320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Sama, absoluutselt ei meeldi Fourcade. Teistest suht savi, aga Martin Fourcade ei meeldi absoluutselt, prantsuse naistest ka ükskõik.
    Mis ülbusega ta siis silma on paistnud?
    Lõpusirgel tähistamine käib ju asja juurde. Kuigi ma veidi prantslaste poolde kaldu.

    Kommentaar


      See ülbus, või mina nimetaks seda pigem enesekindluseks, on rohkem selline kaamerate ees tehtav show (a la see tänane väike hüpe enne finishit või vahepeal oli tal kombeks peale viimast tiiru juba juubeldada). Nii palju, kui mina olen lugenud, on noorema Fourcade`i näol tegemist täitsa korraliku pereisaga. Selliseid vägitegusi nagu Northug puhul, keda ju võib tavasuusas samasuguseks staariks pidada nagu Fourcade`i laskesuusas, pole mina Martini kohta küll lugenud.

      Internetis ringi kolades leidsin artikli, kui USA koondise murdmaasuusataja Erik Bjornsen, kes suvel Fourcade`i vendadega koos treenis, neid nii iseloomustas:
      They are actually really good friends with my girlfriend’s family so I’ve known them for a few years now. They are pretty close. They were over for Christmas dinner last year. I feel like I’m starting to know them pretty well. I really enjoy spending time with them. They are both great guys, but they are also very different personalities between the two of them. They are super fun to hang with.

      It’s crazy — Martin is one of the most famous guys in France. We were skiing one day together and he was telling me he was going to Paris, and then I saw him on television. It’s crazy to see how famous he is. He’s just a normal guy and really nice. He has a kid now. I met her. I know his wife so I spent some time with [them] outside of training. I think they are both pretty laid back … they seem like regular guys. They are the same kind of people as Simi [Hamilton] and Andy [Newell] or any of the guys back here, down to earth and laid back.


      Üldiselt mina hakkasin laskesuuska tihedamini vaatama, kui meestes oli suur vastasseis Raphael Poiree vs Ole Einar Björndalen. Norrakad pole minule isiklikult kunagi suusaaladel sümpatiseerinud ja nii oligi prantslase poole hoidmine minu jaoks loogiline valik. Kuigi, tuleb tunnistada, ajaga on Björndaleni vastu respekt tohutult kasvanud. Peale Poiree püssi varna riputamist ja Björndaleni taseme langust tekkis uus vastasseis Svenssen vs noorem Fourcade (vahepeale jäi periood, kui Björndalen, Svenssen ja vanem Bö kõrgemaid kohti jagasid) ja taaskord sümpatiseeris prantslane rohkem. Svenssenit kusjuures peeti ka algul vägagi ülbeks ja minu mälu järgi näiteks kaks suurt norrakat vahepeal üldse läbi ei saanud. Nüüd vist on suhted jälled soojemad, kui kumbki enam kõige teravamas tipus enam ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
        Mis ülbusega ta siis silma on paistnud?
        Lõpusirgel tähistamine käib ju asja juurde. Kuigi ma veidi prantslaste poolde kaldu.
        Ma ei peagi teda ülbeks, lihtsalt mingil seletamatul põhjusel ta ei meeldi mulle üldse, hoian ükskõik kellele ennem pöialt kui talle, nii lihtne ongi

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Ma ei peagi teda ülbeks, lihtsalt mingil seletamatul põhjusel ta ei meeldi mulle üldse, hoian ükskõik kellele ennem pöialt kui talle, nii lihtne ongi
          Jajah. Mul on umbes samamoodi Svendseniga. JuriMi väike märge seal lause lõpus tekitas lihtsalt veidi segadust.

          Kommentaar


            Ole Einar on ikka uskumatu vend. Iga talv kordan. Individuaalmedal veel ära võtta...
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Postimehe pealkiri "Vanameister Björndalenile 41. MM-medal", mitte Fourcade´i kohta, kes õigupoolest võistluse võitis.
              Laskesuusatamise kuningas, legend.

              Kommentaar


                Tiril! Lõpuks ometi täiuslik laskmine ja õigel hetkel ka veel. Jee!!!
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Prantslannadele kaksikvõit. Üleüldse on MM prantslastele seni väga edukas olnud.

                  Kommentaar


                    Meie Meril tegi ka ilusa võistluse, sõiduaegades küll alles 84.. Aga noor ja ehk on võimalik natukene areneda veel.

                    Kommentaar


                      Täielik Prantsuse pidu jah seni. 16st võimalikust medalist on võetud koguni 7. Kuld on võetud neljal võistlusel kuuest. Üldse on poodiumile saanud peale domineeriva kolmiku (Prantsusmaa, Norra, Saksamaa - kamba peale 16 medalit võimalikust 18st) ainult Ukraina (Semenov) ja Itaalia (Wierer). Suurim pettumus seni kindlasti Soukalova, kes endiselt medalita ja jäänud on ainult üks individuaaldistants. Venelased täiesti pildilt väljas. Makarainen lootusetu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                        Täielik Prantsuse pidu jah seni. 16st võimalikust medalist on võetud koguni 7. Kuld on võetud neljal võistlusel kuuest. Üldse on poodiumile saanud peale domineeriva kolmiku (Prantsusmaa, Norra, Saksamaa - kamba peale 16 medalit võimalikust 18st) ainult Ukraina (Semenov) ja Itaalia (Wierer). Suurim pettumus seni kindlasti Soukalova, kes endiselt medalita ja jäänud on ainult üks individuaaldistants. Venelased täiesti pildilt väljas. Makarainen lootusetu.
                        tegu (lisaks tavalisele suusanühkimisele) vist sellise alaga kust - kui dopingukoll üle käib ei jäägi suurt alles kedagi.... mäletan kui soomlased mingi aeg maha võeti siis läks ka hulk aastaid mööda enne kui pilti tagasi said.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Keegi ikka teab, kust kuradi kohast see Bescond nii kiirelt suusatama hakkas? Ma pole veel lõpuprotokolli vaadanud, aga Dahlmeierit oleks edestanud isegi kui oleks 1 mööda lasknud. Seal muidugi lasketiiru aeg loeb ka, aga ikkagi kuidagi müstiliselt kiire, ta stabiilselt seal esikümnes jah, aga pole küll nagu meelde jäänud, et hirmkõva suusataja oleks. Dorin Habert on jah kõva suusatädi.

                          Kommentaar


                            Minu meelest individuaalsõidus lisatakse iga möödalasu eest automaatselt 1 lisaminut.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Nii on, aga distantsi on ikkagi 12,5 km. Ma kusjuures ei teagi, äkki tõesti on nii hea suusataja, lihtsalt pole silma jäänud kunagi.

                              Kommentaar


                                Bescond aeg-ajalt ikka sähvatab. See kord siis MM-il. Üks MK-etapi võit on tal ka kirjas. 2014 Antholzis, sprindis kusjuures, kus sõidukiirus veelgi tähtsam. Aga üldiselt on ta ikka keskmik olnud.

                                Beilmann on küll kohutavalt aeglane. Kõik pihta aga ikka ligi viis minti Dorinile kaotust. Ehk ajaga lisandub täpsele laskmisele sõidukiirus kah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X