320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meie mehed Euroliigas lausa. Ja üks peaks kindlasti platsile saama.

    Kommentaar


      tegelt seda mõtlesingi, et üks on kindlasti ja kui joppab, siis ka teine.
      kehv sõnastus, tunnistan.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Nüüd võib siis öelda, et Kristjan Kangur on Euroligas vähemalt väljakule sannud.

        Ja punktiarve avatud!

        Kommentaar


          Vaat ,et Asveli parimgi pärast esimest poolaega. Mustad poisid isetsevad ikka päris kõvasti ja ühes olukorras, kus Kangur ääres vaba oli otsustas üks mustadest ise tegema minna ja see loomulikult lõppes pallikaotusega.

          Kommentaar




            Ongi 4 sõrmega mees?

            Kommentaar


              Täitsa tõsi, Pociusel ongi neli sõrme. Lapsepõlves juhtunud õnnetuse tagajärg.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Päris tubli kutt siis. Uurisin ka natuke.

                "Metal machine-tool has cut it at school in the "works" lesson, but Martynas says this injury only forced him to be even more persistent."

                Kommentaar


                  Aasta spordifoto:


                  Väikese poisi ilme on kuldaväärt

                  Kommentaar


                    Haha, super ! Klandorfi Pirita oli muidugi kohutav jälle, ei mõista miks ta toob iga hooaeg eesmärgiks medali, kui see peaks selgelt neist üsna kaugele jääma. Tarvas, Valga ja TTÜ on igaljuhul kõvemad satsid.
                    Tegelikult on tore et liiga niivõrd ühtlane vähemalt hetkel on, pisut jäävad maha Pärnu ja muidugi pika puuga Kuremaa.

                    Kommentaar


                      Rock lutitas Kalevit 85-68
                      et endal oli klassi kokkutulek, siis kahjuks ei olnud mängul kohal
                      Morrisoni edu üle vaid hea meel
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Rock lutitas Kalevit 85-68
                        et endal oli klassi kokkutulek, siis kahjuks ei olnud mängul kohal
                        Morrisoni edu üle vaid hea meel
                        Forget that, listen to this:

                        Tarvasel täisedu.

                        Kommentaar


                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                          Nigeeria 23-aastane korvpallur Josh Akognon saabub teisipäeval Eestisse, et jõuda kokkuleppele BC Kalev/Cramo meeskonnaga.

                          Uudise nigeerlasest avaldas esimesena spordiasjatundja Bob Padecky blogi, kus on sees ka Akognoni lause: "Mulle öeldi, et olen NBA tasemel mängija, kuid vajan veel kogemusi. Samuti öeldi mulle, et Eesti klubi on üks Euroopa tippmeeskondi, kus mängimine mind aitab.

                          Lihtsalt kahju sellest naiivsest nigeerlasest, niimoodi lollitatakse.

                          Kommentaar


                            Kas esimene aafriklane Eesti kossus?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Aba Koita?

                              Kommentaar


                                Saaks keegi otsida kes mängivad tänavu 1. voorus kellega ? Mul endal net jubedalt laggib. Ette tänades

                                Kommentaar

                                Working...
                                X