320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Müstiline mis sel rajal viimasel ringil toimub + Kristolt elu võistlus!
    Massis teine varu. 3p jäi puudu, nulliga oleks kindlalt sees olnud. Või siis sprindi-jälituse peale ühe 38. kohaga

    Kommentaar


      30 aastat vana seadus! Kui vana Tobreluts on? Müstiline!

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        https://sport.delfi.ee/artikkel/1202...sse-pussitanud

        Ehk siis pmst nagu me siin eile arutasime, et see reegel on uus - seni pole mitte kedagi sellise asja eest isegi noomitud mitte ja kohtunik oli lihtsalt sitt inimene, kes ei tohiks sellise suhtumise sellist tööd teha. Umbes sama, et kui mõni jalgpalli kohtunik annaks siin meie liigas mingile vennale punase lihtsalt sellepärast, et ah see mingi 3. liiga vend, suurt jama ei tule ja väga ei meeldi ta nägu ka ja teoreetiliselt reeglite järgi ei saa VAR seda sundida "clear & obvious tasemel" üle vaatama ka.

        30 aastat olnud reegel nüüd küll uus pole.

        Praegu tehti lihtsalt näidispoomine ja kuigi võibolla on tehtud seda pidevalt ja ka teiste riikide sportlaste poolt, siis ei oma see mitte mingisugust tähtsust, sest reegel on reegel ja reeglid on täitmiseks/jälgimiseks.

        Kui kõik on harjunud autoga 10km/h üle lubatu sõitma, siis ei tähenda see ju seda, et kui ment ikka maha võtab, siis oleks jube hea argument, et kogu aeg tehakse ju nii




        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Siimer väga tubli. Neid shoulda woulda couldasid ei ole mõtet biatlonis vaagida. Spordis on suur osa enesekindlusel ja emotsioonil, loodame et see aitab nüüd.
          See osade suuskade kinnijooksmine lõpus oli midagi müstilist. Aluksne mehe viimane miss on ka juba aamen kirikus.

          Täna paaris-sprint. Zahkna-Külm. Zahkna asemel kedagi muud reaalselt panna pole kuigi täna flirdiks juba Siimeriga. Külma osas mul isiklikult on küll kahtlusi. Ermits oleks iga kell kindlam valik praegu. Tuulit ei pandud püstilaskmise ebakindluse pärast?

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust

            Ausõna, mina ei oleks tahtnud seda intekat näha. Sellel poleks olnud mitte mingisugust uudisväärtust peale selle, et pisarates naine vastab küsimustele ühesõnaliste vastustega.


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust

            Ah tead mine sina ka puu taha - täiesti privileegi pime kommentaator jälle kes ei oska olukorda ega inimesi lugeda ja tahab näha ainult draamat. Milleks seda vaja? Ma soovitan reaalselt lugeda Lindsey Vonni või Jessica Digginsi raamatuid mis ja kuidas see tippsport tänapäeval üldse on ja milliseid raskuseid peab ületama, ajastul kus iga su liigutus on iga suvalise poolt kuskil kommentaariumis analüüsitav ja mõni Grünthali lastetoaga tegelane jõuab 100 sõnumit võistluse jooksul su DM-i saata, peamise sisuga, et "pmst võid sa nüüd end ära tappa, sest sa oles kasutu".

            Algselt postitas zelee Vaata postitust

            Kaasiku intervjuud oli juba piisavalt valus vaadata.
            Ah, kasvatage kasvõi pool munagi.
            Mis kuradi mõtlemine see on, et intekat võib küsida ainult siis kui hästi läheb??
            Olen elus mõnedkümned intervjuud (just spordivaldkonnas) teinud ja tuhandeid näinud. Kui näen, et sportlane mingi ebaõnnestumise peale küüru tõmbub ja minema jookseb siis tekib küsimus ka fännidest ja kaasaelajatest lugupidamise kohta. Lisaks vaimsele selgroole muidugi.

            P.S Kaasikult intekat küsda pärast 10 trahviminutit ja eelviimast kohta on täiesti teine teema. Seal polnud midagi küsida ju. Igas aspektis lati alt läbi ja nii ongi.

