320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siim sai Idaliiga kohtumises Cska vastu viisakalt mänguaega.
    Statistika võidumängust: http://vtb-league.com/en/game.aspx?i...0-dd01aae93771

    Kommentaar


      Rocki pidu siis selleks korraks läbi,krt eesti korvpall on rohkem kui surnud
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        TTÜ mängu pildigalerii: http://sport.err.ee/index.php?06102499
        Nõmme Uskumatud!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Rocki pidu siis selleks korraks läbi,krt eesti korvpall on rohkem kui surnud
          Ole hea räägi mulle ka kuidas on pidu läbi?
          Mängitud on 3 vooru, ees on kolm vooru
          Dragonsil ja Giantsil on 2 võitu, Tudengitel ja Welsil 1 võit.
          Teoreetiliselt vähemalt (ilma utoopiata) võivad siin veel kõik edasi saada ja kõik välja jääda.
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Ole hea räägi mulle ka kuidas on pidu läbi?
            Mängitud on 3 vooru, ees on kolm vooru
            Dragonsil ja Giantsil on 2 võitu, Tudengitel ja Welsil 1 võit.
            Teoreetiliselt vähemalt (ilma utoopiata) võivad siin veel kõik edasi saada ja kõik välja jääda.
            ära kutsus tonti välja
            asjalikku arutamist budulojuste poolt ei saagi tulla
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
              Ole hea räägi mulle ka kuidas on pidu läbi?
              Mängitud on 3 vooru, ees on kolm vooru
              Dragonsil ja Giantsil on 2 võitu, Tudengitel ja Welsil 1 võit.
              Teoreetiliselt vähemalt (ilma utoopiata) võivad siin veel kõik edasi saada ja kõik välja jääda.
              No kuule,kui juba Belgia klubit ei suudeta võita siis peab midagi korralikult mäda olema.Ma ei tahaks eriti uskuda,et Rock suudab edasi pääseda ja vaevalt seda usuvad paljud rocki fännid.muidugi oleks hea kui üks eesti korvpalliklubi suudaks euroopas tulemusi teha aga Rockis on ju vaid paar meest kes tõsiselt seda mängu võtavad.ega kalevis suht sama seis.Nii palju siis ka ,et Visnapuu peaks ikka veel mõned aastad mõne kogenuma kõrval seda treeneri ametit õppima
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                ära kutsus tonti välja
                asjalikku arutamist budulojuste poolt ei saagi tulla
                Ole Sa tänatud hea soovituse eest
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  No kuule,kui juba Belgia klubit ei suudeta võita siis peab midagi korralikult mäda olema.Ma ei tahaks eriti uskuda,et Rock suudab edasi pääseda ja vaevalt seda usuvad paljud rocki fännid.muidugi oleks hea kui üks eesti korvpalliklubi suudaks euroopas tulemusi teha aga Rockis on ju vaid paar meest kes tõsiselt seda mängu võtavad.ega kalevis suht sama seis.Nii palju siis ka ,et Visnapuu peaks ikka veel mõned aastad mõne kogenuma kõrval seda treeneri ametit õppima
                  Mjahh... targem oleks vahel vait olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                    Mjahh... targem oleks vahel vait olla.
                    Kas ma midagi ütlesin valesti?krt kulutatakse eesti mõistes kõvasti raha aga tulemusi ei ole.Krt fännid võiks ka omadelt rohkem nõuda aga ei,laseme pea norgu ja las olla.see ongi eestlaste viga,et oleme rahul sellega kuidas asjad on.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Eestlaste viga on pigem see, et loodetakse liiga palju ja reaalsustaju kaob ära. Sellega seoses hädaldatakse ka liiga palju. Pealegi tolle Belgia klubi eelarve on tõenäoliselt suurem kui Rocki oma, seega mille alusel me peame järeldama, et oleme neist tugevamad ja peaksime võitma?

                      Kommentaar


                        Kangurile on täna esimesel poolajal mänguaega kogunenud pisut üle 10 minuti, lisaks sellele 5 sanga ja 2 viga. Mängitakse muidu võõrsil Fenerbahcega ja poolajaks neljaga miinuses.
                        Stream pole küll suurem asi aga : http://www.freedocast.com/forms/PopO...6E31E02139109B

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          Pealegi tolle Belgia klubi eelarve on tõenäoliselt suurem kui Rocki oma...

                          Tra nagu venelased juba. Kui argumente ei leia siis lüüakse lauale fašismi kaart. Sama on silmaklapidega kossufännidega. Kui midagi õigustuseks öelda ei osata siis suurem eelarve aitab alati.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Aa, et kui ma tunnistan, et me ei peagi reaalselt teistest üle olema, siis olen silmaklappidega kossufänn Kas see ei peaks mitte teistpidi justkui olema?

                            Aga no üldiselt suurem eelarve = paremad mängijad. Teoorias lihtne ja loogiline ja täiesti argument.

                            Kommentaar


                              Vähemalt Euroopa jalgpallis töötab valem suuremad palgad = paremad tulemused väga hästi. Ei näe põhjust, miks korvpallis see nii ei peaks olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Kangurile on täna esimesel poolajal mänguaega kogunenud pisut üle 10 minuti, lisaks sellele 5 sanga ja 2 viga. Mängitakse muidu võõrsil Fenerbahcega ja poolajaks neljaga miinuses.
                                Stream pole küll suurem asi aga : http://www.freedocast.com/forms/PopO...6E31E02139109B
                                Asvel sai võidu 68-61 võidu.Kangur omae parim 16 pungaga,lisaks 3 lauda(kõik ründe) ning 3 assistsi.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X