320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Aga miks ei võiks Rock ja Kalev/Cramo ühineda, endiste ja praeguste sponsorite toel ühine löögirusikas tekitada ja katsuda vormida Euroliiga kõlbulik tiim. Mõneti tundub mõttetu, et mõlemad punnivad ja mis tulemus? Pole ju midagi ette näidata.
    Ok, tundub natuke utoopiline idee, aga hetkel tammume me kohapeal. Me ei ole nii suur riik et võiks kahe suure klubiga midagi saavutada. Meie parimad pojad on kahe klubi vahel laiali ja mingid katseajalised lontud käivad end näitamas ja nii siis tiksutakse Balti liigas ja väikestes Euro-sarjades. Eesti liiga ei ole niikuinii motiveeriv, finaali paar on juba hooaja alguses selge, olgu see hooaeg on ainult vigastused teistele võimaluse andnud, aga see ei näita veel, teiste taset.
    Minu idee: üks klubi, üks ühine fänniarmee, eesti parimad pojad ühte, korralikud välismängijad( mitte mingid ülikoolipoisid või katseajalised torbikud) ja me võime midagi korda saata.
    Ma kardan küll jah, et see jääb utoopilise mõttevaldkonna pealkirjaks Selles mõttes, et on ju tehtud klubidekoondist mingiteks turniirideks vms.. kui ma ei eksi. Aga mina, kui Tartu Rocki fänn arvan seda, et ma jääksin paljust ilma. Tuleks üldse kuidagigi kaalutlusele see, et meie ühine supertiim ei oleks Tallinnas? Kahtlen. Ja paratamatult on Rocki ja Cramo või siis Calevi omavahelised mööduvõtud midagi ,mida ikka ja jälle oodata. Ja ka sellel supervõistkonnal poleks eesi meistrikatel midagi peale hakata. Siis ei saaks noored kõvematega treenida ja Eichfussi sugused noored mängiks Kuremaal ja saaks ikkagi küllaltki jõhkralt ära surutud selle imetiimi poolt, mis pärsiks nende arengut kindlasti, sest balti liiga annab sellistele poistele tugevat karastust.
    Et siis, 1 küllaltki mõttetu aga vajalik mõtterännak. Parem oleks hoopis, kui Cramo ei tõmbleks, nagu ta on seda teinud. Ei ole vaja meile mingeid iganädalasi uusi mängijaid vaid ma ei tea, kui raske see on.. aga võiks ju tõesti leida enne hooaja algust endale 2 võõrmängijat ja ülejäänud eestist otsida. Kas TTÜ.st või mujalt-vahet pole. Ma usun küll, et parimad poisid tahaks ise kas Rocki või Cramosse kokku tulla.

    Olen rääkinud, ütles 1 mees riigikogu infotunnil ja toetas seljatoele.

    Kommentaar


      Tartu ja Tallinn peavad kaardile jääma, vaid siis on edasiminekut. Vajadust oleks ka teiste Meistriliiga klubide taseme tõusul. Pingutama peab igal pool. Ilmselt on "Ühe Suure" aeg jäädavalt minevikku läinud. Kipun kalduma plekkpurgi arvamuse toetajaks.
      Üks suur on meil koondis,klubide tasandil sai koos Nõukogude Liiduga see asi otsa.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        @ plekkpurk

        Aga praegu jääb ju mulje, et paljud parimad pojad just ei taha Rocki ja Kalev/Cramosse. Ma olen kindel, et nii mõnigi TTÜ mängija on pakkumise saanud, aga pole sellest hetkel lihtsalt huvitatud.

        Võib-olla Cramo üks tõmblemise probleem ongi selles, et näiteks TTÜ mängijad just ei taha meeskonnaga liituda ja kuna paremaid eestlasi pole seetõttu kusagilt võtta, tuleb panustada mingitele pooletoobistele välismängijatele?

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          @ plekkpurk

          Aga praegu jääb ju mulje, et paljud parimad pojad just ei taha Rocki ja Kalev/Cramosse. Ma olen kindel, et nii mõnigi TTÜ mängija on pakkumise saanud, aga pole sellest hetkel lihtsalt huvitatud.

