320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see mis seal põhja-koreas toimub on puhas huumor ju publiku kohapealt...
    FC Flora

    Kommentaar


      loodame et Bjoerndalenilt prillide pärast tiitlit ära ei võeta.on ikka reeglid küll
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        Lõuna-Koreas
        noo vahet pole suht
        üks korea kõik
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          noo vahet pole suht
          üks korea kõik
          Oijah. Oleks see vaid nii....

          Kommentaar


            Algul said Björndalen ja Sikora minuti trahvi hoopis selle eest ,et olevat kuskil rajal eksinud, kuid hiljem tühistati karistused. Uudis siin: http://sport.err.ee/index.php?0587911

            Kommentaar


              venelased tegid mingi apellatsiooni veel...seega see ooper pole läbi.

              Kommentaar


                Venkud peaksid küll viimased olema ,kes protestivad va dopingupanijad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Venkud peaksid küll viimased olema ,kes protestivad va dopingupanijad.
                  Mina Tšudovi asemel küll protestiksin. Miks ka mitte?

                  Kommentaar


                    Ta ei saavuta sellega midagi ja ma ei usu, et Björndalen selle "rajavaliku eksimusega" 40 seki võitis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ta ei saavuta sellega midagi ja ma ei usu, et Björndalen selle "rajavaliku eksimusega" 40 seki võitis.
                      Eveli Saue ju ka ütles, et antud kohas "lõikamisega"pigem kaotas ta kuna pidi end hakkama veel suusasillast üles vedama.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Mina Tšudovi asemel küll protestiksin. Miks ka mitte?
                        Tsudov ise tunnistas, et sõitis Os-i järgi, tänu sellele läks õigele rajale. Paistab, et tal endal ka täit kindlust pold kust oleks pidanud minema. Olevat terve aja mõelnud, et ei tea kas ikka õigele rajale sai satutud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          Mina Tšudovi asemel küll protestiksin. Miks ka mitte?
                          Tšudov ei protestinud, delegatsioon tegeleb selliste asjadega. Aga jah, põhjus selleks oli täiesti olemas, nagu ka põhjendus selle protesti mitterahuldamiseks.

                          MM ise on siiani muidugi täiesti perssekukkunud üritus. Ilm on sitt, rada on sitt, korraldus on sitt, teleülekanded samuti, lisaks veel elektroonika jukerdamine, publiku puudumine ning skandaalid. Ja möödas on vaid 2 võistluspäeva...
                          Karta on, et laskesuusakarusell ei jõua Koreasse nii pea tagasi.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Huvitav, et mitte keegi peale Kaljuveeri ja Aderi ei ole maininud prilli keissi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Huvitav, et mitte keegi peale Kaljuveeri ja Aderi ei ole maininud prilli keissi.
                              ma alguses arvasin, et kõis see jama ongi prillide pärast

                              Kommentaar


                                Meeste individuaal pakkus kaks suurüllatust. Sügisel esmakordselt MK punktikohale jõudnud Jakov Fak tõi Horvaatiale medali ning ainus täna nulliga kõik tiirud läbinud võistleja oli Martten Kaldvee. Tõsi, 102. sõiduaeg andis talle vaid 45. koha. Lessing oli 28. sõiduaja ja 7 trahviga 68. kohal, Tobreluts lõpetas veel 14 kohta tagapool ja Viks katkestas.
                                Ole Einar möödus lõpuks Luckist ja Tihhonovist.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X