320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

    maailmas 70ndana patseerides lihtsam 10 000 eurot toetajatelt saada

    maailma kuuendana kindlasti,

    rääkimata sellest, e t EOK stipendiumi saamiseks on see lausa ülioluline

    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Yks kuues koht, no tore, aga terve haarem kogu meie laskesuusapundi eba6nnestumisi hooajal. Mul on kaugema j2lgijana raske m6ista kuidas need rahatoetused sellesse alasse end 6igustavad. Fun sport muidu mida vaadata, aga ...
      tra, ma raakisin juba 2 aastat tagasi siin, et nende laskesuusatajate sita pilpa peal hoidmine on lainud veits ule katte juba ammu. kaiff kuulata tiisleritel ja aderilt pidevalt peale jarjekordset pasanteeriat - pole hullu, paneme edasi. pole hullu, homme uuesti. pole hullu, homme parem paev. reaalsuses milvile kuskil rakveres pole hullugi ja erri tootajatele ka mitte. tegelt on ikka paris putsis ja nende laskesuusatajate nunnutamine voiks juba ara loppeda. kangelt meenutab juba seda aiku vibe saaremalt, kes pasundab pidevalt, et asi on progressis, kuigi voiks juba ammu minna ja tomateid kasvatada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

        tra, ma raakisin juba 2 aastat tagasi siin, et nende laskesuusatajate sita pilpa peal hoidmine on lainud veits ule katte juba ammu. kaiff kuulata tiisleritel ja aderilt pidevalt peale jarjekordset pasanteeriat - pole hullu, paneme edasi. pole hullu, homme uuesti. pole hullu, homme parem paev. reaalsuses milvile kuskil rakveres pole hullugi ja erri tootajatele ka mitte. tegelt on ikka paris putsis ja nende laskesuusatajate nunnutamine voiks juba ara loppeda. kangelt meenutab juba seda aiku vibe saaremalt, kes pasundab pidevalt, et asi on progressis, kuigi voiks juba ammu minna ja tomateid kasvatada.
        Okei, et kaotame Laskesuusatamise kui spordi ära ja kunagi ühelgi noorel ei luba enam kunagi püssiga koos metsas suusatada või mis su pikk plaan siin ongi?

        Kommentaar


          No ma üldiselt olen isegi nautinud värvikaid väljendusi ja emotsiooni ERRi poolt laskesuusatamise kajastamisel. Aga nüüd tahaks küll räigelt oksenadada.

          Tuli uudis, et Röiseland lõpetab karjääri.

          Ja mis me näeme pealkirjast - "LASKESUUSAKUNINGANNA lõpetab karjääri".
          Ja mis me näeme sisust - "Norra läbi aegade üks edukamaid talisportlasi ... blablabla"- mulle ei meeldi Norra suusatajad, aga oskan ka poole lause pealt kirjutada posu edukauamid norrakaid- Björndalen, JT Boe, Bjorgen, Johaug, Nordhug, Skari,
          See nüüd on küll tsitaat, ehk mitte toimetajate kokku pandud, aga no mingigigigigigi kõige elementaarsem sitafilter võiks ikka olla, mida kaasata artiklisse ja mida mitte - ""Minu arvates on Marte Olsbu Röiseland kõigi aegade parim naislaskesuusataja." "

          Ei ole kuninganna (kuigi oli kitsalt 2020 MMi "kuninganna"). Pole isegi mitte lähedal edukaimate talisportlaste tasemele. Ja pole isegi lähedal kõigi aegada parimale. For fuck sake - tal on individuaalselt ainult KAKS oümpiakulda ja KAKS MM kulda ja ÜKS MK sarja üldvõit. Ei kuulu MK sarjas etapivõitude arvestuses isegi 10 parima hulka jäädes Forsbergist maha enam kui poolega.

          Aga ei, muidugi. Kui on persoonile sümpaatne = kõigi aegade parim, fenomenaalseim, edukaim, kordumatuim jamisiganesokseveel.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            No ma üldiselt olen isegi nautinud värvikaid väljendusi ja emotsiooni ERRi poolt laskesuusatamise kajastamisel. Aga nüüd tahaks küll räigelt oksenadada.

            Tuli uudis, et Röiseland lõpetab karjääri.

            Ja mis me näeme pealkirjast - "LASKESUUSAKUNINGANNA lõpetab karjääri".
            Ja mis me näeme sisust - "Norra läbi aegade üks edukamaid talisportlasi ... blablabla"- mulle ei meeldi Norra suusatajad, aga oskan ka poole lause pealt kirjutada posu edukauamid norrakaid- Björndalen, JT Boe, Bjorgen, Johaug, Nordhug, Skari,
            See nüüd on küll tsitaat, ehk mitte toimetajate kokku pandud, aga no mingigigigigigi kõige elementaarsem sitafilter võiks ikka olla, mida kaasata artiklisse ja mida mitte - ""Minu arvates on Marte Olsbu Röiseland kõigi aegade parim naislaskesuusataja." "

            Ei ole kuninganna (kuigi oli kitsalt 2020 MMi "kuninganna"). Pole isegi mitte lähedal edukaimate talisportlaste tasemele. Ja pole isegi lähedal kõigi aegada parimale. For fuck sake - tal on individuaalselt ainult KAKS oümpiakulda ja KAKS MM kulda ja ÜKS MK sarja üldvõit. Ei kuulu MK sarjas etapivõitude arvestuses isegi 10 parima hulka jäädes Forsbergist maha enam kui poolega.

