320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartu Kalevit ikka meistriliigas ei näe sel hooajal
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Nii Kalevil siis uus PF/C Nate Fox, 206 cm pikk valge ameeriklane, kes oli mullu üks Saksamaa liiga tippe ning kandideeris ka liiga MVP'ks, kuni ta kanepi tarvitamisega vahele jäi. Mängukeeld oktoobrini, ehk siis umbes siis ka hooaeg algab Kalevil, loodame parimat.

      Kommentaar


        Algselt postitas greystone Vaata postitust
        Nii Kalevil siis uus PF/C Nate Fox, 206 cm pikk valge ameeriklane, kes oli mullu üks Saksamaa liiga tippe ning kandideeris ka liiga MVP'ks, kuni ta kanepi tarvitamisega vahele jäi. Mängukeeld oktoobrini, ehk siis umbes siis ka hooaeg algab Kalevil, loodame parimat.
        Ime, et mõnda Hollandi liiga meeskonda Kalevi asemel ei valinud.

        Mehe karjääriga tutuvudes tuleb välja, et ta varem ongi juba Hollandis mänginud. Ju sai sealt pahe külge.

        Kommentaar


          kui nüüd meistriliiga uut hooaega silmas pidada siis tundub et Kalev/Cramo ja Tartu Rock lähevad teistelt veel rohkem eest ära kuna tundub et kokku on saadud suht kõvad mängumehed,samas teiste meeskondade komplekteerimisest pole eriti midagi kuulda old
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            pirital pidi võõrlegionääre olema

            Kommentaar


              jah W. Sharp teeb Piritale jõulukingituse ja võidab Piritale veel meistritiitli.

              Kommentaar


                Naiste EM B-grupi mäng Eesti vs Portugal pildid
                Nõmme Uskumatud!!!

                Kommentaar


                  Põdrad panid serblased valikmängus kotti (ja rikkusid mu combo triobetis). Jobud!

                  Mujal on Bulgaaria Itaalia alistanud. Ehk suudavad alates kolmapäevast eestlastest mustad hobused samuti millegi märkimiväärsega hakkama saada.

                  Kommentaar


                    Miks Pirgitist nii vähe pilte on?

                    Kommentaar


                      Mis ikka pildistada seda, kes platsile ei saa ja seal rohkem halba kui head tegi.
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        nii ei tohi rääkida!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Miks Pirgitist nii vähe pilte on?
                          Mis värk sul selle Püü-ga on .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            nii ei tohi rääkida!
                            Ma räägin vaid seda, mida ise vaatamas käisin
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                              Mis värk sul selle Püü-ga on .
                              Ta on palju kenam äää kui see Viive-Kai Rebane äää.

                              Kommentaar


                                Silver, kes sul Orkutist ta pildi lubas pihta panna?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X