320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tal oma naine ei luba

    Kommentaar


      vot ühe tulihingelise Kalevi fänni arvamus Kerdest ja Maticist

      Kerde vs Matic
      23.05.2008 12:54
      Ega keegi seda teemat käsitlenud ole. Vana Tamma ja Salumets, kõik panevad Maticile.
      Analüüsigem pisut võistkondlikku sporti. Matic oli ja on teise kooli mees. Seal Jugoslaavias (endises) käivad asjad nii nagu slaavlastel ikka. On isake ja on töötegijad, kes isakest kuulavad. Kui isake on mõistusega, saab tulemus hea.
      Nii oli Venemaal Peetri ajal ja mõnel perioodil veel. Ka spordis. Tammiste ajal oli treeneriks Ilmar Kullam, kes oli hoopis teistsugune treener. Vaatas mängijate apsudele läbi sõrmede, laskis andeid avalduda, ei pannud neid raamidesse. Rangetesse raamidesse.
      Mida Tamma platsil tegi, seda ta tegi ja Kullamilt ta mööda pead ei saanud. Salumets oli nahaal võistkonnas ka hiljem ka treenerina. Teda lihtsalt kardeti, sest ta võis tappa anda mängijale. Ikkagi karates väike tegija.
      Kerde on mongoliidne treener. Nagu Mongoolia riik. Temast ei sõltu midagi ja tema ei mõjuta kedagi. Tunnistagem. Treeneritööd tegi Rockis tiim, kuhu kuulusid Visnapuu (natuke ka Russak) ning kaks ässa: Tein ja Kullamäe.
      Tulemus on Eesti tasemel olemas, kriitika üleliigne. Maailma sellel tiimil muidugi veel vara minna. Visnapuust võib saada hea treener, kuid Teini mängijana ei taha keegi kusagile. Kes tahab kolmandat treenerit platsile.
      Minu jutu kokkuvõtteks pealkirja arvestades. Matic oli ikkagi treener selle sõna otseses tähenduses ja oma treeneritarkuses pikalt Kerdest üle. Kalevi tulemuse määras see, et mehed ei harjunud sellise kooli treeneriga koos tegutsema.
      Kerde vs Matic = 0:1

      nii lolli juttu lugesin viimati budu postist välja
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        vot ühe tulihingelise Kalevi fänni arvamus Kerdest ja Maticist
        /------/
        nii lolli juttu lugesin viimati budu postist välja
        Tore oli ka sinu argumenteeritud kommentaari sellele lugeda. Kui sa sisusse veidi süüvida viitsiks, siis milles too isik nii väga eksib? Matic on tasemel teise treenerina, treeningute kvaliteet oli korralik ja seda tunnistas ka Kalevi juhtkond pluss võis veenduda igaüks, kes neid jälgima sattus. Peatreenerina polnud isake paraku mõistusega, see on selge. Juba ainuüksi kogu Reedi juhtumi lahendamine näitas, et vastutuse ja pinge all see vend korralikult ei tööta.

        Vihjed Tammistele ja Salumetsale näitavad täpselt, et Eesti korvpallis on domineerinud ja jätkuvalt omavad kaalu mängijad, liidrid, isiksused. Balkani treenerite stiilile kohane viimsete detailideni paikapandud mängujoonis ja rollid pole siinmail kunagi edu toonud. Parim näide on seesama vastne meister. Avalik saladus, et tegelikke niite on seal tükk aega tõmmanud Tein ja co. Russaku hooajal oli see veel eriti selgelt näha, Kerde renomee päästsid õnneks korralikult lõppenud aasta.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          minu kommentaariks saavad J.Salumetsa sõnad "nii lolli treenerit pole ma varem näinud"
          Russaku roll Rocki treenerina selgelt näha? hea nali
          see mees on küll hea taktik ja suhtleja, kuid tema roll on rockis ikka vägagi minimaalne.
          polnud tal autoriteeti ei ülku päevil, ega ka nüüd
          suurimad teened on siiski Kerdel, rääkige mida tahate. Autoriteet on olemas, ning kuigi Tein võis eelmine aasta oli selline mees kes ei kuulanud eriti treenerit, siis hetkel on siiski mängujoonis Kerde plaanitud. Ning ka Tein on palju vähem oma suud pruukinud treeneri vastu.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            mind just hämmastas see lõik:
            "Matic oli ikkagi treener selle sõna otseses tähenduses ja oma treeneritarkuses pikalt Kerdest üle. Kalevi tulemuse määras see, et mehed ei harjunud sellise kooli treeneriga koos tegutsema.
            Kerde vs Matic = 0:1"
            kui mees ei suutnud 2 aasta jooksul ära õppida maa-ala lahendamise, siis kuidas ta tark on?
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              mind just hämmastas see lõik:
              "Matic oli ikkagi treener selle sõna otseses tähenduses ja oma treeneritarkuses pikalt Kerdest üle. Kalevi tulemuse määras see, et mehed ei harjunud sellise kooli treeneriga koos tegutsema.
              Kerde vs Matic = 0:1"
              kui mees ei suutnud 2 aasta jooksul ära õppida maa-ala lahendamise, siis kuidas ta tark on?
              Või ei suutnud mängijad lõpuks sellest maa-ala lahendamisest aru saada. Ma ei saa lihtsalt aru meestest, kes on korvpalli mänginud vähemalt 10+ aastat ja endiselt ei ole meeskonnas kedagi, kelle sõna väljakul maksaks ja kes suudaks mingisuguseid positiivseid lahendeid välja pakkuda.

              Kommentaar


                sokk ja kriisa jõid eile vanalinnas.eks oli põhjust ka.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Telekava väidab, et täna õhtul on viies mäng.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                    Telekava väidab, et täna õhtul on viies mäng.
                    Eks sa vaata siis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                      sokk ja kriisa jõid eile vanalinnas.eks oli põhjust ka.
                      Minu teada on Kriisa täiskarsklane, aga kõlakad on kõlakad...
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Lõpuks ometi.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Ma aimasin lingile vajutamatagi millega tegu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                            Ma aimasin lingile vajutamatagi millega tegu.
                            Tubli poiss!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Kas äkki keegi oskab vastata, miks mul tuleb viga, kui tahan sinna kommentaari saata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marts Vaata postitust
                                Kas äkki keegi oskab vastata, miks mul tuleb viga, kui tahan sinna kommentaari saata.
                                Uus leimipoliitika

                                Kommentaar

                                Working...
                                X