320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Don't mess with niggas, ütlen ma selle peale.
    True dat.

    Kommentaar


      No Villele tuleb küll au anda, üks paremini kirjutatud artikleid üldse viimasel ajal :

      Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        No Villele tuleb küll au anda, üks paremini kirjutatud artikleid üldse viimasel ajal :

        http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=362626
        Kõmu võtmes kirjutatud mängukokkuvõte.
        "võinuks"
        "oli ilmselt valmis"
        "tolle silmad lõid päris põlema"
        "Johnson saatnuks ilmselt terve Tarva meeskonna ööbikuid kuulama, kui ainult saanuks."
        "Mäng seisis kümmekond minutit, kohtunikud arutasid, keda eemaldada, keda mitte."
        "lööma"

        Mind huvitab mitu punkti kogus antud inimene eesti keele eksamil? Millise meedia kooli ta on lõpetanud?
        AILTON

        Kommentaar


          Eesti korvpallikoondise vastased B-divisjonis:Holland, Austria ja Luksemburg.Täitsa mängitav grupp tundub olevat.

          Kommentaar


            Saaks nüüd Luksemburgi käest pähe, siis võiks tõesti kohalikul korvpalli skeenel otsad kokku tõmmata.

            Hollandiga minu mäletamise järgi alles mingiti mõned aastad tagasi, suht võrdsed oldi.

            Austriast eriti midagi ei tea. Kuigi võiks arvata, et kuna Saksa koolkond on üpris tugev, siis pole needki väga nõrgad.

            Kommentaar


              Holland ja Austria olid B-divisionis ühes alagrupis. Mõlemas alagrupi mängus sai Holland võidu. hollandlastel selline mees nagu Fransisco Elson Bucksist.
              Austerlaste rosteris ei olnud ühtegi kõva klubi mängu meest, mis muidugi ei tähenda, et neid võiks alahinnata.
              Nagu öeldud, siis hollandlastel on peale Elsoni veel üks mees mängimas Badalona Joventuti, Henk Norel on tema nimi. Hetkel on Joventut 5 kohal Hispaania Meistrivõistlusel ja mehe saldo 17 mängus on keskm. 10.7 min ja 4.1 punkti.
              Luksemburg on totaalne autsaider, B-divisionis saadi 8 mängust 0 võitu. Suhteliselt noor ja lühike võistkond. Üle 2 meetri on ainult üks mängija.
              Formaat on selline, et kindlalt promotsiooni eest võidelda, tuleb grupp võita, lisaks, saab kolme grupi peale edasi parim teise koha võistkond. See järel antakse kõikidele edasi saanud meeskondadele ranking. Selle rankingu põhjal mängib 1. vs. 4-s, 2. vs. 3-s, nii kodus kui võõrsil.Need riigid kes on rankingu järgi kas esimene või teine, need mängivad korduskohtumise kodus. Selline eelis siis. Võitjad saavad A-divisioni. Holland saab grupis olema meie põhivastane, kes tuleb nokki lüüa.
              AILTON

              Kommentaar


                Alagrupiturniiri järel troonib ühe Euroliiga statistikatabeli tipus ka eestlane. Nimelt on Kangur kümne vooru järel täpseima käega kaugviskaja.

                Cibona vastu kaheksa punkti visanud Kangur saatis kümne kohtumise jooksul kokku teele 12 kolmepunktiviset, millest ta tabas kaheksa, seega oli eestlase tabavusprotsent 66,67.

                Päris hea tulemus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Nagu selgus, platsilejooksjat ei saadudki kätte, kuigi saabas oli mingil hetkel turva kontrolli all. Ei tea, kas jooksik kadus koos saapaga või ilma?
                  Paar mängu tühjade tribüünide ees oleks paras karistus Rakverele selle platsilejooksja eest.
                  Oleks et niisama platsile jooksnud,aga Dorbeku tõukamise eest peaks karmim karistus tulema,ning edaspidi rohkem turvalisusele rõhku panema.
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                    Paar mängu tühjade tribüünide ees oleks paras karistus Rakverele selle platsilejooksja eest.
                    Oleks et niisama platsile jooksnud,aga Dorbeku tõukamise eest peaks karmim karistus tulema,ning edaspidi rohkem turvalisusele rõhku panema.
                    ah ära aja lolli juttu, trahv ja turvameetmete tõhustamine on täiesti piisav. iga matsi kõrvale ei saa turvameest ka panna( ma ei väida, et rakveres turva asi liiga hästi oleks, kindlasti mitte). juhtub selliseid asju ka suurtes jalkamaades ja tähtsamates liigades. seda ei saa välistada. lolle leidub alati.
                    neid tyhje tribyyne on meil spordis niigi küll ja kaks korda enamgi veel.

