320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas see võimalik on, et ilma Rannulata mänginud Valga võitis Tallinna Kalevit ja pääses Rocki vastu poolfinaali? Väga perses värk vaadates meeskondade koosseise. Kalev on täis Eesti koondise piirimail olevaid mängijaid ning niisama eelnevatel aastatel liigas säranud mängijaid.

    Kommentaar


      Kahju ,et peale Rocki ja Kalev teiste Eesti klubide vahelisi mänge ei näe. Seal tagapool käib ka kõva andmine, mida tõestab ka eika poolt mainitud mäng.

      Kommentaar


        Paluksin teema nime muuta Korwpalliks

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Kuidas see võimalik on, et ilma Rannulata mänginud Valga võitis Tallinna Kalevit ja pääses Rocki vastu poolfinaali? Väga perses värk vaadates meeskondade koosseise. Kalev on täis Eesti koondise piirimail olevaid mängijaid ning niisama eelnevatel aastatel liigas säranud mängijaid.
          kuulsin, et valgas oli sissepääs tasuta
          nii, et 6. männgija oli platsil.

          see ajab mind eriti eesti kossus närvi ja tegelikult jalkas ka, et kõik võistkonnad on kalevid. mina arvasin vapsee, et mängitakse ikka selle õige kaleviga, selle kus kangur ja poisid on

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kuidas see võimalik on, et ilma Rannulata mänginud Valga võitis Tallinna Kalevit ja pääses Rocki vastu poolfinaali? Väga perses värk vaadates meeskondade koosseise. Kalev on täis Eesti koondise piirimail olevaid mängijaid ning niisama eelnevatel aastatel liigas säranud mängijaid.
            täis eesti koondise piirimail olevaid mängijaid. Kes-kivinukk, reinbok, pärn või? Peale Dorbeku pole kedagi, kellel võimalust koondisesse pääseda. või selle m*nni. kes iga aasta koondisemängudest loobunud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mällar Vaata postitust
              Mis arvate kes Euroliiga täna kinni paneb?
              Ma olen Panathinaikkose poolt igastahes
              Viasat Sport Baltic kannab üle ka
              Nojah, tundub, et kreeklased teevad korraliku säru lõpuks.

              Oli mul vaja Endenit uskuda, kes ütles, et CSKA-l on väike eelis, ja triobetis suurem summa venkude peale panna.

              E: Tiblad on lõpuks mängima hakanud.

              Kommentaar


                Enden on triobeti palgal

                Kommentaar


                  Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                  täis eesti koondise piirimail olevaid mängijaid. Kes-kivinukk, reinbok, pärn või? Peale Dorbeku pole kedagi, kellel võimalust koondisesse pääseda. või selle m*nni. kes iga aasta koondisemängudest loobunud.
                  Vares on ka ju koondiselaagrites käinud? Või ei ole?

                  Aga jah, meeskond, milles on Reinbok-Dorbek-Belousov-Vares-Ärmpalu võiks potensiaalilt mängida heal päeval Rockiga võrdselt, aga reaalsuses saab Valgaltki tappa.

                  Kommentaar


                    Panathinaikkos euroliiga meister üli max !!!

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      Väga põnev lõpp oli.CSKA vastas Pana essale poolajale super teise poolajaga aga Pana võttis siiski oma.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Enden seebiks!

                        Kommentaar


                          kole keeruline viimane vise

                          Kommentaar


                            Tõsine lahing ja palju ei jäänud puudu et Šiškauskas oleks Tanokat teinud, aga ju jäi klassi väheks
                            Muidu oli tore et kreeka tiim võitis.
                            Barca oli muidugi Olympiacose vastu veenev ja saadi kolmas koht.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Vares on ka ju koondiselaagrites käinud? Või ei ole?

                              Aga jah, meeskond, milles on Reinbok-Dorbek-Belousov-Vares-Ärmpalu võiks potensiaalilt mängida heal päeval Rockiga võrdselt, aga reaalsuses saab Valgaltki tappa.
                              No Kalle pole teps mitte kõige sobivam treener neile.

                              Kommentaar


                                Muideks, olin ma ainus, kellele tundus, et Highbury screamer on uue kodu leidnud CSKA fännisektoris? Igatahes kreeklaste iga ürituse peale ta küll kiunus nagu siga aia vahel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X