320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Tra ma ei saa aru, et ongi nii, et kuskilt ei näe otse we wtf?
    Iga aasta on näidanud ju, ma ei saa aru enam ei suudeta eesti tähtsamaid spordikulminatsioone ka üle kanda...
    Vihale ajab muud sula küll jagub telekast nii, et vähe pole!
    suht nõus

    Kommentaar


      küll teil võib ikka raske elu olla.

      Kommentaar


        Need kohtunikud on kõik parajad Suslovid täna.

        Kommentaar


          Pettunud...

          ja Tiisleri Rocki fännamine on ka suht ilmne.
          AILTON

          Kommentaar


            Tsinn on ikka paras kukk.

            Kommentaar


              Ei saa aru, kuidas saab terve mõistusega kogenud mängumees (Linehan) 30 sekki enne lõppu sedavõrd totra vea teha nagu ta Teinile tegi. No mille kuradi pärast?

              Kommentaar


                täna võitis parim: ROCK !!!

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  lugupeetud Cramo fännid Oskar ja Jürgen. Kui te sitad mulle veel ette jääte, ei jää teist mitte munnigi alles.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kuna mäng Tartus siis on oodata Kalevi võitu
                    On rõõm näha, et Buduka täiesti tipptasemel analüüsid on endiselt teravad ja täpsed.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      lugupeetud Cramo fännid Oskar ja Jürgen. Kui te sitad mulle veel ette jääte, ei jää teist mitte munnigi alles.
                      Tsinn on samas jumal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        lugupeetud Cramo fännid Oskar ja Jürgen. Kui te sitad mulle veel ette jääte, ei jää teist mitte munnigi alles.
                        Millega siis need härrased hakkama said.

                        Kahjuks mängu täna ei näinud aga küll need vajalikud 4 võitu ära tulevad
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Korvpalli Eesti meistriliiga esimese finaalmängu vanemkohtunik Atso Matsalu esitab alaliidu juhatusele ettepaneku, karistada Rocki tagamees Giorgi Tsintsadzet mängukeeluga. Matsalu sõnul käitus Tsintsadze pärast lõpuvilet ebasportlikult, joostes väljakule ning näidates Kalev/Cramo ääremängija Nate Foxi suunas ebaviisakaid märke ning hüüdes ebatsensuurseid väljendeid. Tsintsadze võimaliku karistuse otsustab korvpalliliidu distsiplinaarkomisjon. Rocki peatreener Indrek Visnapuu märkis, et ei näinud, kas hoolealune käitus ebaviisakalt või mitte, ent kinnitas, et on emotsionaalse mängumehega nendel teemadel varem vestelnud. «Tegemist on väga emotsionaalse mängumehega,» märkis ta. «Ta laskus täna küll emotsioonidesse, ent see ei seganud ta tegutsemist.» Tsintsadzel ja Foxil on pinged juba põhihooaja mängudest. Vastaseid provotseeriva Foxi jaoks keevavereline on Tsintsadze hea saak. Matsalu sõnul polnud mängu jooksul Foxi ja Tsintsadze vahelist pusklemist märgata. Alles siis, kui Tsintsadze teenis viienda vea, oli neil omavahel midagi toimumas. Ilmselt selle järellainetuseks oligi grusiini lõpuvilejärgne emotsioonipurse.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Millega siis need härrased hakkama said.

                            Kahjuks mängu täna ei näinud aga küll need vajalikud 4 võitu ära tulevad
                            need kaks härrat olid tv-s ja rääkisid umbes, et Tartu on maakoht ja tulime siia kohta kätte näitama jne (täpset tsitaati ei tea)
                            ning siis wc järjekorras läks kõvaks ütlemiseks, kuid tuldi vahele ja midagi erilist ei juhtunud. kui peale seda loobiti veel sõnu kahte lehte, ning kahju, et neile vastu pead ei andnud.
                            kalevi fännide maine, minu silmis, on nende kahe homo tõttu täielik null
                            olin kaine
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              need kaks härrat olid tv-s ja rääkisid umbes, et Tartu on maakoht ja tulime siia kohta kätte näitama jne (täpset tsitaati ei tea)
                              ning siis wc järjekorras läks kõvaks ütlemiseks, kuid tuldi vahele ja midagi erilist ei juhtunud. kui peale seda loobiti veel sõnu kahte lehte, ning kahju, et neile vastu pead ei andnud.
                              kalevi fännide maine, minu silmis, on nende kahe homo tõttu täielik null
                              olin kaine
                              pole hullu, kui seeria võidate, peaks see piisav vastu pead andmine olema neile. pole mõtet jama tekitada, tühjadest sõnadest.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                pole hullu, kui seeria võidate, peaks see piisav vastu pead andmine olema neile. pole mõtet jama tekitada, tühjadest sõnadest.
                                Täiesti nõus!
                                Olen Kalevi pooldaja, kuid targem annab järele..nagu öeldakse...Kibestunud fännid ainult ajavad paska!
                                Võidab tugevam ja fännid tegelegu ikka fännamise mitte omavahelise sapi viskamisega, toetus meeskonnale on olulisim, mitte see mida kuskil wc-s sitapoti peal lõuatakse
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X