320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Korvpall\'

    Algselt postitas jyriöö
    Algselt postitas Neth
    White men can\'t jump, but Estonians can\'t throw aswell
    . Throw\'da võid sa vasarat, korvpallis on ikka shoot.
    Seda võib pidada küll sõnavääratuseks, kuid kas Eesit korvpallutire puhul on seal mingisugune vahe?


    Zaeka: sport.etv.ee <-- seal on video olemas, paremal veerus.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Korvpall\'

      Algselt postitas marcello


      Mina loodan,et juhtkond palub Kussal Tallinna jääda ja Dorbek juhendab mehed Tartus võidule.
      Müstilisi asju teeb ikka Kussa:Ärm pingil ja tönts Niidas platsil lolli mängimas.Isegi kuui trennis näha,et Ärm sitas vormis siis eile oleks võinud küll proovida,näha oli ju kuidas Niidas väristas.Dorbek pingile ja Kaljula (selle mainis ka Sõber ära) asemele,Erik sai kaitses paremini hakkama,minu jaoks mõistmatu otsus Kussalt.
      Frier võiks ikka ise ka peeglisse vaadata ja kui oli tõesti jutt,et pall vabaviskejoonele Keerlesele siis nii oleks pidanud tegema ka,mitte aga üritada kangelaseks saada.Russaku loll jutt,et poleks saanud sööta kuna tema mehed olid söödul ees ei veena,Howard oleks võinud joonejooksu ka teha,aega oli küll.

      Kle puhka välja oma Ärmiga ,see vend oli juba enne mängu õlle peal väljas . Krt sellist koomikut pole varem Eestis näinud , saab 70 kilo kuus ja siis nühib mõnusalt pinki . Nojah kui ta juba Noortekoondise vastu korvialt ära ei suuda panna siis sellisel vennal pole Kalevis küll asja , eriti veel finaalis . Ainus asi mis ta teha oskab on tina panna ja kui korvpall on teisejärguline siis pole midagi teha - mehe enda otsus . Lihtsalt kahju , et ta järgmine hooaeg kuhugi rakverre tagasi mädanema läheb kui ta ennast käsile ei võta .

      Niidas on kindlasti mängus kasulikum kui ärm , seda arvab ärm ise ka ma usun.

      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


      Koss on lahe

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Korvpall\'

        No päris nii need asjad ka pole.Õllet lasevad nad kõik.Teiseks,Ärmpalu on pakkunud ikka selliseid sooritusi,milliseid Niidas ilmselt elus järele ei tee,ta oli lõpuks tõesti täiesti \"kile\",seda oli näha.Tubli muidugi,et endast kõik andis.

        P.S. Mängust,tagamängija peab igal juhul selle töö suutma ära teha,et pall vabaviskejoonele anda(nagu vanasti Metstakile),seekord ei suutnud ja lahendus oli hapu.Vanasti nimetati seda hädaviskeks,mis ta nüüdki muud oli.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Korvpall\'

          Algselt postitas Raivo19


          No päris nii need asjad ka pole.Õllet lasevad nad kõik.Teiseks,Ärmpalu on pakkunud ikka selliseid sooritusi,milliseid Niidas ilmselt elus järele ei tee,ta oli lõpuks tõesti täiesti \"kile\",seda oli näha.Tubli muidugi,et endast kõik andis.

          P.S. Mängust,tagamängija peab igal juhul selle töö suutma ära teha,et pall vabaviskejoonele anda(nagu vanasti Metstakile),seekord ei suutnud ja lahendus oli hapu.Vanasti nimetati seda hädaviskeks,mis ta nüüdki muud oli.

          Need ajad jäid kahjuks rakverre . Eesti koondise eest oli ka vend häda mis häda .

