320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpp oli ikka väga põnev ja kaasahaarav. Lihtsalt ilus oli vaadata kuidas Maguire imes välja kaks snookrit Higginsilt.

    Kommentaar


      kuna MM algas - on aeg teema jälle üles soojendada
      aga algas paljutõatavalt - valitsev ilmameister kängurutemaalt Robertson juba audis !

      Kommentaar


        Panin kõik pere raha Maguire peale ja olen nüüd laostunud
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Klikkisisn Eurospordi peale ja mis ma näen Mel Gibsoni klanni mees Rory McLeod võitis esimese mängu Higginsi vastu,lähen vist laenu võtma. Ainus must snuukerimees peab mu pankrotist päästma.
          Invest In Africa

          Kommentaar


            too neeger Mäklaud on - nagu suure habeme põhjal arvata võiski - moslem , kes elavat valdavalt Kataris ning treenivat seal kohalikke
            ilmselt snukeriste , aga võibolla ka mudzahediine-võitlejaid , kes seda idamaad nüüd täpselt teab

            Kommentaar


              Algselt postitas olll Vaata postitust
              moslem , kes elavat valdavalt Kataris ning treenivat seal kohalikke
              ilmselt snukeriste , aga võibolla ka mudzahediine-võitlejaid , kes seda idamaad nüüd täpselt teab
              inimliku nõmeduse kategoorias üsna tõenäoliselt aasta ilmekaim kommentaar. palju õnne.

              ja kirjutaks siis vähemalt õigesti - mudžahiidid.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Viimane kommentaar on täis vihkamist
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Ronnie ja Selby siis mõlemad väljas, aga ei saa öelda, et vastased poleks võitu väärinud. Liiga palju oma eksimusi, mis teha. Jääbki üle vaid Trumpile pöialt hoida. Või noh tegelikult minu poolest võitku kes tahes ülejäänud kolmest, peaasi, et mitte H******.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Ronnie ja Selby siis mõlemad väljas, aga ei saa öelda, et vastased poleks võitu väärinud. Liiga palju oma eksimusi, mis teha. Jääbki üle vaid Trumpile pöialt hoida. Või noh tegelikult minu poolest võitku kes tahes ülejäänud kolmest, peaasi, et mitte H******.
                    Ronnie oli oma intervjuus päris aus, kõledalt ja külmalt aus nagu selles Eesti filmis, kus Tolk Lasnamäel elada püüab. A no paremaks võrreldes senise hooajaga on mees muidugi läinud.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      finaalis Ding ja Williams,Trump ei saa juba soengu pärast!
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ronnie ja Selby siis mõlemad väljas, aga ei saa öelda, et vastased poleks võitu väärinud. Liiga palju oma eksimusi, mis teha. Jääbki üle vaid Trumpile pöialt hoida. Või noh tegelikult minu poolest võitku kes tahes ülejäänud kolmest, peaasi, et mitte H******.
                        Mis sul Higginsi vastu on? Minu meelest mängib vana väga nauditavalt ja jäi ka ju Ronnie vastu paari frame´iga taha, aga lõpuks võttis oma?
                        Rankingu järgi lähevad siis kokku esimene ja kolmas. Tõotab tulla põhimõtteline mäng kus viimased frame´id saavad otsustajaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                          Mis sul Higginsi vastu on?
                          Mulle ei meeldi petised ja ma pole nii naiivne, et seda juttu 'kurjategijatega kaasamängimisest' sekundikski uskuma jääda. Nii lihtne ongi.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Mulle ei meeldi petised ja ma pole nii naiivne, et seda juttu 'kurjategijatega kaasamängimisest' sekundikski uskuma jääda. Nii lihtne ongi.
                            Kas 6:10 peal oled sina või?

                            Kommentaar


                              hehe, jah, I wish. tõmbas korraks teleka ees suu kõrvuni küll, aga no väga vale koht ja hetk otse loomulikult. saada kiri või helista raadiosse, aga mängu ei segata.

                              sellegipoolest viskaks veidi propsi küll vennale, keegi julges vähemalt otse välja öelda.


                              e: "you're a disgraced Scottish snooker potato" on muidugi kõigi aegade parim solvang üle ültse
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                LOL.Sellistel vendadel käed täiega värisevad. Kamoon noh...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X