320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rockile veel üks halb uudis.. Üllar Kerde taandus treeneritoolilt.. etvspordi andmetel.. Kui see tõele vastab siis eriti nadi vend see Kerde, kui asi raskeks läheb ja meeskond kaotama hakkab annab alla :/

    Kommentaar


      Algselt postitas marti88 Vaata postitust
      Rockile veel üks halb uudis.. Üllar Kerde taandus treeneritoolilt.. etvspordi andmetel.. Kui see tõele vastab siis eriti nadi vend see Kerde, kui asi raskeks läheb ja meeskond kaotama hakkab annab alla :/
      ära ole naiivne.

      Kommentaar


        Mina rohkem nagu rõõmustan selle üle, sest olin nagu tükk aega oodanud Visnapuu tulekut.

        Kommentaar


          tartu vaim kummitas juhtkonna peast ogaraks või? see pole teil mingi leedu.

          arusaamatu liigutus igatahes.


          täpsustus: kui see "anti kinga" jutt muidugi vastab tõele.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            kui ta taandus siis arvan ta läks ikka ise ära

            Kommentaar


              Algselt postitas marti88 Vaata postitust
              kui ta taandus siis arvan ta läks ikka ise ära
              aga kas ta taandus ?

              igatahes tundub lolli otsusena, kui see on ainult tulemuste põhjal tehtud. aga võibolla pole meeskonnas kõik asjad pärs korras ja nagu sahistatakse, on mõned põhimehed jõudnud juba ka võistkonnast lahkumisele mõelda. lisaks ei tundu mulle, et kerde oli päris see, kes ta oli eelmine hooaeg. platsi ääres oli kuidagi eemalehoidev, ei seletanud enam nii palju nagu talle omane ja ei tõstnud eriti kellegi peale häält. lasi tsintsadzel ja teinil pidevalt omavahel vaielda jne.
              ½121½

              Kommentaar


                krt ma juba ammu ütlesin et kui tartu tahab edu loota siis oleks aeg kerdele kinga anda.aga ei tea kes tema asemele valitakse sest ei usu et visnapuu peatreeneriks jääb.aga mul ei ole kerde vastu midagi aga iseloom on tal liiga pehme.muidugi kui ta meistriliigas alustas siis mis viga tal oli kui meeskonnas olid kuusmaa,metstak,rumma,tenno,kivinukk.krt need mehed ei vajanud sittagi ärgitamist,lihtsalt juba võitlusvaim oli neil alati olemas ja nii ka nbeed võidud tulid.aga ma ei saa aru mis toimub rockiga?
                eks kerde nüüd hakkab kas pärnut või piritat juhendama
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  täielik üllatus
                  ei uskunud seda kohe üldse
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    täielik üllatus
                    ei uskunud seda kohe üldse
                    aga mida sina kui vana rocki fänn selles asjast arvad?kas oli õige tegu või mitte et kerde minema läks?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Viasat sport 3 Kyiv - Zalgiris
                      Eestlane kommenteerib Kalev Kruus vist.
                      Mis liiga vms see on ?

                      Kommentaar


                        Võin eksida, aga ma panustaks sellele, et see on selle uue liiga turniir mis tahetakse teha, et vene tiimid, balti tiimid ja mingi ukraina jne, Eestlasi ei kutsutud sellele turniirile millegipärast, aga nt ASK on esindatud jne.

                        Üllatab muidugi, et seda üle kantakse ja veel rohkem, et kommenteerib eestlane :P

                        Kommentaar


                          Rockil läks nüüd kõigele lisaks buss ka katki. Loodetavalt sellised viperdused on heaks endeks , nagu siis kui lumetorm segas , aga ikkagi suudeti võõrsil võita.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PiIrOjA Vaata postitust
                            kommenteerib Kalev Kruus vist.
                            Siiski mitte.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Siiski mitte.

                              Zalgirise mängul oli küll
                              Kalev Kruus
                              Aga teisel mängul oli keegu muu

                              Kommentaar


                                Rock sai siis Visnapuu juhendamisel võidu kätte
                                Kullamäelt 13p isegi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X