320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks võiimalus teha MMi jälgimine veidi mängulisemaks. https://predictor.biathlonworld.com/

    Kommentaar


      uldjuhul tippsportlased ongi tavaliselt trennis kui moistust jagatakse ja ennast ulimalt ebameeldivaks teha piisav vahesest. kull aga poleks eales oodanud sellist munni imemist venelastelt fourcadelt.

      Kommentaar


        Kui sellel hooajal üldse midagi positivset otsida, siis on see olnud Susan Külma tõus.
        Samas muidugi Talihärm ja Oja... ma ei tea. Kõlab võibolla karmilt (eriti arvestades teateneliku positiivseid hetki) aga ... kas on mõtet 70+ kohtade peale pusida?

        No pean silmas seda, et ega neil endil ju ka sellest mingit rõõmu ole ja vanuse poolet üks saab 30, teine sai 27.
        Ega sellest seisust midagi enam paremaks oluliselt lähe ja kunagi vaja mõelda ka sellele mis pärast suusatamist ette võtta....

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kui sellel hooajal üldse midagi positivset otsida, siis on see olnud Susan Külma tõus.
          Samas muidugi Talihärm ja Oja... ma ei tea. Kõlab võibolla karmilt (eriti arvestades teateneliku positiivseid hetki) aga ... kas on mõtet 70+ kohtade peale pusida?

          No pean silmas seda, et ega neil endil ju ka sellest mingit rõõmu ole ja vanuse poolet üks saab 30, teine sai 27.
          Ega sellest seisust midagi enam paremaks oluliselt lähe ja kunagi vaja mõelda ka sellele mis pärast suusatamist ette võtta....
          No on suht ilmselge, et mõlemal on tegemist erinevate tervisemuredega - selline langus nii järsku muu põhjuseta ei juhtuks. Naised treenivad ikka ja kvaliteetselt - lihtsalt meil pole naistel seda tagalat, et saaks kasvõi ühe neist kellegi IBU karika tasemel* sportlase vastu vahetada. Lihtsalt pole kedagi võtta ja see rahvustekarika punktide värk on ülimalt oluline.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Kui sellel hooajal üldse midagi positivset otsida, siis on see olnud Susan Külma tõus.
            Samas muidugi Talihärm ja Oja... ma ei tea. Kõlab võibolla karmilt (eriti arvestades teateneliku positiivseid hetki) aga ... kas on mõtet 70+ kohtade peale pusida?

            No pean silmas seda, et ega neil endil ju ka sellest mingit rõõmu ole ja vanuse poolet üks saab 30, teine sai 27.
            Ega sellest seisust midagi enam paremaks oluliselt lähe ja kunagi vaja mõelda ka sellele mis pärast suusatamist ette võtta....
            Külm eelmise hooaja teises pooles kõvasti kiiremini ei sõitnud kui praegu?

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Regina ja Johanna
              Ega see lõpetamine neil ilmselt eriti kaugel pole ka, ülejäänud kahele sooviks lihsalt korra elus ühtset/professionaalset koondist. Baltikumi parimaks tõusnud nüüdjällegi naljaka minevikuga Rastorgujevs, Bendikal Covidi järelmid, Strolia hetkel niisama millegagi nihu läinud. Soomlastel vaatan näiteks Suvi Minkkineni toimetamisi ning ainult üks mõte... Tuuli peaks ju ometigi temast eespool olema.

              Kommentaar


                Mul on vist mingi suurem biatloni väsimus. Siiani pole ühtegi sõitu MMil vaadanud. Põhjus võibolla selles, et eestlastel ei ole midagi loota ning meestes on Boe teistest valgusaasta kaugusel.

                Kommentaar



                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Mul on vist mingi suurem biatloni väsimus. Siiani pole ühtegi sõitu MMil vaadanud. Põhjus võibolla selles, et eestlastel ei ole midagi loota ning meestes on Boe teistest valgusaasta kaugusel.
                  No, kui 20. mees kaotab 20km sõidus 4.40 ja samade trahvidega..

                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    No Bö puhul juba ongi juba vaikselt ajaloolise värgi ootus, aga eks segapaarisprint see kõige riskim ole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      No Bö puhul juba ongi juba vaikselt ajaloolise värgi ootus, aga eks segapaarisprint see kõige riskim ole.
                      Peatreener suutis ka mingit jama korraldada ja Robert Heldna korralikult välja vihastada.

                      Kommentaar


                        Järgmisel hooajal ongi vist vaid Siimer alles.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Peatreener suutis ka mingit jama korraldada ja Robert Heldna korralikult välja vihastada.
                          Seda jama, et tahtis tüübi asemel, kes isegi puhtalt lastes poleks individuaalos 40 sekka jõudnud, kedagi teist sõitma panna? Ei tundu nagu kõige halvem mõte. Samas, mils meil MMil ainult kolm stardikohta on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                            Seda jama, et tahtis tüübi asemel, kes isegi puhtalt lastes poleks individuaalos 40 sekka jõudnud, kedagi teist sõitma panna? Ei tundu nagu kõige halvem mõte. Samas, mils meil MMil ainult kolm stardikohta on?
                            No siis oleks seda pidanud otsustama peale Sprinti vms, kui oli nähtud mis hoos Raido on. Mitte sõidu eelsel päeval ja kehvasti kommunikeerides - MM'il ongi meil vaid 3 kohta, rahvaste karika alusel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Mul on vist mingi suurem biatloni väsimus. Siiani pole ühtegi sõitu MMil vaadanud. Põhjus võibolla selles, et eestlastel ei ole midagi loota ning meestes on Boe teistest valgusaasta kaugusel.
                              Ja minu pessimism sai mu kätte. Tubli Tuuli!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                                Ja minu pessimism sai mu kätte. Tubli Tuuli!


                                Võimas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X