320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Snooker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ebdon on iga kell sümpaatsem kui Ronnie. Ei saa lasta oma tujudel niimoodi võimust võtta.



    Higgins! Higgins!

    Kommentaar


      Seekordse Walesi lahtiste valitsejaks oli kindlasti Neil Robertson. Suurepärane turniir lõppes 9-8 võiduga finaalis Andrew Higginsoni üle, kusjuures varem lõi aussie välja nii Hendry kui ka O'Sullivani.

      Kommentaar


        ving-ving

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Maailmameistrivõistlused algavad juba vähem kui 9 tunni pärast! Siin on väike ülevaade võistlejatest ja ka mängude ajakava. Soovin kõigile toredaid elamusi ja loodan lugeda teie arvamusi. Ise olen pisut pettunud, et Ding Junhui ja Ronnie O'Sullivan kohtuvad juba esimeses ringis, kahju, et üks neist peab nii vara kõrvale jääma.


          Kommentaar


            O'Sullivan-Ding
            The best of the BBC, with the latest news and sport headlines, weather, TV & radio highlights and much more from across the whole of BBC Online

            Davis-Parrott
            The best of the BBC, with the latest news and sport headlines, weather, TV & radio highlights and much more from across the whole of BBC Online

            Kommentaar


              Kusjuures herr Doherty kaotus tähendas otseloomulikult seda, et oma 25-kroonisest betist konfitsendiga 34,56 jäin ma ilma. Tänud Sulle herr Doherty selle meeldiva üllatuse eest. Kusjuures esmakordselt oma lühikese "prohveti" karjääri jooksul vaatasin ma ennustatavat mängu telekastist LIVE-s. Peaks mainima, et kaunis närvesööv.


              Kui nüüd heita pilk turniiri edasise käigu kohta, siis veerandfinaalides loodaks näha Stephen Hendry vs. Peter Ebdon, Matthew Stevens vs. Shaun Murphy, Ronnie O`Sullivan vs. John Higgins ja Ian McCulloch vs. Stephen Maguire vastasseise.
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                Algselt postitas jaamu
                vaatasin just Williams-Swail(9:10) mängu , ja jäi silma publiku seas üks ManU särgis tegelane, kes selle asemel et CL-i vaadata, vaatab snookerit
                Siis ju natuke sarnane sinuga
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Siis ju natuke sarnane sinuga
                  CL lõppes enne kui Snooker. Vaatasin isegi kahte viimast frame'i.

                  Kommentaar


                    Ma nüüd ei ole kindel, kas ma ise ajan siin segast, kuid täna näitas telekas 2. roundi. Nendest "kaheksandikfinaalidest" aga niipalju, et kindlasti on vaatamiseks väga huvitav paar number 4

                    Kommentaar


                      Hendry'l tuleb neid põrumisi viimasel ajal ikka väga palju. Peab mees ennast kätte võtma. Aga veerandfinaalides loodan lahingut näha paaris number kaks.

                      Kommentaar


                        jaamu:
                        8-st 5 ehk veerandfinaalis kohtuvad

                        Anthony Hamilton (GBR) - Stephen Maguire (SCO)
                        John Higgins (SCO) - Ronnie O'Sullivan (GBR)
                        Matthew Stevens (WAL) - Shaun Murphy (GBR)
                        Mark Selby (GBR) - Ali Carter (GBR)
                        Mes riik see GBR on? Gibraltar vää? Nali naljaks, aga võiksid ikka oma postitustes olla korrektne, mitte lahmida copy-paste´t nii nagu torust tuleb.
                        Need viis härrat võistlevad ikka Inglise lipu all edasi nagu senimaani see on olnud.

                        Kommentaar


                          Loodetavasti tuleb selle aasta finaal huvitavam kui oli eelmise aasta oma!

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaamu
                              Mis arvate sportnetis kasutatavast eestindusest frame=partii ?

                              Mulle see igatahes ei meeldi.
                              Eks ta selline kahtlane ole, aga kuna Eesti filoloogid võivad järgmise pülgaga lagedale tulla, siis ma ei julgeks eriti mölisema hakata...

                              Kommentaar


                                Kõlab totralt küll. Eriti kui igal pool mujal uudises frame'i kasutada.

                                Aga mõnusat jama on veelgi seal sportneti artiklis - "Murphy kasutas ära Selby tobeda eksimuse" blablabla. See tobe viga oli suht raske sinine, kusjuures Selby oli 0:71 kaotusseisust välja roninud ja sinise sisselöömine oleks tõenäoliselt frame'i talle toonud seisuks 15:15. Pigem tegi lõpus Murphy rohkem lihtsaid vigu, üks väga labane missed ball ja mitu totaalselt rappaläinud safety't meenuvad kohe. Igatahes mina hoian finaalis Selbyle pöialt, kutt mängbi tõesti nauditavat mängu.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X