320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

    Maaaeiiteaa... mis siin suuskade üle kurta, kui kahe püstitiiru peale paned 4 pihta ja 6 mööda?!?

    Kindlasti suusavalik pole nii võimas, aga siin on ikka koer mujale maetud. Kõige kummastavam oli see, et kui läks raskemaks ja küsiti, et mis juhtunud on, siis valitses üldine nõutus ja segadus. Mingi nädala-pooleteisega tuldi välja versiooniga, et "Tuuli oli pühadeperioodil kõige enam treeninud sportlane".

    Eks tibusid loetakse kevadel ja omajagu võistlusi veel ees (sh MM mis on ikkagi kõige olulisem võistlus) ja seega ilmselt oleks antud momendil mõistlikum vait olla...

    Aga ma jään selle arvamuse juurde, et Tuulil on materjal ja töökus olemas, et olla veel ühe taseme võrra kõrgemal (nii tipptulemuse kui stabiilsuse osas). Aga Toberluts pole mitte kõige parem treener vaid treener kellega on (mingis plaanis) "hea, mugav ja turvaline". Sorry, mitte-kõige-parem oli ehk eksitav, pigem mõtlen seda, et ta oli keskpärane sportlane ja otse öeldes tundub treenerina jõhker amatöör. Eriti kui võrrelda neid treenereid, kelle käe all suured laskesuusastaarid treenivad.
    Sisuliselt käime Lamborghiniga Lada-remonditöökojas, sest noh, Volodja on tuttav mehhanik ja esinduse 26' kineskooptelerilt näidatakse non-stop Tuvikesi, mida meeldib vaadata kui auto järel oodata vaja.
    Ma pakuks, et teed Tobrelutsile veidi liiga. TT on vaimselt lihtsalt nii nōrk, et kui seda poolt korda ei saa, siis polegi midagi oodata. Vōimed on juba praegu sellised, et olla stabiilselt tipus.
    Kui vōrrelda kas vōi Susanit Tuuliga, siis mindsetis on meeletu vahe.

    Kommentaar


      Kogu see Eesti biatloni sportlased vs treenerid on korralik clusterfuck. See on päris pikka aega nii olnud, alates Maris Šahkarisist või kes iganes Lehtlaga tülli läks. On jah kummastav kuidas meie sportlased ei luba ennast välismaa (spetsialistidel) aidata ning ei annagi nagu võimalust. Tõesti nagu ollakse rahul oma praeguse ja viimase 5a tasemega, kus koondise keskmine tase on heal päeval 60 sekka tulemine. "Et äkki uus treener keerab selle tasmele mul pekki!"

      Tobreluts võib oma sportlase kogemusega olla muhe vana ja teab hands-on asjadest. Aga ma olen täiesti kindel, et ta ei jaga midagi teaduse kaasamisest treenimisse, mis tänapäeval mujal maailmas on täiesti A ja O.

      Kommentaar




        Vähemalt sai Tuuli Youtube'i Igatahes loodame, et asi läheb paremaks ja Anterselvas on sõidukiirus ja laskekindlus stabiilsemad.

        Kommentaar


          Tahaks, et meil oleks ka keegi, kes kurat jaksaks vähemalt kõvasti suusatada, a'la mingi Lampici taoline tegelane. Tekitaks olukorra, kus alati on lasketiirus see seis, et kui märgid alla tulevad, siis on pmst korras. Isegi väheste trahvidega jõuab üldiselt lappida. Mitte, et ma üldpildis kurdaks, laskesuusk on ikka faking imeline ala, mida vaadata.

          Kommentaar


            Sa polegi õige laskesuusataja, kui rauda pole lasknud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Sa polegi õige laskesuusataja, kui rauda pole lasknud.
              No see oli ikka nii valus vaatamine. Loodame, et MMil selliseid asju ei juhtu.

              Kommentaar


                Toidumürgistuse ja seljavalu kiuste oli rajal jälle kiire - nüüd rahu ja vaja terveks saada, siis MM-ile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tomm Vaata postitust

                  Ma pakuks, et teed Tobrelutsile veidi liiga. TT on vaimselt lihtsalt nii nōrk, et kui seda poolt korda ei saa, siis polegi midagi oodata. Vōimed on juba praegu sellised, et olla stabiilselt tipus.
                  Kui vōrrelda kas vōi Susanit Tuuliga, siis mindsetis on meeletu vahe.

                  Esiteks- tahad öelda, et sportlane on nõrk, aga samas treeneri osas on kriitika liiast? Või võiks äkki treener sellise nõrkuse osas midagi ette võtta?
                  Teiseks - mis Sa tahad öelda, et Tobreluts ise ei ole oma mindsetilt ja vaimsuselt... mööda? Mul ei lähe MITTE KUNAGI meelest see kui ta oli veel kogu koondise peatreener ja siis paaristeates tuli poodiumikoht. Kuidas tema järeldus ja kommentaar oli, et "Oeh, noh, äge et joppas. A ega me enam teist korda nii kõva asja teha ei suuda enam muidugi". Mis kuradi suhtumine see on?!? Mis kuradi enesekindlust see sportlastele sisendama peaks???
                  Eile ka täpselt sama- võistluse ajal küsiti ju kommentaari, enne kui see saatuslik tiir saabus. Treener vaatas täpselt samuti värisevail jalul selle tiiru poole nagu sportlane isegi. Mis siit siis tulla saab kui kaks tükki mõlemad värisevad? Äkki üks ongi noor ja vähemkogenud. Võiks siis kogenuma poolelt tulla mingi tugi või usk?

