320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    saage oskab ka valgeid mehi närvi ajada, küsige või härra tegevjuhi rauno pehka käest, ka tema on kristol ninaluuga sina peal.aga saali tühjaks tegemine mõneks mänguks oleks topelt karistus, esiteks jäädaks ilma kodusaali toetavast aplausist, teiseks teeks see ka ligi 50 000 trahvi tegelikult, just sinnakanti võib tarva ühe mängu pileti tulu küündida, kui ei eksi siis peaks see olema suurim trahv eesti korvpalli liigas, suurimaks jamaks ei saaks aga ju seda ühte lolli saapameest pidada.

    Kommentaar


      Kohe kui Tsintsadze sai eelmisest klubist sule sappa mõtlesin, et teda oleks Rockis vaja ja nüüd Rocki onud ka pakkumise teinud. Vähemalt saaks ta Rockist palga õigel ajal kätte ja klubi pankrotti ei lähe

      Kommentaar


        Algselt postitas Gay Fish Vaata postitust
        Paluksin teema nime muuta Korwpalliks
        Mu palvele pole vastatud. Ma siis kordan end: Paluksin teema nime muuta Korwpalliks

        Kommentaar


          Algselt postitas Gay Fish Vaata postitust
          Mu palvele pole vastatud. Ma siis kordan end: Paluksin teema nime muuta Korwpalliks
          Mängu nimi on korvpall mitte korwpall, seega vaevalt keegi su palve täidab.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            Oskad öelda, mismoodi see parim teine leitakse? Sel aastal ju kahes grupis neli ja ühes viis satsi. Jäetakse viieses mängud grupi viimasega arvestamata? Või võiduprotsent?
            Ma eeldan, et leitakse võiduprotsendi järgi ja kui see on võrdne, siis korvide suhte järgi. FIBA-regulatsioonidest ka eriti infot selle kohta ei leidunud.
            Kuskilt jäi silma, et eelmine "hooaeg" selgitati parim teine just võiduprotsendi järgi ehk jätkatakse samaselt.
            AILTON

            Kommentaar


              Pole üheski Eesti meediaväljaandes näinud, aga ASVELi fännid valisid Kanguri detsembri kuu parimaks mängijaks, kokku sai ta 31,6% häältest.
              AILTON

              Kommentaar


                Kui on erinev arv mänge, siis võiduprotsent ei oleks loogiline. Loogilisem oleks viimase meeskonna mängude mittearvestamine. Samas, kui Lux on nõrk, siis on see Eestile soodus. Iseasi, kas ka Eesti jaoks nõrk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  Pole üheski Eesti meediaväljaandes näinud, aga ASVELi fännid valisid Kanguri detsembri kuu parimaks mängijaks, kokku sai ta 31,6% häältest.
                  pigem Kalevi fännid valisid
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    pigem Kalevi fännid valisid
                    noup http://www.asvelbasket.com/asvel_actu.asp?id=118
                    AILTON

                    Kommentaar


                      klubi kodulehte umbes viis sekundit lähemalt uurinuna julgen siiski pakkuda, et järgmiseks valitakse Kristjan hooaja algusega võrreldes kõige enam arenenud mängumeheks. prantslaste poolt loomulikult.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        hetkel on leedukad old agaramad, kiirustage härrased unetud!

                        Kommentaar


                          Tarvas sai siis selle saapalennu eest 15 kilo trahvi.üsna aus otsus mu arust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            Tarvas sai siis selle saapalennu eest 15 kilo trahvi.üsna aus otsus mu arust.
                            Jah, igati adekvaatne karistus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Kohe kui Tsintsadze sai eelmisest klubist sule sappa mõtlesin, et teda oleks Rockis vaja ja nüüd Rocki onud ka pakkumise teinud. Vähemalt saaks ta Rockist palga õigel ajal kätte ja klubi pankrotti ei lähe


                              Visnapuu ei saa vist päris hästi aru, kuidas keegi korvpalli mängida oskab. Noortetreeneriks ehk passiks, aga täismeeste seas pole tal autoriteeti ega muidki omadusi, mis mängu heast väga heaks muudaks. Rocki nõrgim lüli.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Ma ei saa nüüd hästi aru, millest sa selle teksti põhjal järeldasid, et ta on Rocki nõrgim lüli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X