320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Sa mõtled ühisstarti?
    Jah, otse loomulikult ühisstarti.
    Kirjutasin mitte kõige keskendunumalt.

    Nii nagu ma olen aru saanud (vaielge vastu kui eksin) siis esmalt lähevad 25 MK põhjal. Ja kui keegi nendest 25st ei sõida, liigutakse nii palju allapoole, et niimoodi 25 kohta paika saaks. Ehk kui 5 oleks eemal siis saaks veel 30s koht ka peale. Alles siis hakatakse vaatama neid varasemate võistluste kohti.

    Aga vaadates seda listi mis lisatud, siis Roiseland Nove Mestos ei sõida ju?
    Mironova ja O Pidrushna ei teinud sprindis samuti kaasa (seda ei tea kas mass-starti on plaanis tulla)

    Nüüd kuna Roiseland ei sõida, saab peale MK 26s. Kes on Kuklina.
    kes omakorda oleks saanud muidu sprindi tulemuse põhjal massi sõitma.
    See tähendab, et tema kukub sprindi põhjal jagavate kohtade konkurentsist eest ära.
    Seega Rieder peaks olema sees. Ja seega oleks Oja esimene varu.

    Nüüd kui peaks juhtuma nii, et Mironova/Pidrushna - üks neist kahest (v keegi muu top 26 hulgast) ei tule sõitma - sellises variandis saaks peale Krjuko ja sprindi põhjal arvestuses midagi ei muutu (ehk Oja esimene väljas).

    AGA kui peaks juhtuma, et massis ei taha startida ei Mironova ega Pidrushna (või muu kombinatsiooniga veel 2 top 26 hulka kuuluvat -ehk kokku 3) tähendaks see, et MK's kokku 28. kohta hoidev Mari Eder pääseks massi MK punktiarvestuse põhiselt, kukuks eest ära sprindivõistluse tulemuste põhjal ja seega oleks Oja jälituses.

    Ehk teisiti sõnastatult peaks minu arusaama järgi olema Ojal võimalus saada jäitusse kui -
    a) kui massi ei soovi sõita keegi järgnevatest - Eder, Valj Semerenko, Lunder, Todorova, Rieder
    b) kui massi ei soovi sõita lisaks Roiselandile veel 2 suusatajat, kes punktitabelis Mari Ederist eespool

    Teine variant tundub tõenäolisem.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Jah, otse loomulikult ühisstarti.
      Kirjutasin mitte kõige keskendunumalt.

      ...
      Oja jälituses.

      ...
      Fokuseeri mees

      Kommentaar


        Megailus algus meestelt, aga noh nüüd tuleb Raido....

        Kommentaar


          Tõesti võimas, tahaks sprndis järgmine etapp ka nüüd midagi ilusat näha.

          Kommentaar


            Väga lahe 65% võistlust. Rene ja Kalev näitasid, et duhhi on, kui suusk korralik tehakse.

            Kommentaar


              Regina Oja sõidab täna massstarti. Regina tassitud teine koht teatesõidus ning nüüd astus veel sammu suurte naiste mängumaale. Vägev.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Regina Oja sõidab täna massstarti. Vägev.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Väiksel Tiisleril on mingi räme crush Eckhoffi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Väiksel Tiisleril on mingi räme crush Eckhoffi?
                    Ei laidaks, inimesena tõesti üks lahedamaid seal.

                    EDIT: kes MMi ajal ERRi laksesuusa erisaateid vaatas, siis selgelt vana Tiisleri lemmik

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Väiksel Tiisleril on mingi räme crush Eckhoffi?
                      Talle meeldib toonitada seda ka, et Eckhoff magab Johaugiga samas voodis treeninglaagrites. Ehk siis elukogenud mehena saad ise ka aru kust suunast tuuled puhuvad.

                      Kommentaar


                        Jagavad sama huulekreemi ka? 🤔

                        Tema sõidutehnika pidi nii kaunis olema. Ma pole ekspert, aga üsna tavaline raiumine tundub minu silmale olevat. Kellel tõesti kaunis tehnika minu arvates oli, oli Domracheval.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Jagavad sama huulekreemi ka? ��

                          Tema sõidutehnika pidi nii kaunis olema. Ma pole ekspert, aga üsna tavaline raiumine tundub minu silmale olevat. Kellel tõesti kaunis tehnika minu arvates oli, oli Domracheval.
                          Ma nüüd järelvaatasin sõitu, tüüpiline "kiidame liidrit shit", oleks seal ükskõik kes seda sõitu juhtinud.

                          Kommentaar


                            Hooaja viimane etapp jääb ära Norras.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Ränkel sai 10st märgist 9 maha

                              Kommentaar


                                Täna polnud keegi paukpadrunitega tulnud, Raido oli ainuke, kes trahvi lasi. Kolme peale üks trahv

                                Kommentaar

                                Working...
                                X