                    Kommentaar


                      Et vend saab pikalt mööda platsi käia ja lehvitada ja mängijaga enamvähem käsikähmlusse asuda? Ja siis pärast kõike seda minna ja istuda oma kohale tagasi ja ongi kõik? Kui võrrelda kasvõi selle kunagise Tartu "Saksakulmu" olukorraga, siis Rakvere turva ei olnud kehv, see oli ju täiesti olematu. Profülaktika mõttes võiks mingi ühemängulise publikukeelu küll anda, või kui trahv, siis olgu ka tõesti korralik laks, mitte à la viis tuhat krooni.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        eino ma ei väidagi, et kõik oli õige, mu arust oli ka veider, kuidas saab nii, et mehele antakse suss pihku ja öeldakse et mine istu nüüd kohale tagasi, isegi isikut ei tehtud kindlaks ega midagi. pärast kui avastati et võiks ikka teha passisid kaks politseiniku lolli näoga spordika ukse ees. ma ei saand aru mis loodeti väljuva 1600 inimese seest õige mees leida? et see on muidugi uskumatu.aga publiku mitte saali lubamine ei ole ju lahendus. publik on ikkagi osa mängust ja lihtlabase karistamise pärast karistamise asemel tuleks leida meetmed, mis viiks edaspidi sellised riskid minimaalsele tasemele.ma väidan et ükskõik millise klubi kodumängul võiksin ma soovi korral ketsi lendu lasta ja sellele ka järgi minna platsile ja soovi korral õnnestuks mul ka mängijaga kähmlema hakata. see ei ole ainult rakvere mure,kuigi seal see välja tuli ühe ülejoonud lollaka pärast. .

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et seni, kuni kogu skandaali tekitanud ja hiljem väljakul traavi jooksnud mängija saab karistuseks vaid ühemängulise mängukeelu, pole põhjust ka Tarvast millegagi karistada. Ei juhtunud ja midagi erilist. Rakvere rahvamass on seni väga korrektselt käitunud, ka siis, kui ükskord varem mängu lõpus kohtuniku kahtlase vilega Tarvalt võiduvõimalus ära võeti.

                          Kuid turvasüsteemid tuleks muidugi toimima panna. Äkki tuleks isegi piirata publikuhulka, sest ei kujuta ette, mis juhtuda võib, kui play-offides mingi konflikt peaks tulema.

                          Kommentaar


                            Kõik hääletama, et Vene saaks Tähtede mängule!!!
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Saage kohe oskab musti mehi närvi ajada.


                              Eks see ole Rakverele uus asi, et tabelitipp ja saal paksult rahvast täis. Pealtvaatajate vähesuse üle ei saanud ka eelmistel aastatel kurta, kuid nüüd on igal mängul vähe suurem kaal. Turvakorraldust pole paraku sellega kaasa viidud. Tuleb, mis otsus tuleb (kasvõi tühi saal), elatakse see suurema traagikata üle ja (loodetavasti) tehakse omad järeldused.

                              Tartu "Saksakulmust" erines praegune vennike suuresti seetõttu, et kui esimene oli väga rahumeelne tegelane, tahtis lihtsalt Teini käest söötu saada, siis nüüdne topis hakkas lausa mängijatega tõuklema. Rakvere on küllalt väike koht ning küll see õllesõber ka ära tuntakse veel. Vutis saab selliste asjade eest eluaegse staadionikeelu vist?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                Formaat on selline, et kindlalt promotsiooni eest võidelda, tuleb grupp võita, lisaks, saab kolme grupi peale edasi parim teise koha võistkond.
                                Oskad öelda, mismoodi see parim teine leitakse? Sel aastal ju kahes grupis neli ja ühes viis satsi. Jäetakse viieses mängud grupi viimasega arvestamata? Või võiduprotsent?
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X