320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Laskesuusatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Nonii nonii, uus hooaeg on ukse ees.
    Kusagil mõni hea artikkel suuremast pildist ka? Ehk kuidas mujal maailmas seis on meestel ja naistel?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kusagil mõni hea artikkel suuremast pildist ka? Ehk kuidas mujal maailmas seis on meestel ja naistel?
      With the new BMW IBU World Cup season knocking on the door, we reached out to a group of biathlon commentators and experts to find out who they will be watching next weekend and over the next four months.


      parim mis ühe googeldamisega leida.

      Kommentaar


        No nii. Biathlon on peale vutti next best thing ja suure huviga ootan ka mina uut hooaega.

        Uus peatreener (enamike jaoks vähemalt) annab kindlasti lootust, et mingeid arenguid on näha äkki. Svoboda grupi juttudest meeldib see, et kõik märgivad ära suusatehnika arendamist. On ju meie sportlastel suusakiirusega probleeme. Ma teeksin ka torke Tobrelutsu suunas. Kui Svoboda näeb, et kõiki tehnika on juust ja viib läbi muutusi, siis samal ajal Tobrelutsu grupp laseb sama teadmisega rajal edasi.

        Mulle noorena meeldis ka suusatamine ja uurisin ka tehnilist ning teadusliku poolt vabatehnika puhul. Ma olin 15, kui ma üksi trennis filmisin enda tehnikat ja samas Youtubest ketrasin lõputult Per Elofsoni stiilinäiteid. Täna on Regiina Oja 25-aastane ja avastab, et maailmataseme konkurentsis saab enda tehnika filmimine abiks olla. Näitab meie eelmiste hooaegade taset treeneritiimis.

        Antropoloogilise mängu huvides oleks päris põnev kui Talihärm näitab üle hooaja paremat minekut kui Tuuli. Eks seal mingi väike hõõrumine kahe grupi vahel kindlasti on, aga loodetavasti Svoboda teeb oma teatesõidu või muid valikuid ikka objektiivselt. Lisaks ootaks ka Siimeri ja Heldna arengut. Külma puhul on vist veel vara õnnestumisi oodata.

        Heldna quote on ka raju, et "mina omasid ei jäta" ja jäi Tobrelutsu juurde. See on umbes sama kui täna Harry Maguire läheks kuskile Solskjaerile järgi sama põhimõttega.

        Suures mängus ma siiralt loodan, et igavaks ei lähe ning ühed mehed või naised liiga palju domineerima ei kipu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          No nii. Biathlon on peale vutti next best thing ja suure huviga ootan ka mina uut hooaega.

          Uus peatreener (enamike jaoks vähemalt) annab kindlasti lootust, et mingeid arenguid on näha äkki. Svoboda grupi juttudest meeldib see, et kõik märgivad ära suusatehnika arendamist. On ju meie sportlastel suusakiirusega probleeme. Ma teeksin ka torke Tobrelutsu suunas. Kui Svoboda näeb, et kõiki tehnika on juust ja viib läbi muutusi, siis samal ajal Tobrelutsu grupp laseb sama teadmisega rajal edasi.

          Mulle noorena meeldis ka suusatamine ja uurisin ka tehnilist ning teadusliku poolt vabatehnika puhul. Ma olin 15, kui ma üksi trennis filmisin enda tehnikat ja samas Youtubest ketrasin lõputult Per Elofsoni stiilinäiteid. Täna on Regiina Oja 25-aastane ja avastab, et maailmataseme konkurentsis saab enda tehnika filmimine abiks olla. Näitab meie eelmiste hooaegade taset treeneritiimis.

          Antropoloogilise mängu huvides oleks päris põnev kui Talihärm näitab üle hooaja paremat minekut kui Tuuli. Eks seal mingi väike hõõrumine kahe grupi vahel kindlasti on, aga loodetavasti Svoboda teeb oma teatesõidu või muid valikuid ikka objektiivselt. Lisaks ootaks ka Siimeri ja Heldna arengut. Külma puhul on vist veel vara õnnestumisi oodata.

          Heldna quote on ka raju, et "mina omasid ei jäta" ja jäi Tobrelutsu juurde. See on umbes sama kui täna Harry Maguire läheks kuskile Solskjaerile järgi sama põhimõttega.

          Suures mängus ma siiralt loodan, et igavaks ei lähe ning ühed mehed või naised liiga palju domineerima ei kipu.
          Jah, enda postituses (tegelikult lausa kahes järgnevas, I tehtud juba mais) mõtlesin sisuliselt samu asju.

          Juba varasemast häiris Tobrelutsu juures näiteks -
          - suhtumine tulemustesse- pärast edukat sprinditeate sõitu ja enne MMil sama distantsi ütles midagi stiilis, et "Noh jah, eks meil siin kord õnnestus, ega sellist tulemust ilmselt korrata ei suuda aga ..." - mida kuradit? kui treener ei usu sportlastesse, siis kes üldse? Muidugi ei saa lubada tulemust. Aga sihi võiks ikka seada kõrgele ja pigem kõlada oma hoolealuste osas veidi põhjendamatult optimistlik kui pessimistlik
          - suhtumine Tuuli krampidesse - pärast hooaega lugesin nii Tuuli kui Indreku intervjuusid ja sisuliselt tuli sealt välja, et väga kriitilise tähtsusega probleemi lahendusmeetod oli "loodame, et läheb paremaks ja trennidega lõpuks üle". Halloooo, kas Sa oled machokrambiga noor isa, kelle juurde läheb puu otsast alla kukkunud 5 aastane laps või oled Sa tipptreener, kelle tööülesanne on tuua andeka sportlasega tulemusi koju rahvusvahelistelt võistlustelt?!?!

