320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uskumatu, Steve Davis panigi Higginsile ära 13-11 - eurospordi kommentaatorite sõnade kohaselt kõigi aegade matšis MMide ajaloos. Väga närvesööv viimane frame, kus Davis suutis piisavat rahu säitilitada - mees oli lõpus siukse näoga, et ise ka aru ei saand, mida saavutand oli

    kell 16.30 Ronnie vs Mark Williams :P

    Kommentaar


      Oli alles tõeline maiuspala. Ei meenu, millal Wizard of Wishaw viimati otsustaval hetkel nii pehmeks oleks keedetud. Ehkki pisut kentsakas öelda kuuekordse maailmameistri puhul, kuid turniiri suurim üllatus sellegi poolest. Ja kes teab, kui kaugele vanameister veel edeneb, veerandfinaali vastaseks kui kord on tõenäoliselt Martin Gould...kui just surfipoiss täna midagi jalustrabavat ei korralda

      Kommentaar


        Algselt postitas uukaa Vaata postitust
        uskumatu, Steve Davis panigi Higginsile ära 13-11 - eurospordi kommentaatorite sõnade kohaselt kõigi aegade matšis MMide ajaloos.
        Parandus, ühes kõigi aegade matšides. Kõigi aegade matš on siiski üks teine, kus tõsi küll, ka Steve Davis mängis.

        Kommentaar


          Woilaa...milline päev, millised mängud! Gouldi närv ei pidanud vastu ning Austraalia noormees tegi imelise tõusu 5-11 kaotusseisust ning napsas otsustava freimi järel 13-12 võidu.

          Kommentaar


            Palju õnne Ronnie, suutsid jälle lõpu ära käkkida.

            Kommentaar


              See Davise ja Taylori otsustava freimi remake Eurospordis - puhas kuld.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                See Davise ja Taylori otsustava freimi remake Eurospordis - puhas kuld.

                Seda see oli.


                Originaal siis selline.
                One of the most mesmerizing and tense finals ever played at the crucible between Steve Davis and Dennis Taylor in the 1985 WC. Here is the conclusion of the ...

                Kommentaar


                  Poolfinaalid täies hoos...!

                  Graham Dott pole ehk just neid kõige meediaseksikamaid figuure snookrimaailmas, kuid vormi jälleleidmine on igati õigeaegselt ajastatud. 2006. aasta maailmameister on paar viimast hooaega olnud korralikult roostes ning jättis masenduse tõttu ka mõningaid turniire vahele. Kuid positiivne näha, et Pocket Dynamo raskustest üle saanud ja jälle tagasi.

                  Selby eilne viimase freimi 142 tõotab üksnes seda, et täna läheb päris korralikuks lahinguks!

                  Kommentaar


                    steve davis'e ja neil robertson'i veerandifinaali teise sessiooni viimase freimi lõpp oli ülikõva. 3-12 üldseisul oli vanameister kindlustanud järgmiseks päevaks kolmanda sessiooni, kuid nautis juba tegelikult matši võidus kindla noore austraallase õrritamist kavala näoga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      steve davis'e ja neil robertson'i veerandifinaali teise sessiooni viimase freimi lõpp oli ülikõva. 3-12 üldseisul oli vanameister kindlustanud järgmiseks päevaks kolmanda sessiooni, kuid nautis juba tegelikult matši võidus kindla noore austraallase õrritamist kavala näoga.
                      ta ju ei olnud kindlustanud järgmist päeva - oleks Robertson võitnud 16nda frame'i, oleks matš läbi. Ja minu arust ta ikkagi mängis seal lolli ja tahtis pigem kaotada, selle asemel et järgmisel päeval mõtetult tagasi tulla. Robertsonile andis ta mitu poolkõva võimalust mäng lõpetada.

                      Kommentaar


                        ma ikka mäletan, mida ma vaatasin ja see mida mina mõtlen oligi 16. freim(freimid tol hetkel 12-3 robertsonile) ning robertsonil oli vaja snuukreid, et 13-3 võit võtta. aga selle asemel, et roosa suht lihtsalt sisse lüüa, mängis vanamees selliseid poolkõvasid safety'sid. lõpuni ei näinud, sest pidin kodunt ära minema, kuid kuna järgmisel päeval oldi tagasi, siis järelikult davis 4-12 seisu kätte sai.

                        Kommentaar


                          Krdi Dott ja Selby loobivad küll neid finaaliukse võtmeid juba mitmendat tundi käest kätte nagu kuuma kartulit. Täiesti jube väristamine ikka.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pluutu Vaata postitust
                            Annab kahtlemata mõrkja lisamaitse tänasele finaalile. Meenub Quinten Hanni juhtum aastal 2005, mil snookri pahaks poisiks ristitud Hann jäi ajakirjanikkude poolt lavastatud altkäemaksu intsidendis vahele ning sai kaheksaaastase mängukeelu.

                            Kommentaar


                              Higgins pole kunagi mingi eriline lemmik olnud, aga räme pettumus igatahes küll. Isiklikult pooldaks eluaegset antud olukorras. Karistust siis, mitte trelle muidugi. Mooney osalus näitab täielikku ülbust, oleks tuleviku mõttes järgmistele üritajatele hea hoiatus.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar

                              Working...
                              X