320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trump vs Higgins finale. Vinceti kahjuks Williams täna kaotas.

    Kommentaar


      Higgins oli parem, midagi pole öelda. Trump on siiski liiga tormakas, aga kindlasti lähiaastate uus maailmameister. Igal juhul hea meel Higginsi üle.

      Kommentaar


        Trumpi on igasuguste saagijatele ja sussutajatele vahelduseks küll igatepidi tore vaadata. Lõpus lõi ikka väikese värina ka sisse, aga kokkuvõttes tegi väga ilusa finaali. Näis muidugi, kui palju sellest riskijulgusest veel esimese korra ja nooruse uljuse arvele võib panna ning kui palju järgmiste aastate jooksul alles jääb. Igatahes, nii hoida.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Igal juhul hea meel Higginsi üle.
          Mul ka! Not. Mees on snuukrilaua taga muidugi geenius, aga paraku...

          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            wtf. kas sa ei näe paanilist hirmu tema silmades, et kui ta ei ütleb, siis kohe ukraina mafioosod loovad talle noa makku.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Kahe noore kuke heitlusest väljus täna pisut meeldivam sell;aga õhtul loodan,et Murphy võidaks,pealegi on Andres Maimik vist ta sugulane!? Ja Robertsoni introt on alati hea kuulata!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Üle pika aja sai täna Ronnit võitmas näha. Kuigi alguses jäi ta 0:4 taha ja mängust polnud juttugi, siis pärast väikest pausi võitis ta kokkuvõttes matši siiski 5:4. Paras ime. Vastaseks oli Higginson.

                Kommentaar


                  Higgins mängis täna alla igasugust arvestust. Mees oli kuidagi väga liimist lahti ja poleks uskunud elusees, et 5:0 saab Maquire'lt tappa.

                  Kommentaar


                    lõuna-euroopas on külmad ilmad ka, hispaania suvila küttearve tahab maksmist.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ja ei ole ühtegi snookeri huvilist, kelle peast sarnane mõte läbi ei käinud.

                      Kommentaar


                        Üks on! Mina! Kui ta oleks 11-0 või 15-0 tappa saanud, siis sügaksin kukalt. Aga praegu kukal ei sügele veel.

                        Kommentaar


                          Ronnie pääses siis esimesena finaali, 6:4 Lee'ga. Vedas ka lõpus veel, igatahes on ta tänu suht nõrgematele vastastele oma heitliku mänguga seekord siis lausa finaali välja vedanud. II ringis Perriga näitas ta muidugi fantastilist mängu, kauglöögid üle 90% täpsed jne, samas Parry kauglöökide % oli lausa 0 (null).

                          Võidutahe on tal muidugi fantastiline: Higginsoniga võitis 5:4 seisult 0:4 ja Stevensiga 5:3 võit seisult 1:3.

                          Kommentaar


                            Vahet pole, Stephen Lee on meie mees!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Kas nüüd arvavad härrased, et ka Murphyl vajab küttearve tasumist. Loodetavasti ei saa Ronnie finaalis nulliga.

                              Kommentaar


                                Finaal esimene periood lõppes 3:5 Makaiveri kasuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X