320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veski On Kunn

    Kommentaar


      see on ikka aasta nali mis seal toimub, krt ei tea, juba on isegi naljakas.

      Kommentaar


        Huvitav, mis CSKA vastu saab. Parem oleks vist loobumiskaotus anda...

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          see on ikka aasta nali mis seal toimub, krt ei tea, juba on isegi naljakas.
          yhest kyljest anekdoot ja kino,teisest kurb,alandav ja h2bi...
          algul tuli varrak naerdes intervjuud andma,kui ta minu raha eest sihukest pulli teeks,ma l6petaks p2eva pealt sellise nalja 2ra...t6esti ei tea,kelle taskust sihuke absurditeater toimub...
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            No kui see Lätlane on odavalt saadud säästuvariant Arbeti vahetusmeheks ja 2 leegionäri on veel tulemas, siis pole seis midagi veel nii hull. Balti Liiga hooaeg on pikk ja Meister otsustakse alles kevadel. See Nõukogude Liidu sari ongi nagu rohkem naljasari, kust osaletakse füüri pärast. Samas, kui 198 pikk mängumees on toodud number 4 peale, siis on lihtsalt kurb.

            Samas pole ka Rocki seis sugugi roosiline, sest mõlemad leegionärid on seni olnud üsna keskpärased. Samas Rockil on vähemalt varu Teini ja Doronini osas.

            Kommentaar


              Anu on seksikas kui ta nii ründavalt intervjueerib

              Varraku jutt oli nagu Raul-Jaak-Ervin Üks-Jalgvära jutt abc ehituse reklaamis, NO ME JU EI JÕUA IGALEPOOLE.
              Kurat sellist jama oleks pidanud juba enne hooaega ette nägema. Mis kuradi mees see Veski on, toodi isegi eelmine a võistkonda, kui oli teada et ta jääb käterätikupoisiks, mine tonka esiliigas 180 cm vendade vastu, seal on su koht.
              Oleks siis TTÜ-gagi kokkuleppele jõudnud Toome ja mõne teise venna laenamises vms. Tunduvalt asjalikumavad vennad kui praegused Kalevi "noored lootustandvad pikad"

              Kommentaar


                No Veski on veel järgmised 5 hooaega Eesti mõistes lootustandev noor. 4 punkti veerandajaga on, ma ei leia sellele isegi sõna.

                Kommentaar


                  soliidne, on see sõna mis sa otsid
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    soliidne, on see sõna mis sa otsid
                    noh, ajab asja ära jah

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                      noh, ajab asja ära jah
                      Sa räägid tänasest mängust mariopoli vastu? Kui nii siis ma ei leia küll tema, et ta kehvalt mängis. Mariopoli tagamehed tegid palju rohkem pahandust kui nende korvialune jõud. No kui tagameestel lastakse vabalt kolmeseseid loopida siis millest me räägime.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
                        Sa räägid tänasest mängust mariopoli vastu? Kui nii siis ma ei leia küll tema, et ta kehvalt mängis. Mariopoli tagamehed tegid palju rohkem pahandust kui nende korvialune jõud. No kui tagameestel lastakse vabalt kolmeseseid loopida siis millest me räägime.
                        No ma ei tea, ta ei saanud korviall kohe üldse hakkama. Tema mängu võtavad ilusasti kokku äss kolmene ja korviall totaalselt võssa lennanud üritus. See oli vast isegi koomilisem, kui see, et meie tsenter viskab kolme. Massi nagu peaks olema, aga vastase pikad lustisid tema arvel ikka korralikult. Rõõmsalt vaatas pealt kuidas järjest 2p sisse lendas. Puksind siis natuke kasvõi mustalt vastu, et neil seda hoogu maha võtta aga ei.

                        Kommentaar


                          savi see veski, koguaeg veits ligadilogadi olnud. psüühika on lihtsalt väga nõrk. Sokk, täielik 0 kaitses, vastaste mängujuht tegi lihtsalt, mis tahtis. ja mulle meeldisid need 100 pealtvaatajat ka, fännid oleks ilmne liialdus selle kohta. cramo võiks arusaada, et keegi ei viitsi minna mängu vaatama, kui sa tead, et sealt tuleb jube pakk. seinad räägivad, et seal ei pidanud tglt üldse raha olema. puhta pekkis lausa. selle taga seisabki see värbamine, mitte vigastused ja mis iganes muud jutud.
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            fännid oleks ilmne liialdus selle kohta.
                            Vastupidi, äratab imetlust, et sedavõrd jubeda mängu korral kõlas trummilööke veel teiselgi poolajal, selmet end Saku halli lae alla tõmmata.
                            Meeenub, et fausto mängis paar aastat tagasi BBli teises divisjonis veel hullema mängu. Ise seda ei näinud. Kui keegi on näinud veel jõledamat mängu, paluks teada anda. Ja tõestada ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              yhest kyljest anekdoot ja kino,teisest kurb,alandav ja h2bi...
                              algul tuli varrak naerdes intervjuud andma,kui ta minu raha eest sihukest pulli teeks,ma l6petaks p2eva pealt sellise nalja 2ra...t6esti ei tea,kelle taskust sihuke absurditeater toimub...
                              vene pangaonude taskust tehakse seda tsirkust
                              iseenesest üsna kaval äriplaan (loe: JOKK-petuskeem) mulluste võlgade katmiseks, aga korvpalliga pole siin küll enam miskit pistmist... mängijate nahas olla ei tahaks

                              Kommentaar


                                CSKAga võib päris kõva andmine tulla vist. kas seda karikavõistluste punkti ei taiband keegi juhendisse suruda, et madalama taseme sats saab enne avavilet avansiks mingi n korda kolme visata, oleks vähemalt esimesed viis mintsa mingi väike pinge õhus? Tänase munaveeretamise ülekaalukalt parim moment oli muidugi kahtlemata see, kus koondise lootustandev noor põhipukk tõukas ihuüksi korvi all olles donkamise asemel palli laua ülaservast kõrgemale... distantseerusin telekast.


                                ahjaa, inkassofirma imeline partii Rootsi delfiinide vastu on ka veel ju mainimata, kui vahepealne miinus 39 suudeti ennastsalgava võitluse tulemusena lõpuks suisa kõigest miinus 33 peale mängida. Ja Tagamets viskas üksinda täpselt sama palju viskeid sisse kui kõik teised kamba peale kokku. No comments.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X