          Võib-olla Cramo üks tõmblemise probleem ongi selles, et näiteks TTÜ mängijad just ei taha meeskonnaga liituda ja kuna paremaid eestlasi pole seetõttu kusagilt võtta, tuleb panustada mingitele pooletoobistele välismängijatele?
          Noojah. Vb tõesti, aga ma millegipärast kahtlen selles. Pole küll isiklikult kellegagi rääkinud, aga ma ei näe väga põhjust, miks ei peaks tahtma minna võistkonda, kus saab kõvemaid mänge ja tõenäoliselt ka rohkem palka jne. 1 argument võib olla noortematel mängijatel see, et tahetakse kooli lõpetada, kuigi ei tea, paljud neist hoolivad koolist hetkel.
          Rocki ja Cramoga on võimalik saada kõvasid mänge ja ennast näidata, mis võiks olla ju iseenesest iga noore korvpalluri unistus. Tõmbaks paralleele jalgpalliga - kõik noored tahavad saada Florasse või Levadiasse, et sealt kõrgemale tõusta. Mingil määral võiks see ju ka kossus samamoodi olla.
          Võin ühe kala teha, aga Viiask läks TTÜ.st Rocki? Ehk siis nagu miski kutsus..

          Kommentaar


            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
            Võin ühe kala teha, aga Viiask läks TTÜ.st Rocki? Ehk siis nagu miski kutsus..
            Kuid vaatame ajas tagasi Viiask läks esmalt Kalev/Cramost Kuremaale ja sealt edasi TTÜsse.
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              TTÜ parimad pojad vb ei taha Cramosse, sest klubi on juba aastaid segase asjaajamisega silma paistnud ja Rock asuks kooli arvestades (kui neid ikka miski üldse TTÜga seob, ei tea) lihtsalt liiga kaugel.

              Teoreetiliselt peaksid Pokla, Toome, vb ka Pilk ja kasvõi Tamm tõepoolest üritama kõrgemal tasemel end teostada, aga tundub, et praktikas jääb soovist ja Eesti suurklubide enda külgetõmbejõust puudu

              Kommentaar


                Selle asemel et keset hooaega meeskonda komplekteerida võiks Cramo küll varem Tlna parimad pojad enda rivistusse tuua ja koos nendega meeskonna kokkumängu lihvida, aga nüüd on juba kahjuks hilja.
                Tlnas ja Tartus peaksid olema kaks Eesti mõistes tugevat võistkonda, see on edasiviiv jõud, olgu need meeskonnad halval ajal kasvõi nõrgemad kui muidu.

                Kommentaar


                  Kalev kaotuseisus 39-18.

                  Miller teeb mõnusat mängu.....2 punkti visked 8/1 vabakad 4/0

                  Miller.....mine koju.
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    Poolaeg 47-18, kas veel hullemaks saab minna? Mäng on tehtud, Vene juba vahetusest sees.

                    Kui säärane pull nagu eile juhtunuks telepildiga täna, siis ma oleks Kaljuveeri asemel pildi edastamisest loobunud ja leedukatele peale maksnud

                    Kommentaar


                      Ainsana üle kolme punkti on Kalevi eest visanud Akognon, kelle arvel on seitse silma.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        102-51, normaalne, kui võistkond mängima ei hakka siis CSKA saabub loodetavasti Tallinnasse A klassi poistega, muidu võib midagi hullemat kui tänane katastroof tulla.

                        Kommentaar


                          Veski punktid jäid täna puudu, sellepärast siis seekord häbiväärne pakk. Positiivne on see, et saadi ikka üle 50 punkti täis.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            102-51, normaalne, kui võistkond mängima ei hakka siis CSKA saabub loodetavasti Tallinnasse A klassi poistega, muidu võib midagi hullemat kui tänane katastroof tulla.
                            CSKA tuleb naistega .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Nigeerlane pane putku, KIIRESTI!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                TTÜ parimad pojad vb ei taha Cramosse, sest klubi on juba aastaid segase asjaajamisega silma paistnud ja Rock asuks kooli arvestades (kui neid ikka miski üldse TTÜga seob, ei tea) lihtsalt liiga kaugel.

                                Teoreetiliselt peaksid Pokla, Toome, vb ka Pilk ja kasvõi Tamm tõepoolest üritama kõrgemal tasemel end teostada, aga tundub, et praktikas jääb soovist ja Eesti suurklubide enda külgetõmbejõust puudu
                                Ei tohiks muidugi unustada, et Tamm ja Toome on mõlemad Cramost tulnud TTÜsse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X