            Draamat oli praegusel kujul palju rohkemgi. Keegi ei saanud sittagi aru mis toimub.
            Muidugi ma saan aru, meie intervjueerijatel poleks nagunii olnud selgroogu, et midagi selle kohta küsidagi. Aga kaasaelajana oleks tahtnud küll, et keegi oleks julgenud küsida, et kas sättis teadlikult selle rihma suusa alla? Kas oli teadlik, et see on keelatud tegevus? Mis olud seal tiirus üldse olid? Mis ta sealt ise mäletab jne.

            Kommentaar


              Peale Tobrelutsu intekat oli pilt selge mis toimus. Küsida peale seda Tuulilt, "mis tunne on?", oleks mõttetu. Inimene polnud sellises seisus, et üldse anda intekat. Jah, ma olen nõus, et intervjuusid peaks andma kui ka halvasti läheb, aga lagunenud sportlast seal piinata pole ka mõtet.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Peale Tobrelutsu intekat oli pilt selge mis toimus. Küsida peale seda Tuulilt, "mis tunne on?", oleks mõttetu. Inimene polnud sellises seisus, et üldse anda intekat. Jah, ma olen nõus, et intervjuusid peaks andma kui ka halvasti läheb, aga lagunenud sportlast seal piinata pole ka mõtet.
                Las sportlane kasvatab iseloomu siis. Hea koht selleks.

                Kommentaar


                  Kerge ootusärevus juba ärgates sees, enne naiste teatesõitu.

                  Kommentaar


                    Mina selle ERRi tiimi ja JuriM haipiga kaasa ei julge minna. Eks ma olen keskmisest pessimistlikum ka. Teates on vaja nelja head esitust, Talihärm võib ära lasta ja hea seegi, aga ta suusk on valgusaasta kaugusel mingist normaalsest tasemest. Teiseks, Ermitsa lamades või Tuuli püsti trahvikas on üsna hea valuega bet. Muidugi ma hakkan vaatama ja loodan head tulemust, aga karvaseid kohti on palju.

                    Kommentaar


                      Sel nädalal nüüd ka suusad õnnestunud, et alustuseks võiks see jada jätkuda. Eks Johannat tuleb kogemuste pealt usaldada, eelmine aasta tuli välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Mina selle ERRi tiimi ja JuriM haipiga kaasa ei julge minna. Eks ma olen keskmisest pessimistlikum ka. Teates on vaja nelja head esitust, Talihärm võib ära lasta ja hea seegi, aga ta suusk on valgusaasta kaugusel mingist normaalsest tasemest. Teiseks, Ermitsa lamades või Tuuli püsti trahvikas on üsna hea valuega bet. Muidugi ma hakkan vaatama ja loodan head tulemust, aga karvaseid kohti on palju.
                        Mõttetu, medalit ei tulnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Mina selle ERRi tiimi ja JuriM haipiga kaasa ei julge minna. Eks ma olen keskmisest pessimistlikum ka. Teates on vaja nelja head esitust, Talihärm võib ära lasta ja hea seegi, aga ta suusk on valgusaasta kaugusel mingist normaalsest tasemest. Teiseks, Ermitsa lamades või Tuuli püsti trahvikas on üsna hea valuega bet. Muidugi ma hakkan vaatama ja loodan head tulemust, aga karvaseid kohti on palju.
                          Keskmise Manchester Unitedi mängu analüüs enne ja pärast

                          Kommentaar


                            Johanna kahes tiirus varudega nii läbi tulla raskel hetkel ikka super!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic Vaata postitust
                              Johanna kahes tiirus varudega nii läbi tulla raskel hetkel ikka super!
                              See püstitiiru kolm varu oli väga hästi lastud. Sealt mindi ikka ikka ühele kahele ringile teiste poolt. Jumal tänatud, et noort sportlast sinna neljandasse vahetusse ei pandud, siis oleks seal koos Tandrevoldiga keerutanud.

                              Kommentaar


                                Christianseni viimasest tiirust tahaks teadustööd näha, mis seal päriselt juhtus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X