poiss. Ju siis oli noh. :P
                  Mis siin kuulata, ôhtulehes vôtab sôna Rannikmaa
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Kas see on mingi reegel, et Baruto alustab minu mälu järgi enamasti kohtunikust paremal pool?

                    Kommentaar


                      kas miskit linki kah on,kust karikate jagamist vaadata saaks?
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ära küsi, miks japsidel on east vasakul ja west paremal.
                        kui piisavalt kaugele itta minna, siis jõuab läände.

                        Kommentaar


                          noniii nüüd siis Baruto väljakul!!!!

                          Kommentaar


                            läks siis nii.... aga Barutol oli kena muie ikkaist näol

                            Kommentaar


                              See kuidas Baruto vastase ringist välja tõstis oli ikka päris naljakas vaatepilt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                                See kuidas Baruto vastase ringist välja tõstis oli ikka päris naljakas vaatepilt.

                                http://www.youtube.com/watch?v=qDMgQxwSQ2M

                                Novembri turniiril oli üks selline veel, peale selle. Youtube kasutaja araibira uploadib kõikide sumo liigade vidjod turnade ajal, iga päev, viimasena neist Makuuchi omad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X