            Aga ei, muidugi. Kui on persoonile sümpaatne = kõigi aegade parim, fenomenaalseim, edukaim, kordumatuim jamisiganesokseveel.
            Appi Las olla ju? Minu pärast võivad kõik need top15 omad olla ju "Kuningannad"

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

              Appi Las olla ju? Minu pärast võivad kõik need top15 omad olla ju "Kuningannad"
              Minu meelest debiilne nimetada kedagi nimedega millele ta ei vasta. Sh "Norra läbi aegade üks edukamaid talisportlasi". No lihtsalt ei ole ju.
              Kas on või pole, mingit halli ala pole

              Kommentaar


                Teoorias Norral Tandrevold kannab esinumbri koha välja koondises, saksal peaks nüüd keegi rohkem läbi murdma, palju oleneb ka Preussi seisundist, vähemalt juuniorites neil andekust jagub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                  Minu meelest debiilne nimetada kedagi nimedega millele ta ei vasta. Sh "Norra läbi aegade üks edukamaid talisportlasi". No lihtsalt ei ole ju.
                  Kas on või pole, mingit halli ala pole
                  On inimestel ikka mured. Minu jaoks on kogu see GOAT jutuveeretus mis iganes spordialal tühine taustamüra. Igal põlvkonnal omad kangelannad.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Naiste seas tuleb uuel hooajal päris märkimisväärne põlvkondade vahetus siis, huvitavad ajad ees tuleb loota, et meie naised suudaks sammukese edasi teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Naiste seas tuleb uuel hooajal päris märkimisväärne põlvkondade vahetus siis, huvitavad ajad ees tuleb loota, et meie naised suudaks sammukese edasi teha.
                      Norral tundub Juni väga lootustandev.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

                        On inimestel ikka mured.
                        Sama võiks palju kindlamalt öelda kõikide sinu elus eksisteerivate murede osas ju.

                        Kommentaar


                          Ehk siis uuel hooajal ei näe Röiselandi, Herrmannit, Chevalier-Bouchet ega Eckhoffi. Sama hästi võiks siia nimekirja lisada ära juba ka Mari Ederi - sugugi ei usu, et ta järgmine hooaeg starti tuleb.
                          Käimasoleva hooaja edetabelis praeguse seisuga tegemist 15. ; 5. ja 8.kohta hoidvate võistlejatega ja Tiril see hooaeg juba ei sõitnud (Eder 22.) .

                          Selle tulemusena jääb nii kõige rohkem etappidel osalenud (hetkel 275) kui ka kõige rohkem etappe võitnud (16) aktiivseks biathleediks ei keegi muu kui Doro Wierer.
                          Kui Eder välja jätta siis etappide osaluses on järgmine Takhizaki (236) ja võitudest vanem õde Öberg (10).

                          Kuigi see hooaeg pole veel lõppenud tundub järgmine juba seda vaadates väga põnev. Kindlasti kerkib esile uusi talente, eelkõige teadagi Norrast.
                          Aga Simon, Vitozzi, Öberg, Öberg, Wierer peaks tipust jääma korralikku meelelahutust pakkuma.

                          Kommentaar


                            Svoboda aeg sai läbi ja otsitakse uut peatreenerit - see Vene/Slaavi koolkonna treenerite rida ilmselgelt ei sobi meile ja aeg mujale vaadata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Svoboda aeg sai läbi ja otsitakse uut peatreenerit - see Vene/Slaavi koolkonna treenerite rida ilmselgelt ei sobi meile ja aeg mujale vaadata.
                              Jah, võiks keegi lebo tulla, kes ei käse kava järgi rasket trenni teha ja on vaba distsipliiniga.
                              Ma ei tea, mul küll enam mingeid ootuseid koondise osas pole. TT on ainus erand.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                                Jah, võiks keegi lebo tulla, kes ei käse kava järgi rasket trenni teha ja on vaba distsipliiniga.
                                Ma ei tea, mul küll enam mingeid ootuseid koondise osas pole. TT on ainus erand.
                                Ma mõistan seda aasimist - lihtsalt me teame ju kõik, et Slaavi koolkonna treeneritel on teada tuntud võtted mis "suurtele" koondistele sobivad kus täiega peale minna ja panna nii täiega, et isegi kui pooltel keha ja tervis alla annab, siis keegi saab medali ikka. Meil pmst naiste seas polegi varupinki, on see nelik ja tohutu tühimik - sellisel juhul peab ilmselgelt väga personaalsema suunitlusega peale minema, ei saa lihtsalt sportlasi kulutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X