320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
    Saaks keegi otsida kes mängivad tänavu 1. voorus kellega ? Mul endal net jubedalt laggib. Ette tänades
    Otsiks ehk isegi kui saaks küsimusest ja soovist aru
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Aba Koita?
      mis tüübist üldse sai? lammutas mees päris hästi, eriti mäletan seda Tähtede mängu kus ta MVP oli.
      AILTON

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        mis tüübist üldse sai? lammutas mees päris hästi, eriti mäletan seda Tähtede mängu kus ta MVP oli.
        tüüp vast loobus
        oli ikka päris vana

        E : ei leiagi vanust, aga jäi mulje, et oli vana. mängis veel 2 hooaega peale Ehitustööriista
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Pole väga raske leida - http://www.kroonika.ee/index.php?id=28791

          Kommentaar


            Aba Koita mängib ASM BASKET LE PUY HAUTE LOIRE nimelises klubis
            liiga on France-NM1
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Ja ei ole vana midagi, 32 kõigest. Siin mängides oli alla 30 isegi.

              Aga Aafrikast oli ju ka Pierre Jallow, kes kolm hooaega tagasi Rapla eest müras. Gambiast pärit täpsemalt.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                Otsiks ehk isegi kui saaks küsimusest ja soovist aru
                My fail. Pidin selle NBA teemasse postitama vot. Vahet pole, otsin ise.

                Kommentaar


                  kurat Kalevil kohe joppab, end suutis siis vigastada Keerles, kes seni olnud meeskonna parim pika puuga. täna selle mõtetu satsi vastu ei mängi, aga sellest pole vast hullu. kehv lugu, kui vigastus pikemaks venib.aga keegi võiks mulle ära seletada milleks on hea et see kuremaa või mis ta nimi ongi meistriliigas kohal käib(mängimiseks ei riski nimetada)

                  Kommentaar


                    Ei tea mida Kalev tegi Kuremaa vastu kolmel esimesel veerandajal? Lõpuks said ikka 99:77 võidu kätte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      kurat Kalevil kohe joppab, end suutis siis vigastada Keerles, kes seni olnud meeskonna parim pika puuga. täna selle mõtetu satsi vastu ei mängi, aga sellest pole vast hullu. kehv lugu, kui vigastus pikemaks venib.aga keegi võiks mulle ära seletada milleks on hea et see kuremaa või mis ta nimi ongi meistriliigas kohal käib(mängimiseks ei riski nimetada)
                      No kas sa mäletad,et kunagi mängis liigas ka Ehitustööriista nimeli meeskond kes minu teada ühel oma esimestest hooaegadest kaotas pea enamus mängudest,aga poisid karastusid ja neist said mängumehed ja eesti meistrid.anna poistele aega ja küll sealt ka midagi välja areneb.
                      huvitav oleks teada kus teised ehituse poisid on ?keerles ju viimane kes paadis alles
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Arbet mängis ka hooaeg-paar Ehitustööriistas ennem Tallinna Kalevisse suundumist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          No kas sa mäletad,et kunagi mängis liigas ka Ehitustööriista nimeli meeskond kes minu teada ühel oma esimestest hooaegadest kaotas pea enamus mängudest,aga poisid karastusid ja neist said mängumehed ja eesti meistrid.anna poistele aega ja küll sealt ka midagi välja areneb.
                          huvitav oleks teada kus teised ehituse poisid on ?keerles ju viimane kes paadis alles
                          Erik Dorbek ju ringiga tagasi
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            Ei tea mida Kalev tegi Kuremaa vastu kolmel esimesel veerandajal? Lõpuks said ikka 99:77 võidu kätte.
                            Arvestades asjaolu,et Kalev võitis lauavõitluse 53-21,siis väga üllatav et kuremaa niigi kaua vastupanu suutis osutada.
                            Kurbaselt ainuüksi 8 ründelauda.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              nojah mis sealt ehitustööriistast nii väga tuli siis? keerles ja arbet mõninga mööndusega, ülejäänud ikka miskit korda ei suutnud saata, peale selle samuse tiitli, mis oli ka sihuke nagu ta oli. praeguseks ei mäleta enamike mehi sealt keegi.

                              Kommentaar


                                Howard Frierit mäletab pool Eestit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X