320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas silverman Vaata postitust
    Misasi see konf on kui küsida tohib?
    Mina näiteks mõtlen konfi all koefitsienti
    Kuid kui soovid, võib see olla ka konföderatsioon, konfidetsiaalne, konflikt jne
    Last edited by Feljonks; 03.02.10, 00:49. Põhjus: E: minu bläkk

    Kommentaar


      Algselt postitas insein-o
      Kuid kui soovid, võib see olla ka konfedöratsioon,
      edaspidi lühenda kui konfedö, on arusaadavam.

      Kommentaar


        Algselt postitas insein-o Vaata postitust
        Palju sa põhjatusse auku viskasid nüüd, kui uurida tohib?

        Ja äkki oskad öelda palju Kalevi konf handiga oli?
        Ei ma palju ei pannud, 50 eeki vaid, mille ma peagi tänu Clippersi(NBA) võidule tagasi teenisin

        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


        Kommentaar


          Algselt postitas Mällar Vaata postitust
          Ei ma palju ei pannud, 50 eeki vaid, mille ma peagi tänu Clippersi(NBA) võidule tagasi teenisin
          Clippers ja Valga, kindlad betid.

          Kommentaar


            Partizan võitis poolaja 35-24(!) Barcelona vastu. See Belgradi publik on ikka eriti crazy, kel Viasat Sport Baltic, vaadake! Isegi jalkafännidele annab see silmad ette

            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


            Kommentaar


              super mäng, pole midagi öelda hooaja parim mäng, olin ise pisut enam partizani poiste poolt ka. aga muidu niisamagi ikka võimas lahing ja draama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                Partizan võitis poolaja 35-24(!) Barcelona vastu. See Belgradi publik on ikka eriti crazy, kel Viasat Sport Baltic, vaadake! Isegi jalkafännidele annab see silmad ette
                Lammas ,need olidki jalkafännid
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Lammas ,need olidki jalkafännid
                  sa ikka suudad oma idiootsusega üllatada.
                  niiet käid ka Cramot fännamas Flora kõrval jah?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    sa ikka suudad oma idiootsusega üllatada.
                    niiet käid ka Cramot fännamas Flora kõrval jah?
                    Kuule jobukakk sa võtad sõna teemal ,millest sa tuhkagi ei tea . Erinevalt sinust ,kes pole ilmselt ülikooli spordihallist kaugemale jõudnud , olen mina Floraga Serbias ja Belgradis käinud ja ka Partizani fännidega tutvunud. Partizan on suur klubi ,kus harrastatakse paljusid pallialasid . Enamus fännidest on kõik jalgpallifännid ,kuna see on aladest kõige populaarsem aga nad käivad ja toetavad ka kõiki teisi oma klubi pallimänge nagu korvpall , käsipall , võrkpall ja isegi veepall.
                    Aga eilne mäng oli vägev .Partizani fännid on tase ,olen seda live-na näinud.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Kunni jutu jätkuks jään mina ootama, millal Flora paneb ükskord välja oma korvpallimeeskonna. Eesti korvpalli suudaks see ehk mudast päästa. Tulevikus soovin, et Flora domineeriks ka käsipallis, võrkpallis ja isegi veepallis. Aamen
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Mille jaoks korvpallile ikkagi eraldati 2,5 miljonit, küsis ajakirjanik umbes kolmandat või neljandat korda? "Välisliigades osalevate klubide tegevuse toetamiseks," kostis Tõniselt lõpuks vastuseks.

                        Korvpalliliidu peasekretär Karel Loide nentis: "Teades tagamaid ja millist rada pidi see tuli, on ilmselt tegemist Kalev/Cramo ja Tartu Rocki rahaga. Lõplikult määrab sihtotstarbe alaliidu juhatus. Rahale saab seada tingimusi nagu eelmisel korral - mingi osa minema noortetööks, mingi osa välisliigades osalemiseks."

                        Varasematel aastatel on välisliigades osalevatele klubidele valitsuse poolt kahel korral eraldatud 5 miljonit krooni. Korra läks see kõik Kalevile, teisel juhul sellest 1,5 miljonit ka Rockile. Lõppkokkuvõttes on valitsuse eraldatud raha mõlemal aidanud osta kallimaid ja parema tasemega võõrmängijaid.

                        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                          Jätkuvalt tekib küsimus, miks Cramo juhid hooaja alguses nii lolli otsuse langetasid? Samas on Kriisa Sõbra juures hoopis teise hingamise leidnud tundub, eile selleks siiski ei piisanud.

                          Veel ka teine uudis siia juurde, http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=365534
                          Iseenesest kahju, kuigi see mees pole kunagi suurt südat korvpalli vastu välja näidanud, nii palju kui meediast välja võib lugeda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Kunni jutu jätkuks jään mina ootama, millal Flora paneb ükskord välja oma korvpallimeeskonna. Eesti korvpalli suudaks see ehk mudast päästa. Tulevikus soovin, et Flora domineeriks ka käsipallis, võrkpallis ja isegi veepallis. Aamen
                            Tõepoolest, mis päästaks meie veepalli mudaliigasse langemast ja hoiaks selle pikkade taditsioonidega rahva lemmikala jätkusuutlikuna? Mina näen ainukese lahendusena Flora ja Cramo fännirühmituste ühinemist ja marulist omade toetamist igal pühapäeva hommikul Kalev Spa veekeskuses.

                            Peace Kunn

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=365520

                              Jätkuvalt tekib küsimus, miks Cramo juhid hooaja alguses nii lolli otsuse langetasid? Samas on Kriisa Sõbra juures hoopis teise hingamise leidnud tundub, eile selleks siiski ei piisanud.
                              Selles osas arvan, et Cramo foorumis leiti üks päris mõistlik põhjendus - Kriisa vajab/vajas seda, et ta oleks meeskonna staar, A&O, et ta saaks palju mängida ning enda peale võtta. Eelmisel aastal Linehani ja Soku kõrval jäi ta selgelt nõrgaks ja tahaplaanile ning tänavu Akognoni ja Soku olemasolul ka palju rohkem mängida poleks saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Selles osas arvan, et Cramo foorumis leiti üks päris mõistlik põhjendus - Kriisa vajab/vajas seda, et ta oleks meeskonna staar, A&O, et ta saaks palju mängida ning enda peale võtta. Eelmisel aastal Linehani ja Soku kõrval jäi ta selgelt nõrgaks ja tahaplaanile ning tänavu Akognoni ja Soku olemasolul ka palju rohkem mängida poleks saanud.
                                Siinkohal toon ühe teise paraleeli. Eelmisel hooajal imestas ka üks läti treener(Ventspilsi vist?), et nende meeskonnas saaks Kriisa tunduvalt rohkem mänguaega. Varraku käe all oleks ta end ehk rohkem realiseerida saanud, aga see kõik jääb oletuseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X