320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuulge, mis mees on see Paul Butorac, kes Habeme täna nulli peal hoidis? kui netti uskuda, siis 'meerikas ülikoolis õige kõvasti lammutand, a kuidas üldse siia sai ja kas keegi on mängimas ka näinud?

    protokollist on muidugi ka see selge, et esimese veerandi järel lükati "Euroopa vallutajate" poolt ilmselt jalg sirgeks ja eks ta sinna läks, mõnus 30% visketabavus ka. isegi selle taha ei saa pugeda, et pingimehed jne, kõik olid mängus, aga Talts tundub ainsana olevat värki tõsiselt võtnud.


    ja mis veel seda Kalevi "vaid" kümnepunktist võitu puudutab, siis ega Kuremaa ei ole ju sugugi kehv võistkond - Ärm, Erik Dorbek, Tagamets, Kaljula, Rannula, Viiask. Eesti mõistes täitsa kõva punt.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust

      Kuremaa ei ole ju sugugi kehv võistkond - Ärm, Erik Dorbek, Tagamets, Kaljula, Rannula, Viiask. Eesti mõistes täitsa kõva punt.
      Kõik koondise jooksikud kokku ajatud.

      Kommentaar


        Rock kaotas meelega

        Kommentaar


          Nohjah see kalevi meeskonna mänedžment on puhas nali ju....kolmas hooaeg järjest ei ole hooaja algusex mehi koos ja igasugused imelikud vandid käivad kordamööda testimisel.Selle peale pole enamisegi midagi halada,see on lihtsalt halenaljakas.Aga midagi positiivset tõi tänasesse pääva vähemalt Rocki kaotus.Aiii kus see oli magus.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            rocki fännina ei ole mul kusjuures üldse kahju, et nad kaotasid... ma ei üritan nüüd mingit nilbet õigustust vms teha.. aga minu silmis tõesti ei loe mingi eesti karikas ja ka eesti meistritiitel(natukene küll rohkem) mitte midagi... eelkõige on tähtis see, kuidas väljaspool eestit mängitakse.. muidugi oleks äärmiselt imelik, kui kalev ja rock ei oleks EMV finaalis.. ja eks nad seal ka on... aga mina ootan nii kalevilt, kui ka rockilt BBL.is korralikke mänge.. ei ole punnsilmne rocki fänn ainult.. eelkõige eestlane. siis rock. ja siis kalev.

            Kommentaar


              Kuremaa näol siis peaks tegemist olema nüüd endise faustoga,kuigi kuremaa ise kohta ei saanud siis fausto näol saadi ikkagi kõrgliigasse või olen ma millegist valesti aru saanud?või sisi hoopis mängivad nad karikas kuremaa eest ja alles sisi liituvad faustoga?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Leedu hiid Zalgiris on täiega põhja vajumas
                lahkuvad Euroliiga suurim korvikütt Marcus Brown ja hetkel üheks euroopa parimaks tagamängijaks peetav Willie Dean
                nimekirjas on neil 11 mängijat, 3 on vigased, loren woods sai keelu 2ks mänguks ja kaks härrat nüüd lahkuvad
                tuleb tuua vist oma noori poisse esindumeeskonda
                kuigi deani ja browni lahkumine pole 100% kindel, on asi siiski piisavalt tõsine
                ehkki kuidagi saadakse mingid sponsorid ja summad, jääb siiski see aasta Zalgiris euroopa suurelt lavalaualt eemale

                rocki kohapealt ei tahaks eriti sõna võtta
                shit happens
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Ei noh, mis kuremaa, meeskonna nimi on ja oli Fausto/Kuremaa ja see aeg kui Rock oli ees 30-16 oli Kuremaa ees nelja punagaga ma mäletan. Aga jah, karikas on karikas ja kõigist tiitlitest peaks se eolema tippklubidele kõige vähemtähtsam. Mis puutu siin juttu Kalevi komplekteerimisest, siis ma küll selleks aastaks probleemi ei näe. KAtsetavad siis katsetavad aga tuumik on koos , kolm korralikku ameeriklast, kes tuleb sulanduada seniste põhijõududega ja meeskond on olemas. Loodame, et nad ei saa enam kedagi juurde ja veski saab ka hooaja peale normaalselt mänguaega. Kui Keerles on vormis, siis peaks nad Foxi ja Kanguriga suutma korvi all korda küll luua. Ja vastaste päris pikkade vastu oelks veel Veski pakkuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    see aeg kui Rock oli ees 30-16 oli Kuremaa ees nelja punagaga ma mäletan.
                    ei tõlgi ka pingutades seda osa ära. ehk keegi aitab?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      ei tõlgi ka pingutades seda osa ära. ehk keegi aitab?
                      Kuna Kalev mängis kuremaaga,ning rock endise piritaga......et siis ehk aramis vaatas kahte mängu paraleelselt.
                      Samal ajal kui kalev oli kuremaa vastu 4 sangases kaotuses,oli rock veel pirita vastu 30-16 ees.

                      Vms....mina muud seletust ei leia.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                        Kuna Kalev mängis kuremaaga,ning rock endise piritaga......et siis ehk aramis vaatas kahte mängu paraleelselt.
                        Samal ajal kui kalev oli kuremaa vastu 4 sangases kaotuses,oli rock veel pirita vastu 30-16 ees.

                        Vms....mina muud seletust ei leia.
                        Minu paha. Ei orienteerunud siin nendes uute nimedega võistkondades ja polnud turniiri käiguga piisavalt kursis.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Magus Kalev siis loputas täna päris korralikult pärnut ja nüüd finaalis vastamisi Kuusmaa meeskonnaga.karikas peab tulema aga usun ja kardan et kuusmaa suudab oma poisid korralikult mängima panna
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                            nimelt Sten-Timmu Sokk on jalgadel üsna hea.
                            Mu endine koolivend!
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Karikas Kalev/Cramo-le

                              Kommentaar


                                Parim AK kokkuvõte ever. "Ainsa pealtpaneku eest hoolitses XXX". Tubli! Sai selle tipphetke ikka kaadrisse. Jumal tänatud, kes teab, millal jälle näeb midagi sellist.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X