320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Siinkohal toon ühe teise paraleeli. Eelmisel hooajal imestas ka üks läti treener(Ventspilsi vist?), et nende meeskonnas saaks Kriisa tunduvalt rohkem mänguaega. Varraku käe all oleks ta end ehk rohkem realiseerida saanud, aga see kõik jääb oletuseks.
    Ventspilsist (või oli see Valmiera?) tänaseks koondatud treener lausu need sõnad siiski Soku kohta. Ja veel, on vaks vahet, kas mängid EMVd või kolme liigat; kas su kõrval on Linehan, Akognon ja/või Sokk või Saage ja Veidemann. Treeneriks "mööda vise on ka hea vise" Sõber või pisut teise koolkonnaga Vucinic.
    Ja lõpetuseks, Cramo ei loobunud Kriisast, vaid mehega ei jõutud palga osas kokkuleppele.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Ventspilsist (või oli see Valmiera?) tänaseks koondatud treener lausu need sõnad siiski Soku kohta.
      Olen suht 100% kindel et need sõnad käisid siiski Kriisa kohta, ei oska lihtsalt hetkel kuskilt seda artiklit välja otsida. Aga see polegi siin kõige olulisem. Enam

      Kommentaar


        Ma olen nagu Nõmme Kalju, et kui Tarval võit tuleb, siis möirgan siin suure suuga, muudel juhtudel poen vaikselt kivi alla.
        Niipalju kui Delfi tiksuvast ülekandest, sellest Õhtulehe videost ja mänguprotokollist on näha, siis otsiti suht palju Andersoni, aga mees ei tootnud eriti (veel). Eks ole arusaadav ka, millal ta viimati sellisel tasemel võistlusmängu pidas, vast pronksimäng TTÜ vastu mai lõpus? Ehk et mäng teenis tuleviku huve, saab Anderson jalad alla, on ka Tarval uus korralik upgreiditud Ärmpalu olemas. Viimane on ikka mõtetega USAs juba, 21 minutiga visked 2st 0, 1 lauapall, 5 viga ja nullirida, puhas basketbawfuli materjal.

        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        Olen suht 100% kindel et need sõnad käisid siiski Kriisa kohta, ei oska lihtsalt hetkel kuskilt seda artiklit välja otsida. Aga see polegi siin kõige olulisem. Enam
        Kaldun ka uskuma/mäletama siin, et need sõnad käisid ikka Soku kohta jah. Ja Kriisa on nagu Eesti Steve Nash. Sobiva treeneri ja mängustiili korral paneb kui kulda, muidu on selline tugev keskpärasus.

        Kommentaar


          Eelmised kaks hooaega on ju näidanud kuidas Kriisa mängis kõige kõrgemal tasemel. Iseenesest pole mul kahju,et ta lahkus cramost kuna ta selgelt pole kõige suurema IQ-ga mängija.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Olen suht 100% kindel et need sõnad käisid siiski Kriisa kohta, ei oska lihtsalt hetkel kuskilt seda artiklit välja otsida. Aga see polegi siin kõige olulisem. Enam
            Tegelikult käisid need sõnad nii Kriisa kui Soku kohta minu mäletamist mööda.

            Majandusraskuste tõttu palju jõudu kaotanud Läti klubide jõu nappusele viitab ka Valmiera peatreeneri Ainars Bagatskise arvamus, et Kalev/Cramos napilt kümneks minutiks platsile pääsevad tagamehed Valmo Kriisa ja Tanel Sokk oleksid Lätis kindlasti olulisemad jõud.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              Sokk siis ütles, et loobub koondises nii Kriisast kui Teinist.
              Kriisa osas pole tänavuse hooaja taustal ehk nõus aga nagu Sokk ütles, käib töö nelja aasta perspektiivis ja siis oleks Kriisa juba neljakümnene.

              Kommentaar


                Lugedes tänast ajakirjandust ei loobunud Sokk Kriisast mitte.

                Kuradi MaSu aeg ja ajakirjanike imetud tekstid :S
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Zalgirisel jälle treener läinud. Loodan, et Siim-Sandri mänguminutid ikka alles jäävad.
                  Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

                  Kommentaar


                    Kevin Owensi twitterist

                    Damnit...didn't make the 2010 USA basketball roster...always next year
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Tarvas teeb täna omamoodi imemängu. Lootusetust kaotusseisust 6:25 11. minutil jõuti poolaja lõpuks 31:30 juhtima Valga vastu. Karta on, et see pööre polnud veel lõplik.

                      Kommentaar


                        no ei olegi, igavene kehv mäng on ja kotti saavad nii.

                        Kommentaar


                          Pole Rocki mängu ammu näinud, aga mis Eichfuss ongi nüüd stabiilselt nii äss või? Hea vaadata selliseid noori, kes peaga ka mängida mõistavad.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Oehhh, milline draama...ülimagus revanss eelmisest kohtumisest ventspilsiga, kui samuti kaotati 1punktiga..kui ventspilsi neeger oleks tabanud selle viske siis oleks suht deja vu olnud Aga muidu hea mäng oli! Mängu parim hetk oli Eichfuss dunk veaga näkku ja üldse vend on haige püss

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Pole Rocki mängu ammu näinud, aga mis Eichfuss ongi nüüd stabiilselt nii äss või? Hea vaadata selliseid noori, kes peaga ka mängida mõistavad.
                              Mnjah. Tüüp on hea, selles pole kahtlust, kuid teeb vahel selliseid viskeid, et hoia kahe käega peast kinni. kolmese tagant vastu lauda jne
                              aga tegelikult on selle hooaja komeet. ning viimased mängud on statistiliselt väga head olnud, kuigi ise pole mänge näinud (pean silmas viimaseid kahte mängu)
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                See mees tuleks võimalikult kiiresti Rockist minema viia, muidu raiskab oma talenti seal. VÄLISMAALE, ja kiiresti !!
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X