320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    jään seda korvialuse jõuga koondist huviga ootama
    Paraku Veski on ja jääb nii koondises kui ka Kalevis meheks kes annab põhimehel natuke puhkust.Temast ei saa meest kellega arvestatakse kui põhijõuga.Täna kolmesed läksid,aga mis siis kui poleks läinud?Täielik null,nii korvi all ründes kui korvi all kaitses.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Täna Veski ja see nigeerlane hoidsid meid häbiväärsest kaotusest aga ma küsiks, et kus teised on? Kurbeas, Kajupank ja Raadik. Sokk veel midagi üritas aga tulutult. Miller ja Berkis saadetakse suure tõenäosusega minema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
        Täna Veski ja see nigeerlane hoidsid meid häbiväärsest kaotusest aga ma küsiks, et kus teised on? Kurbeas, Kajupank ja Raadik. Sokk veel midagi üritas aga tulutult. Miller ja Berkis saadetakse suure tõenäosusega minema.
        32-ne pakk pole siis häbiväärne kaotus? Sattusin ise mängu vaatama, kui vahe oli juba suur ja vahetasin tagasi võrgu peale.

        Kommentaar


          vana mees aga editi nuppu ei tunne-ühesõnaga lammas,,,, Nii palju ma Raivot ikka tunnen, et tema jutt Veski kohta oli iroonia millele poleks pidanud nii tõsiselt reageerima.

          OT: Raivo, lähme hokki Soome vaatama millalgi? Vana hea plaan ju oli pärast Salot!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Sellist jama on raske kommenteerida. No see Veski tuleks keset hooaega kuskile mujale ära saata ja mõni asjalikum tüüp kasvõi pingile panna. Mees peaks tegutsema korvi all mitte kolmese taga õnne proovima. Täna küll läks aga mis edasi? Ainult kolmeseid pannes võitu niikuinii ei saa !
            Loodetavasti Arbet ja Keerles paranevad kiirelt ja ka uuest mehest on piisavalt abi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Sellist jama on raske kommenteerida. No see Veski tuleks keset hooaega kuskile mujale ära saata ja mõni asjalikum tüüp kasvõi pingile panna. Mees peaks tegutsema korvi all mitte kolmese taga õnne proovima. Täna küll läks aga mis edasi? Ainult kolmeseid pannes võitu niikuinii ei saa !
              Loodetavasti Arbet ja Keerles paranevad kiirelt ja ka uuest mehest on piisavalt abi.
              Ma ise ühes teises kommentaariumis kritiseerisin ka Veskit tema korvialuse uimerdamsie pärast aga tänase mängu põhjal just teda välja tuua on nagu veidi totter. Võrreldes Kajupanga, noore Dorbeki, Kurbatiga oli ta ikka mängumees- väemalt visata julges.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Sellist jama on raske kommenteerida. No see Veski tuleks keset hooaega kuskile mujale ära saata ja mõni asjalikum tüüp kasvõi pingile panna. Mees peaks tegutsema korvi all mitte kolmese taga õnne proovima. Täna küll läks aga mis edasi? Ainult kolmeseid pannes võitu niikuinii ei saa !
                Loodetavasti Arbet ja Keerles paranevad kiirelt ja ka uuest mehest on piisavalt abi.
                Ma ise ühes teises kommentaariumis kritiseerisin ka Veskit tema korvialuse uimerdamsie pärast aga tänase mängu põhjal just teda välja tuua on nagu veidi totter. Võrreldes Kajupanga, noore Dorbeki, Kurbasega oli ta ikka mängumees- väemalt visata julges.Ehkki lammas on ta ikkagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                  Paraku Veski on ja jääb nii koondises kui ka Kalevis meheks kes annab põhimehel natuke puhkust.Temast ei saa meest kellega arvestatakse kui põhijõuga.Täna kolmesed läksid,aga mis siis kui poleks läinud?Täielik null,nii korvi all ründes kui korvi all kaitses.
                  Tubli,täpipealt seda ma öelda tahtsingi...ehk ei väsi kordamast: nagu mu kunagine treener Tammiste ütles kunagise "mängumees" Jurkatamme kohta,et see mees lööks vast isegi naiste korvpallis läbi.

                  Sõber ka hea mees-kasvatame liha luudele!!! No miks me ei tee seda siis? Ise kasvab "pähkel" või Mustamäe haiglas õmmeldakse? "Mängumehed",kurat,lugege Indrek Ruudu arvamust,et trenni on vaja tegema hakata,mitte ülbe näoga nätsu närida ja pabulaid sittuda! Kehtib ka Arbeti kohta,aeg on end maksma panna,mitte Varrakuga viina juua! Lohhikari.

                  Täna oli vahe -20,läksin võtsin köögist ühe võileiva,tulin tagasi ja -29...ja seda Kaunase pingipoiste vastu,kes mõnulesid...

