320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Krdi Lust on ikka täiesti omaette mullis vend: "Vaata, tähtis on see, et sa trukid selle vastasmeeskonna nii läbi, et..."
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Krdi Lust on ikka täiesti omaette mullis vend: "Vaata, tähtis on see, et sa trukid selle vastasmeeskonna nii läbi, et..."
      Ma alguses mõtlesin, et kuulsin valesti

      Aga natuke ajusopis sorides tuleb meelde, et Lust on sarnast sõnavara kasutanud ka mõned aastat tagasi raadiosaates "Tund Sporditähega", kui ta kõva kaklust kommenteeris: "[Mängija] oli pikali maas ja mitu vastasmeeskonna mängijat seal trukivad teda, muidugi lööb ta vastu."

      Kommentaar


        Kerde hakkab jälle lollusi tegema.paade ja leppik ühel ajal platsil
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Krt mida kalevlased viimasel veerandajal tegid???ei suudeta punkte visata,ma ei usu et venkud nii tugevad on et nüüd korvialla üldse ei lasta.krt arenguruumi ikka jätkub
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Kalevilt lõpus täielik lagunemine - neljas veerand 6:26, viimane (ja veerandi ainus) korv mängust kaheksa ja pool minutit enne lõppu. Kurb.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Ja, eks see Kalev-Cramo fännamine üks nuhtlus on. Alles oli pidu, kui saadi üle pika aja napp võit Rocki üle ja nüüd jälle selline pakk. Tallinlastest saab veel aru, et Kalevit toetavad, aga mida budulojus mõtles, kui paidelasena Kalevi pooldajaks hakkas. Kas see on sul juba varasemast ajast?

              Kommentaar


                Kalevi mäng on jube ebastabiilne...saaks selle mängu stabiilseks oleks kõik hästi aga alati miskisel veerandajal on totaalne lagunemine ja nii need pakid tulevadki.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Rock võtab rahulikult oma võidu ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ja, eks see Kalev-Cramo fännamine üks nuhtlus on. Alles oli pidu, kui saadi üle pika aja napp võit Rocki üle ja nüüd jälle selline pakk. Tallinlastest saab veel aru, et Kalevit toetavad, aga mida budulojus mõtles, kui paidelasena Kalevi pooldajaks hakkas. Kas see on sul juba varasemast ajast?
                    ma olin juba vana kalevi fänn,siis A le Coq ning peale selle klubi lagunemist ehitustööriist nüüdne KalevCramo ja tea et ei ole päris paidest

                    ja ega tartu ka tsbiilsusega ei hiilga aga loodan et mõlemad saaksid oma mängu käima ja teeksid tegusi nii euroopas kui ka balti liigas
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      ma olin juba vana kalevi fänn,siis A le Coq ning peale selle klubi lagunemist ehitustööriist nüüdne KalevCramo ja tea et ei ole päris paidest

                      ja ega tartu ka tsbiilsusega ei hiilga aga loodan et mõlemad saaksid oma mängu käima ja teeksid tegusi nii euroopas kui ka balti liigas
                      No selge siis, imelik on vaid see, et sa siis, kui kogu Eesti kossuraha väidetavalt Soonikule läks, selle rahulikult ära kannatasid, et ühte klubi teiste arvel eelistatakse. Äkki oleks olnud mõte asuda hoopis mingit vastasklubi toetama, kes ehk oleks sõltumatum olnud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        No selge siis, imelik on vaid see, et sa siis, kui kogu Eesti kossuraha väidetavalt Soonikule läks, selle rahulikult ära kannatasid, et ühte klubi teiste arvel eelistatakse. Äkki oleks olnud mõte asuda hoopis mingit vastasklubi toetama, kes ehk oleks sõltumatum olnud?
                        vana kalevi all pidasin silmas seda Nõuka aja lõpu meeskonda.see mida tegi soonik korvpalliga selle eest on mees auga teeninud ühe otsa pileti siberisse
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          vähemalt võit tuli
                          järjekordne kaotus oleks mõjunud väga negatiivselt
                          homse päeva sai õnneks vabaks
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Gert Dorbek ukraaina korvpalliklubis “Ferro-ZNTU”

                            Kommentaar


                              Kalev/Cramo võitis Saku Suurhallis Šiaulaid 84:66.

                              Kolmandal veerandajal mängiti küll 17 punktiline eduseis kolme punkti peale aga neljandal veerandajal vastaste selgroog murti.Nate Fox viskas 28 punkti.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                krt hea kohe lugeda et Kalev jälle tasemel oli.nüüd liigas siis hetkel 2 kohal lausa
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X