320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    krt hea kohe lugeda et Kalev jälle tasemel oli.nüüd liigas siis hetkel 2 kohal lausa
    Otsustasime siis ka Kunniga üle hulga aja (üle 3 aasta) minna kossupedede paradiisi ja kaeda seda tsirkust. Kohale oli toodud kalevi poolt igasugu loomi - neegri kirp, mingi rebane, tantsutüdrukud, mingi karu, kalevi loomad kes karjusid kalev kalev ja pinistasid pasunaid.
    Mängust ma ei räägi sest sellest ei taipa ma midagi. Võibolla Kunn räägib teile selle kohutava mängu lahti.
    Kolmas veerand oli kalevil juba päris mängu moodi
    Cheers!

    Kommentaar


      Tra, ma ei tea ,kas ma viitsin kaine peaga siin jälle teravat panna . Las ma joon enne mõned õlled ära. Ma tean juba ette ,et mõned lähevad näost lillaks ,kui ma siin teemas sõna võtan.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Tra, ma ei tea ,kas ma viitsin kaine peaga siin jälle teravat panna . Las ma joon enne mõned õlled ära. Ma tean juba ette ,et mõned lähevad näost lillaks ,kui ma siin teemas sõna võtan.
        loodan Kunn et midagi oli ka sinu jaoks positiivset
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          loodan Kunn et midagi oli ka sinu jaoks positiivset
          Alustaks siis sellest ,et mulle raskelt meeldis üks neegri kirp (ma ristisin ta kohe mängu alguses ära ,kes kogu aeg nugistas palle omale. Kodustage kohe kiiresti see vend omale enne kui ta järgmisel hooajal jälle mujale tuiskab. . Ma ei tea värvige valgeks , tehke sperma pank aga see vend on eesti korvpalli tulevik. Seal saalis oli kindlalt selliseid blondiine ,kes oleks rahvusspordi nimel nõus ennast ohverdama ja pisikesi kirpe ilmale tooma.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            loodan Kunn et midagi oli ka sinu jaoks positiivset
            Vastan Kunni eest, ta veel ei kirjuta
            Positiivset leida kalevi mängus kus rebased ja kirbud mängivad?
            Positiivne oli et viimasel 3 minutil lasti ka Eesti poisse mängima kui kalev oli juba 20 punktiga ees, kuid kahjuks olid nad niiii äpud. Tulevik?
            Aga kirp oli tegelt ka hea! Tubli neeger rsk! 5 jalga pikkk
            Tantsutüdrukud olid ka head, järgmine aasta tantsivad Arenal!

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              . Ma ei tea värvige valgeks , tehke sperma pank aga see vend on eesti korvpalli tulevik. Seal saalis oli kindlalt selliseid blondiine ,kes oleks rahvusspordi nimel nõus ennast ohverdama ja pisikesi kirpe ilmale tooma.
              Teeme OÜ Neegrikirp ja hakkame selliseid vendasid kalevisse tooma või kohapeal tootma.
              Oleks veel selliseid kirpe 5 tk siis kalev oleks maailmameister!
              Raudselt!

              Kommentaar


                AA üks teine positiivne asi oli veel ,kui me Seniga õues naelu kopsudesse tõmbasime Üks vana vaatas ,et näe Flora poisid ka siin omadele kaasa elamas. No jaa , vastasin ,et Pohlak va kurivaim otsustas järgmisel aastal endale korvpalliklubi teha ja saatis meid pinda sondeerima . Klubi eesmärk oleks Zimbabve vabastamine ühest verisest diktaatorist ja samas ka eesti rahva negatiivse iibe parandamine.
                Kohe kogunes meie ümber väga asjatundlik seltskond kossufänne ,kes kukkusid mind küsimustega pommitama ,et kui pikk on Raio Piiroja jne. Ma ütlesin ,et Raio tegeleb praegu väga aktiivselt enesekasvatamisega , sööb kasvuhormoone ja loodab järgmiseks hooajaks ca 2m 50 cm kasvada.. Selle peale ütles üks vana väga mõtlikult - oleks meil korvpalliliidus selliseid mehi nagu Pohlak.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  AA üks teine positiivne asi oli veel ,kui me Seniga õues naelu kopsudesse tõmbasime Üks vana vaatas ,et näe Flora poisid ka siin omadele kaasa elamas. No jaa , vastasin ,et Pohlak va kurivaim otsustas järgmisel aastal endale korvpalliklubi teha ja saatis meid pinda sondeerima . Klubi eesmärk oleks Zimbabve vabastamine ühest verisest diktaatorist ja samas ka eesti rahva negatiivse iibe parandamine.
                  Kohe kogunes meie ümber väga asjatundlik seltskond kossufänne ,kes kukkusid mind küsimustega pommitama ,et kui pikk on Raio Piiroja jne. Ma ütlesin ,et Raio tegeleb praegu väga aktiivselt enesekasvatamisega , sööb kasvuhormoone ja loodab järgmiseks hooajaks ca 2m 50 cm kasvada.. Selle peale ütles üks vana väga mõtlikult - oleks meil korvpalliliidus selliseid mehi nagu Pohlak.
                  türa ma pidin praegu õuna tüki kurku tõmbama
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Olge vait!
                    Kalev on tubli!
                    84 punkti
                    57 neegrid
                    27 kohalikud jorsid

                    Kurat, ei ole vaja möliseda onju
                    Mängige ise kui nii kõvad mehed olete!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Olge vait!
                      Kalev on tubli!
                      84 punkti
                      57 neegrid
                      27 kohalikud jorsid

                      Kurat, ei ole vaja möliseda onju
                      Mängige ise kui nii kõvad mehed olete!

                      kuule kuule nate fox pole neeger kõigest ameeriklane ja 28 punkti
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen
                        sa oled neeger kui palju mölised, või värvime su ära!
                        ma küll pärnakatele mõeldud mudaga neegriks muutuda ei taha
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Sen ja Kunn näitavad väga selgelt, kui madalale võib laskuda. Nendega pole mõtet diskuteerida, sest on kaks võimalust - kas inimene mängib, et on pime või teine - on lihtsalt auru all ning ei suuda asja objektiivselt hinnata.

                          Võtke kokku ennast ja kui midagi tarka ei ole öelda, siis palun mitte postitada. Niisama irvitada ja tühja pilduda pole mõtet. Ilusat laupäeva!

                          Kommentaar


                            Sen ja Kunn, kaks tähelepanekut teile.
                            1) Te teete nii head nalja, kas te palun jätkaks ...kuni löpmatuseni. Sest öudselt najakas on.
                            2) Kas teil omal ebamugav ei ole olla, kui vutifänniks olemise kohustus sunnib korvpalli pölastama? Madal, väga madal. Laup, ma mötlen.

                            Lahendused:
                            1) NOT!
                            2) Pole vaja vastata, küsimus oli retooriline.

                            Kommentaar


                              t2iesti putsis mis m2ng rockilt
                              nagu sitah2da p2takad kes ei saa maaala vastu m2ngida
                              selline tunne oli, et m2ngida uldse ei taheta, ning vahepeal ei saadud aru ka mis tehakse
                              sellise m2ngu j2rel lihtsalt peab paar paaril vennal pea katki looma
                              tra kui ei taha m2ngida, siis keegi ei k2se. no kaitselauda uldse ei mindud, absoluutselt
                              ikka nii vihale ajas see m2ng t2na
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Tänane mäng läheb rockil ikka täielikult metsa, õnneks on reporterid optimistid, iga korvi järel, mis vahel tuleb, loodavad pööret. Paneb kibedalt muigama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X