                  OT. Marks,mulle on hoki kuidagi kaugeks jäänud,ei tõmba nagu eriti enam
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Näeh nii nagu oma koopast välja lähed, kohe fikseerivad ära. Petsinho , vana kurivaim kaetas mind ära ja rääkis augu pähe ,et lähme aga vaatama .
                    Igatahes ei pidanud ma pettuma , leedukad võitsid .
                    P.S.
                    Muide ,kui tahate siis kommenteerin edasi , saate reede õhtul hea tuju
                    Mis te nalja teete,mehed siin,äärepealt oleks endalgi kahe silma vahele jäänd...,niimoodi magustoit maha magada??!!
                    Peakokk veel ise kandikul omast taskust pakub ka!!
                    Pole küll enam reede õhtu,aga äkki Kunn,ikkagi kommenteerid? Niiväga tahaks kohe seda head tuju Sänks
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Ma ise ühes teises kommentaariumis kritiseerisin ka Veskit tema korvialuse uimerdamsie pärast aga tänase mängu põhjal just teda välja tuua on nagu veidi totter. Võrreldes Kajupanga, noore Dorbeki, Kurbasega oli ta ikka mängumees- väemalt visata julges.Ehkki lammas on ta ikkagi.
                      Noort Dorbekit ei hakkaks küll milleski süüdistama, esimene hooaeg alles sellisel tasemel, Veskil peaks aga juba aastaid ja kogemusi küllalt olema turjal, aga vaatamata sellele on mehel ainult väljast viset, heal päeval vähemasti, meenub ka üks ründelaud mille ta sisse pani.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Noort Dorbekit ei hakkaks küll milleski süüdistama, esimene hooaeg alles sellisel tasemel, Veskil peaks aga juba aastaid ja kogemusi küllalt olema turjal, aga vaatamata sellele on mehel ainult väljast viset, heal päeval vähemasti, meenub ka üks ründelaud mille ta sisse pani.
                        Kas sa eilseid spordiuudiseid vaatasid? Ma ei vaadanud aga kalevi foorumis räägiti, et Veski vastas küsimusele, et miks ta tsentrina nii palju viskas selliselt "Vucinic kasutas mind PF'na ja sellepärast ka viskasin nii palju." Veskit on korvialla topitud tema pikkuse poolest, kuid eile näitas ta, et tema tugevaim külg on viskamine. Vaatab täna kas Vucinic tegi eile lihtsalt eksperimendi või kasutab Veskit täna ka sellises rollis.

                        Kommentaar


                          Reed has landed!

                          Seda ka veel ,et Sõber on Müürsepa tagasi palliplatsile meelitamas.

                          Kommentaar


                            Kusjuures kahju, et ükski´teine tiim peale Rocki ja Cramo ei ole suutnud sellised tüübid kokku meelitada nagu Kriisa ja Kikerpill ja Reed ntx. vb isegi , et need 2 kuremaa Oklahoma tüüpi. Täitsa huvitav oleks vaadata, kui selline võistkond mängiks 2 tugeva vastu..

                            Kommentaar


                              Neid välismängijaid polekski vaja. TTÜ potentsiaal tundub juba praegu täitsa piisav, et kahele suurele meelehärmi pakkuda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                                Kusjuures kahju, et ükski´teine tiim peale Rocki ja Cramo ei ole suutnud sellised tüübid kokku meelitada nagu Kriisa ja Kikerpill ja Reed ntx. vb isegi , et need 2 kuremaa Oklahoma tüüpi. Täitsa huvitav oleks vaadata, kui selline võistkond mängiks 2 tugeva vastu..
                                Aga miks ei võiks Rock ja Kalev/Cramo ühineda, endiste ja praeguste sponsorite toel ühine löögirusikas tekitada ja katsuda vormida Euroliiga kõlbulik tiim. Mõneti tundub mõttetu, et mõlemad punnivad ja mis tulemus? Pole ju midagi ette näidata.
                                Ok, tundub natuke utoopiline idee, aga hetkel tammume me kohapeal. Me ei ole nii suur riik et võiks kahe suure klubiga midagi saavutada. Meie parimad pojad on kahe klubi vahel laiali ja mingid katseajalised lontud käivad end näitamas ja nii siis tiksutakse Balti liigas ja väikestes Euro-sarjades. Eesti liiga ei ole niikuinii motiveeriv, finaali paar on juba hooaja alguses selge, olgu see hooaeg on ainult vigastused teistele võimaluse andnud, aga see ei näita veel, teiste taset.
                                Minu idee: üks klubi, üks ühine fänniarmee, eesti parimad pojad ühte, korralikud välismängijad( mitte mingid ülikoolipoisid või katseajalised torbikud) ja me võime midagi korda saata.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X