          Ja nüüd kui lisada siia juurde varem lingitud artikli sisu, siis
          - reaalselt 21 sajandil on meie professionaalsete laskesuusatajate jaoks videoanalüüs midagi uut ?!? ja see Oja kommentaar nagu... misaaasjaaa???

          Jääb läbivalt tunne, et teeb oma enda kogemuste järgi ja selle järgi mis tema treener kunagi talle õpetas. Põhjalikkus ja professionaalsus jätsid ikka kõvasti soovida.
          Aga et lõpetada positiivsemal noodil siis on hea meel, et alaliit otsustas palgata välistreeneri. Loodetavasti aitab see sportlastel sammu edasi teha.

          Kommentaar


            Eks kõik enam-vähem samamoodi, aga vähemalt Külm vahetab vast nüüd Lehtla teatenelikus välja.

            Kommentaar


              Tuuli on ainsana enamvähem konkurentsis - teised ikka üliaeglased.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                ...
                Antropoloogilise mängu huvides oleks päris põnev kui Talihärm näitab üle hooaja paremat minekut kui Tuuli. Eks seal mingi väike hõõrumine kahe grupi vahel kindlasti on, aga loodetavasti Svoboda teeb oma teatesõidu või muid valikuid ikka objektiivselt. Lisaks ootaks ka Siimeri ja Heldna arengut. Külma puhul on vist veel vara õnnestumisi oodata.
                ..
                .
                See lootus jõudis küll kaugele. Külm oli ka Talihärmast kiirem rajal.

                Tuuli tegi nagu oma ära, loodetavasti on sõidus varu ka sees ja läheb paremaks. Ülejäänutel suusakiirus on küll päris kehv. Zahkna puhul sprindi algus oli lootustandev. Siit saab ainult paremaks minna.

                Suures maailmas, Norra konkurents on ebareaalne ikka. Tuleb mingi 6. või 7. norrakas ja sõidab kohe top10sse.

                Kommentaar


                  On õige väita, et kui Norra meestetiim paneks välja teatesõitu 2 võistkonda, siis mõlemad oleks TOP5? Ja siin ma ei mõtle võrdselt jaotatud võistkondi.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Eks kõik enam-vähem samamoodi, aga vähemalt Külm vahetab vast nüüd Lehtla teatenelikus välja.
                    Jalkamölluga kahasse jälgida, esimesed viljad käes.

                    Kommentaar


                      Susan pani tõesti sümpaatselt täna.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Austerlaste ülekande režii on päris kohutav. Näidatakse kuidagi väga valesid asju valedel aegadel.
                        Täpselt aasta ajaga pole ülekande Vello arenenud edasi ja sama pask oli täna.

                        Tuuli suusasõit on lubav. Teiste tase on jätkuvalt juust. Suures maailmas oli head vaheldust täna.

                        Kommentaar


                          On see Oja mis ta on, aga teates tuleb esimeses vahetuses sõitma, laseb üldjuhul korralikult ja annab vahetuse heal kohal järgmisele üle. Individuaalis ma ei mäleta mõnda head sähvatust tema poole, aga tiimi eest on alati üsna tasemel.
                          Tuuli suusasõit on jätkuvalt lubav. Susannalt ja Talihärmilt head tiirud.
                          Kokkuvõttes null trahvi ja võitjale kaotust 2:18, III kohale 1:18, 6.kohale 25 sekki. Well done.

                          Kommentaar


                            Üks viimaste aastate parimaid etappe jah, kõik tegid hästi.

                            Kommentaar


                              Naiste jälitus. Tuuli sõidukiirus viimasel kahel ringil oli juba päris hea. Viimasel ringil, kui peaaegu kõik lähevad rajale surema, sai ta 10.suusaaja. Lisaks, 20 lasust 2 trahvi on ka okei.
                              Meeste teade. Chapöö Zahkna. Relvaga oskab väga hästi ümber käia ja tiirudes tegutseb kiiresti. Kiirus on ka väga hea. Eile üldse Rene, Ermits ja Ränkel sõitsid suht võrdse kiirusega ja ega Siimer väga häbisse ka ei jäänud. Ränkeli relva käsitsemine on ikka veel toores. Õnneks või kahjuks trahviringiga Ränkel on kiirem kui hästi laskev Heldna.

                              Kommentaar


                                Muidugi suusaaegu vaadates on koguaeg üks faktor - suusakade ettevalmistusega täppi panek. Sel hooajal kui Marek Sanderi meeskond oli meie koondise juures rõhutati koguaeg kuidas meil olid tihti üleplatsi suusad ja me laskumistel suutsime kõvasti aega tagasi teha - eelmine aasta oli pigem just meh selle koha pealt ka. See aasta pole veel räägitud üldse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X