320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    81-88 kaotus, samas väga hea mäng!

    Kommentaar


      HÄBI Eesti korvpall!!!!loodame et Jalgpallurid suudavad paremad olla kui korvpallurid.HÄBi kodus tappa saada
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Saime sisse,jätkuvalt on Läti meist paremad.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Väga kõva. Isegi, kui kaotus tuleb, müts maha.
          Võta kui tahad. Mu arust pole siin küll kellegi ees mütsi maha võtta. Nii rumalaid vigu tehes ei saagi võitu loota.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            tervitused Leedu kohtunikule!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              mitu jooksu on Eestile vilistatud? nagu lasteaed
              Minu arust oli 1 jooks.Ka parimatel juhtub.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Võta kui tahad. Mu arust pole siin küll kellegi ees mütsi maha võtta. Nii rumalaid vigu tehes ei saagi võitu loota.
                Pigem tõi kaotuse, Taltsi ja Makke välja langemine, lauapallide pärast ei suutnud keegi võidelda.

                Kommentaar


                  Nata vähe loodi teravust. Tein ja Kangur võiks ju võimete poolest rohkem sisse murda, oleks kuuevarbalised varem vead täis saanud ja kaitses pehmemalt mänginud. Kahju et põske saadi aga vähemalt oli lõpuni vaadatav asi.

                  Kommentaar


                    Olen uhke ,et meie omad võitlesid lõpuni hästi ja andsid sellise emotsiooni.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                      vastased alahindavad teda ja säga paneb ära vabalt kohalt...meenutab metstaki mängu
                      aga temale lootma jääda ning talle mängu ehitama hakata küll ei tohiks
                      Ma pean ennast kordama,kahjuks...
                      Selgelt jäi Kerde Makkele lootma ja ootas kuni too 5 viga täis raius.Alles siis sai võimaluse muidu ju selgelt tugevam korvpallur Kikerpill,kes oleks äärepealt koos võistkonnaga Eesti sellest jamast välja toonud.See oli üks mängu võtmeid.Kahju...,Kanguri,Taltsi(musta tööd muidugi tegid) ja Arbeti(vigastus?) panus jäi ka pisut kasinaks.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Arbetil sai jah õlg vähe viga, loodame ,et järgmiseks mänguks on juba terve.

                        Kommentaar


                          Igast targad õpetlased tulevad välja nüüd
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Igast targad õpetlased tulevad välja nüüd
                            no olgem ausad,Makke on võrreldav Jurkatammega,kel Tammiste kunagi naistekorvpalli üle soovitas minna.Täna oli Makke elumäng muide...ja seda ka esimesel poolajal
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              arusaamatuks jäigi just Kikerpilli vähene kasutamine. et kas ta on vormist väljas või miks? iseenesest peaks ju üks Eesti koondise alustalasid olema ju
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                arusaamatuks jäigi just Kikerpilli vähene kasutamine. et kas ta on vormist väljas või miks? iseenesest peaks ju üks Eesti koondise alustalasid olema ju
                                Budukas ütles ju, et mõttetu mees, peatreener siis kuulas kindlasti teda.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X