          PS ! mis tagamängijasse puutub , siis olen suga igati nõus
          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


          Koss on lahe

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Korvpall\'

            Mina võin ju välja puhata aga Ärm on siiski häid mänge ka teinud ja kui Niidas selline nisanäpp on(tra,sa mängid tsentrit,saad ründelaua,mida sa seda palli veel põrgatusse paned?jõuga üles ja pealt sisse) siis oleks võinud proovida,kasvõi mõneks minutiks,sitemaks poleks ikka midagi saanud minna.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Korvpall\'

              Algselt postitas marcello


              Mina võin ju välja puhata aga Ärm on siiski häid mänge ka teinud ja kui Niidas selline nisanäpp on(tra,sa mängid tsentrit,saad ründelaua,mida sa seda palli veel põrgatusse paned?jõuga üles ja pealt sisse) siis oleks võinud proovida,kasvõi mõneks minutiks,sitemaks poleks ikka midagi saanud minna.

              tegid niidase puhu järelduse viimasest mängust v ?
              Sest hooaja peale olen ma niidase puhul näinud päris mitmeid kordi kuidas ta ründelauda saades palli pealt surub , seda nii balti kui isegi euroliigas. Ärmilt vist ainult ühe ? ja seegi tuli üllatusena, sest tavaliselt hakkab ta mingi poolhaagilaadset kangi panema .
              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


              Koss on lahe

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Korvpall\'

                Algselt postitas K1ly


                tegid niidase puhu järelduse viimasest mängust v ?
                Sest hooaja peale olen ma niidase puhul näinud päris mitmeid kordi kuidas ta ründelauda saades palli pealt surub , seda nii balti kui isegi euroliigas. Ärmilt vist ainult ühe ? ja seegi tuli üllatusena, sest tavaliselt hakkab ta mingi poolhaagilaadset kangi panema .

                Mis järelduse ühe mängu põhjal?Ta küll,ma ju räägingi viimasest mängust,et Niidas oli pask ja oleks võinud Ärmi proovida.Ja seda just SEE mäng.
                Millest sul raske aru oli saada?
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Korvpall\'

                  Algselt postitas Martin


                  Algselt postitas jyriöö
                  Algselt postitas Neth
                  White men can\'t jump, but Estonians can\'t throw aswell
                  . Throw\'da võid sa vasarat, korvpallis on ikka shoot.
                  Seda võib pidada küll sõnavääratuseks, kuid kas Eesit korvpallutire puhul on seal mingisugune vahe?


                  Zaeka: sport.etv.ee <-- seal on video olemas, paremal veerus.
                  Millegipärast mõtlesin kirjutamise ajal sõnale \'free throw\', sealt ka sõnavääratus (nagu Martin ütles).
                  Lause grammatilist möödapanekut ma hetkel ei märka, äkki valgustad mind vähe täpsemalt Vincent (näiteks PM\'i kaudu).

                  Aga vaidluses Niidas vs Ärmpalu võtaks ma sellise seisukoha - Niidas, kellest pole minuteada kunagi midagi suurt oodetud, on suutnud stabiilselt hästi mängida. Tegu pole teab mis staarmängijaga, aga mees mängib pea-et alati oma võimete piiril. Seevastu aga Ärmpalu, mees kellelt oodati suuri tegusid, on mänginud väga ebastabiilselt ning suuresosas petnud temale seatud lootusi (nii fännide kui treeneripingi poolt).



                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Korvpall\'

                    Ma ei saa küsimata jätta - te ju ikka seda teate, et Niidase näol on tegemist poolhaige mehega? Koormusastma ei lase tal rohkem järjest pingutada kui neli-viis minutit, siis hakkab \"pooma\". Kõike seda arvestades tegutses ta viimases mängus isegi küllalt hästi. Samas ei saa mina ka aru, miks Kuusmaa Ärmi juba varem ei proovinud. Treener peaks ju olema suuteline arvestama, et kui Williams saab vead täis ja Ärm pole kordagi platsile saanud, siis tuleb mängitada vaest Heikot, kes, oleme ausad, oli lõpuks ikka juba täiesti rihm. Mõistetamatu.

                    edit: Neth, eitavas lauses kasutatakse mitte \"as well\", vaid \"either\". jaa, ma vihkan ise ka tähenärijaid
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Korvpall\'

                      Algselt postitas vincent
                      Treener peaks ju olema suuteline arvestama, et kui Williams saab vead täis ja Ärm pole kordagi platsile saanud, siis tuleb mängitada vaest Heikot, kes, oleme ausad, oli lõpuks ikka juba täiesti rihm. Mõistetamatu...
                      Treener peaks olema suuteline ka otsustama, kas on mõtet meest platsile panna või mitte. Ju siis pole Ärmpalust midagi tarka oodata.

