320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänases mängus polnud kohtunikel häda midagi. See kullamäe olukord oli vast ainuke, mis meelde tuleb.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      ok oli mäng kuidas oi aga eesti kohtunike tegevus ikka jätab soovida.see Halliko või mis iganes,ta ikka tegi paska,ma ei saanud aru kus ta seda kullamäe viga nägi ja üldse on see kohtunike teema eestis suht jama
      Hallikost paremat korvpallikohtunikku eestis ei ole. Kohtuniku normaalne eksimuste arv on 3-4 nagu nad ise räägivad.....tunduvalt vähem, kui mängijatel
      Aga selgelt üllatas Kullamäe reaktsioon antud olukorrale, sest viga oli küllaltki ilmne...eriti kordusest vaadates, ning tuli ära vilistada, sest ta sai selle vea tõttu palli enda valdusse. Olen alati Kullamäe puhul imetlenud tema oskust jääda rahulikuks, samas küttes ülesse teisi ja publikut , seekord aga siis siuke reaktsioon :S
      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
        Hallikost paremat korvpallikohtunikku eestis ei ole. Kohtuniku normaalne eksimuste arv on 3-4 nagu nad ise räägivad.....tunduvalt vähem, kui mängijatel
        Aga selgelt üllatas Kullamäe reaktsioon antud olukorrale, sest viga oli küllaltki ilmne...eriti kordusest vaadates, ning tuli ära vilistada, sest ta sai selle vea tõttu palli enda valdusse. Olen alati Kullamäe puhul imetlenud tema oskust jääda rahulikuks, samas küttes ülesse teisi ja publikut , seekord aga siis siuke reaktsioon :S
        Täpselt. Tegutseva kohtunikuna (nagu Siim) täiesti nõus. Ja kohtuniku löömist propageerides, nagu mõni mees siin foorumis tatistab, võiks anda siis kohtunikule "õiguse" ka väljakumängijale vastu tatti anda. Kurat, mida aitab see loll üleskutse koduvilet laskma hakata? on see fair-play? Aitab midagi ka pikemas perspektiivis? Et kõik lasevad koduvilet ning mänguteoreetiliselt on kõik tasakaalus, nn zero-sum game ? Mis kuradi sport see veel siis on? Ja veel, kuulake Kanguri hinnangut nevezise mängule, mida ta seal kohtunike kohta räägib. Ja olge selle koduvile ümber jauramise pealt juba ükskord vait, Õhtulehe stiil võtab võimust.

        Lõppeks, minu arvates andis viimase söödu pärast zalgirise kiiret, mille omakorda põhjustas Teini sööt, Kullamäe ise. Oleks nagu nii meelde jäänud, tein ei jõudnud ju nii kiiresti kaitsesse tagasi, sest tegi eelneva valesöödu teisest platsi otsast. Sama kehtib Habeme puhul.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
          Aga selgelt üllatas Kullamäe reaktsioon antud olukorrale, sest viga oli küllaltki ilmne...eriti kordusest vaadates, ning tuli ära vilistada, sest ta sai selle vea tõttu palli enda valdusse. Olen alati Kullamäe puhul imetlenud tema oskust jääda rahulikuks, samas küttes ülesse teisi ja publikut , seekord aga siis siuke reaktsioon :S
          mind see väga ei üllatanud, sest kullamäe on päris korduvalt nii kõvasti protesteerinud. aga kui sellisel momendil (otsustavad hetked ja võidetav mäng leedu hiiu zalgirise vastu) tõesti tundub, et sa puhtalt palli mängid ja siis viga vilistatakse, lähevad enamus endast välja ja eks kullamäe teab ka, et talle selle eest tehnilist ei anta
          ½121½

          Kommentaar


            rocki arena jääb siis seekord alles.
            tänud kalev.
            ps. kas ma olen midagi maha maganud kui nägin et kalevi särgis mängis mingi hiiglane??

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              ps. kas ma olen midagi maha maganud kui nägin et kalevi särgis mängis mingi hiiglane??
              Kevin Lyde ehk??
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Kui Veskit ei mrganud, siis tõenäoliselt mängu resutltatiivsem Lyde, kelle eelmine tööandija oli muusika ja tantsu klubi Utahist.

                Kommentaar


                  oota-oota. Homme on Rocki ja Itaalia tippklubi mäng ja EESTI TELEVISIOON EI TEE ÜLEKANNET?
                  Nahhui mina seda kuulata tahan , vaid näha! Rsk, mida paremat on neil homme siis näidata. tra kuskil välismaal poleks see asi mõeldav mitte ültse kohe, et jäetakse selline mäng näitamata.
                  ma tõesti ei tea, kas kalev sport ka ei tee?
                  naeruväärne

                  Kommentaar


                    Vabandust, minu viga siis.
                    Lihtsalt ETV võiks selliseid mänge ikkagi näidata, need kuuluvad pigem rohkem rahvustelevisioonile. Ei , mida ma situn siin! Õnneks et vähemalt Kalev Sport siiis, kuigi mina seda ei näe. Võiks teine varsti hakata liikuma ka Viasati poole.

                    Kommentaar


                      Teisipäeviti näitab Kalev Sport ja laupäeviti ETV.Vähemalt praeguseni on nii näidanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                        Teisipäeviti näitab Kalev Sport ja laupäeviti ETV.Vähemalt praeguseni on nii näidanud.
                        Mis praeguseni - kohe öeldi, et selline ongi leping - päead jagati ära ja Meistrikaid näitab ainult KS.

                        Kommentaar


                          selline vend siis täna tartus : http://www.youtube.com/watch?v=kdu-H...eature=related
                          www.netsoccer2.com

                          Kommentaar


                            Väga koomiline on vaadata sellist väikest kasvu mehikest pikkade vahel siblimas.
                            Säärits sai ka lõpuks enda kasvu korvpalluriga intervjuud teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Väga koomiline on vaadata sellist väikest kasvu mehikest pikkade vahel siblimas.
                              Säärits sai ka lõpuks enda kasvu korvpalluriga intervjuud teha.

                              Check out these items available on Amazon:Fishing Gloves:https://www.amazon.com/gp/product/B00MXUHHGK?ie=UTF8&tag=motivationkin-20&camp=1789&linkCode=xm2&cre...


                              suht hull jah
                              www.netsoccer2.com

                              Kommentaar


                                rock on hästi alustanud aga kerde vist kardab et võib äkki võit tulla ja saatis paade platsile.MIKS????TA ISE IKKA SAAB ARU KUS TA HETKEL ON?
                                aga mulle jääb ikka mulje et see kerde on liiga pehme vend
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X