                  Ma ei ole päriselt kindel, kas Tuuli on vaimselt nõrk.
                  Tal on mingid puudused - näiteks see sama mugavast minevikust kinnihoidmine. Et kui kunagi oli vaja raha teenida, et võistelda ja selleks oli vaja metsa istutamas käia, siis nüüd peab kindlasti sama asjaga jätkama (selmet äkki seda aega proovida kuidagi erialasema ja spetsiifilisema treeeninguga täita). Või kui Tobrelutsuga on "hea ja mugav" (eriti rõhk sõnal mugav!) siis peab kindlasti samaga edasi panema, peaasi et muutust poleks.
                  Ma pole kindel, kas vaimselt nõrk sportlane kõikide nende hädade kiuste esimese kolmveerandigi võistlusest nii hästi oleks teinud.
                  Jah, hetkel on püstitiirudega ebakindlus ja eilne võistlus kindlasti läks vaimse väristamise nahka, aga suuremas pildis ma ei ole veendunud, et teda "vaimselt nõrga" sportlasena kirjeldaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                    Esiteks- tahad öelda, et sportlane on nõrk, aga samas treeneri osas on kriitika liiast? Või võiks äkki treener sellise nõrkuse osas midagi ette võtta?
                    Teiseks - mis Sa tahad öelda, et Tobreluts ise ei ole oma mindsetilt ja vaimsuselt... mööda? Mul ei lähe MITTE KUNAGI meelest see kui ta oli veel kogu koondise peatreener ja siis paaristeates tuli poodiumikoht. Kuidas tema järeldus ja kommentaar oli, et "Oeh, noh, äge et joppas. A ega me enam teist korda nii kõva asja teha ei suuda enam muidugi". Mis kuradi suhtumine see on?!? Mis kuradi enesekindlust see sportlastele sisendama peaks???
                    Eile ka täpselt sama- võistluse ajal küsiti ju kommentaari, enne kui see saatuslik tiir saabus. Treener vaatas täpselt samuti värisevail jalul selle tiiru poole nagu sportlane isegi. Mis siit siis tulla saab kui kaks tükki mõlemad värisevad? Äkki üks ongi noor ja vähemkogenud. Võiks siis kogenuma poolelt tulla mingi tugi või usk?

                    Ma ei ole päriselt kindel, kas Tuuli on vaimselt nõrk.
                    Tal on mingid puudused - näiteks see sama mugavast minevikust kinnihoidmine. Et kui kunagi oli vaja raha teenida, et võistelda ja selleks oli vaja metsa istutamas käia, siis nüüd peab kindlasti sama asjaga jätkama (selmet äkki seda aega proovida kuidagi erialasema ja spetsiifilisema treeeninguga täita). Või kui Tobrelutsuga on "hea ja mugav" (eriti rõhk sõnal mugav!) siis peab kindlasti samaga edasi panema, peaasi et muutust poleks.
                    Ma pole kindel, kas vaimselt nõrk sportlane kõikide nende hädade kiuste esimese kolmveerandigi võistlusest nii hästi oleks teinud.
                    Jah, hetkel on püstitiirudega ebakindlus ja eilne võistlus kindlasti läks vaimse väristamise nahka, aga suuremas pildis ma ei ole veendunud, et teda "vaimselt nõrga" sportlasena kirjeldaks.
                    Olgu.

                    Kommentaar


                      Täit tõde me ei suuda siin välja mõelda mis oleks Tuuli phys numbrid Excelis. Siiski märgin ära, et "raua" laskmine MK tasemel on psüühhiline äpardus kui ilm just orkaan ei ole.

                      Kommentaar


                        Algus oli täitsa okei, suusad on natukene muret tekitavad, loodetavasti suudavad korraldajad seda rada veidi kõvemaks timmida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Algus oli täitsa okei, suusad on natukene muret tekitavad, loodetavasti suudavad korraldajad seda rada veidi kõvemaks timmida.
                          Regina osas väga hea meel ja tugev esitus temalt!

                          Kui siin eelmise hooaja lõpus tekkis küsimus, kas ongi lõpp siis eilne näitas, et pakkude veel küll.

                          Kommentaar


                            Tiisler ja Ader kombo nõuab hääle maha keeramist! Ja see Meie ette ,meie taha.....kelle teie? Kas Talihärm on meie või teie? Aga Baiba?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Juba üks suurimaid üllatusi sellel MMil tehtud, naiste sõidus üks riik lihtsalt digimuutub "meeste norraks". Eesti ideaal jääb ikka lasketiiru, jälitussõiduks vähemalt vaatamist jätkub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                                Tiisler ja Ader kombo nõuab hääle maha keeramist! Ja see Meie ette ,meie taha.....kelle teie? Kas Talihärm on meie või teie? Aga Baiba?
                                Huvitav, kuidas arvamused erinevad. Tiisleri ja Aderi kombo nt enda jaoks ainukene, mida ERR sporditoimetuse poolt üldse viitsiks kuulata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X