                      Pole kahjuks Ärmpalu paari aasta taguseid hiilgemänge koduses liigas (a la 40 punkti, 20 lauda) oma silmaga näinud, aga tähtsates TV-s näidatud mängudes (kodune playoff, rahvusvahelised mängud) on ta küll olnud Ä(rm)P(al)U ruudus.
                      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Korvpall\'

                        Jaa, ma tean, et Ärm on häda kuubis, aga samas ei ole ta ka kehvem kui poolsurnud Niidas, eks ole. Enivei, kotti see mäng saadi ja mitte Ärmi ega Niidase pärast. Mulle igatahes on sümpaatne Keerlese intervjuu tänases Õhtulehes - \"jah, mina olen süüdi, tegin lolli vea, püüan selle unustada ja edasi minna\". Samal ajal loobivad Sumo ja Frier meedia vahendusel süüdistusi nagu eided. Lasteaed.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Korvpall\'

                          Algselt postitas marcello


                          Algselt postitas K1ly


                          tegid niidase puhu järelduse viimasest mängust v ?
                          Sest hooaja peale olen ma niidase puhul näinud päris mitmeid kordi kuidas ta ründelauda saades palli pealt surub , seda nii balti kui isegi euroliigas. Ärmilt vist ainult ühe ? ja seegi tuli üllatusena, sest tavaliselt hakkab ta mingi poolhaagilaadset kangi panema .

                          Mis järelduse ühe mängu põhjal?Ta küll,ma ju räägingi viimasest mängust,et Niidas oli pask ja oleks võinud Ärmi proovida.Ja seda just SEE mäng.
                          Millest sul raske aru oli saada?
                          Finaalides ei proovita ! ning pealegi kui Niidas sitta hakkas panema siis tuli williams mängu tagasi , nii et ärmil polnud võimalustki


                          Selle pärast, et ärm pani esimene mäng kaitses sitta ei lastudki teda teine mäng platsile !!!!!!!!!!!!!!!!! täiesti loogiline , mis teda teises mängus enam proovida kui ta 7 minutiga ei suutnud isegi ühtegi lauda võtta
                          Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                          When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                          Koss on lahe

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Korvpall\'

                            Eks Ärm\'ile ole looduse poolt rohkem antud,ja ootame ,et ta seda ära kasutaks.Samas Niidas on tasemel nagu vennad Riivesed,kes pole kuhugi jõudnud,kuid paar aastat tagasi sai neid vaadatud nagu jugoslaavlasi.
                            Loodaks,et Eestis tuleb häid kesk-ning ääremängijaid,tõuseks ka üldine tase.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Korvpall\'

                              Noh, äärte osas on Kangur ja Talts. Eriti viimasele on ikka väga heldelt antud, kuid samas nagu sellisel juhul ikka kipub olema, võetakse see kõrvade vahel oleva arvelt. Noorteklassides jäi oma laiskuse ja suhtumise tõttu ABC osaliselt omandamata, Ralf ka väga ei piitsutanud tagant ning see maksis meeste hulka tulles kenasti kätte. Õnneks on ta Saksamaal õige treeneri käpa alla sattunud ja ahvatlusi ka mõnevõrra vähem kui siin, eks siis näis, mis sealt koorub. Paar aastat on veel aega, ma usun.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Korvpall\'

                                sloleht:Kas kalevlased jõuavad veel ühele lainepikkusele?
                                Ilmar Kullam: «Lugesin, et Aivar kavatseb ise temaga vestelda ja see on õige lahendus. Sellisel momendil ma mängijat pingile küll ei jätaks, sellega karistaksin kogu meeskonda, mitte mängijat. Aga mängija teeb muidugi valesti. Ta peaks rohkem oma mõtteid avaldama meeskonna koosolekul, mitte avalikkusele. Ja sellisel momendil, kui treener joonistas mingi liikumise maa-ala vastu, aga tema ei teinud välja, võttis enda peale... Nagu Ameerikas tehakse... Pidanuks ikka proovima, mida treener nõudis.»
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X