320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise olen finaalis pigem Higginsi poolt. Tal on eelmistel aastatel ka palju ebaõnne olnud. Loodetavasti teeb finaalis 147 ära

    Kommentaar


      Krt mehed ajavad asja ikka väga diibiks ära. Keskeltläbi kolmveerandtunnised frame'id meeletu snuukerdamise saatel ja niikuinii venitavad veel 35ndasse ka välja. Ehk siis mingi kella neljani või midagi. Oeh.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Hea et ma oskasin poest Red Bulli osta, muidu juba norskaks. Ja hea et mul hommik vaba on. 6 frame'i 4 tunniga on ikka päris haige.



        Algselt postitas vincent
        Ehk siis mingi kella neljani või midagi.
        Briti aja järgi või?

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Briti aja järgi või?
          Minu poolest pangu või idaranniku aja järgi, mina lähen ära magama. Homme krt tööpäev, võiks teiste inimeste peale ka mõelda ikka natuke .
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vaesed tööinimesed
            Endal on homme vaba päev, nii et püüan ikka lõpuni ära vaadata. Pakun, et Selby nii lihtsalt alla ei anna ja meil siin tõuseb päike enne kui nad lõpetavad.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Hehee, ära sõnusin.
              Higginsile retsept.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                miks must pall freimi lõpuni laual polnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  miks must pall freimi lõpuni laual polnud?
                  haa, aga kas sa ikka kollase palli taha vaatasid

                  Kommentaar


                    jeesus. vaatasin üle ja tõesti. magasin vist otseses mõttes selle löögi maha, pärast ei suutnud enam tuvastada, sest silm oli nii krõllis ja praegugi tundus musta palli valguspunkt kollase omana

                    Kommentaar


                      mis mõtetu ala see snooker veel on pole kuulnudki

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                        mis mõtetu ala see snooker veel on pole kuulnudki
                        igasugused väiksed põngerjad ei peagi kõike teadma...
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Ja kogu turniiri kaunistas Ronnie maksimum Ali Carteri vastu. Lisaks tegi samas mängus veel 4 vähemalt sajast breiki.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            eile hilisõhtul siis löödi pikima teles ülekantud freimi rekord - sutike üle tunni. 1/4 finaal Selby ja Fu vahel. ütleme nii, et väike meeleheide jõudis sisse pugeda, aga kõik lahenes hästi, Selby ja ka minu jaoks.
                            kaks firmatorti, kast pepsit!

                            Kommentaar


                              Ronnie näitas taas oma tõelist talenti tehes UK meistrivõistluste poolfinaali otsustavas frame'is maksimumi 147p. Uskumatu mees ikka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas uukaa Vaata postitust
                                Ronnie näitas taas oma tõelist talenti tehes UK meistrivõistluste poolfinaali otsustavas frame'is maksimumi 147p. Uskumatu mees ikka
                                jah, rakett võttis oma, kuradi ilus lõpp oli tõesti - pisar tuli lausa silma, tegelt muidugi ajasin veini diivani peale hoopis. oleks meeldinud seda paari finaalis näha.
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X