320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalevi (Cramo) fännid, TULGE MAA PEALE. Tooge mulle nüüd 3 reaalset põhjendust, miks on Kalev mõtekam klubi kui Rock.

    Kommentaar


      Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
      Kalevi (Cramo) fännid, TULGE MAA PEALE. Tooge mulle nüüd 3 reaalset põhjendust, miks on Kalev mõtekam klubi kui Rock.
      Olen maa peal,ning polegi väitnud,et Rock mõtetum meeskond oleks kui Cramo.Maa peale peaks tulema ka Rocki fännid kes pärast 23 punktilist võitu Siauliai üle asetasid Rocki kuhugi Ida-euroopa klubikorvpalli tippu.
      Eks seda tippu näitas tänane(eilne)mäng väga hästi.
      Ma usun,et Iga Eesti klubikorvpalli huviline saab aru,et Cska taoline meeskond paneb nii Cramole kui Rockile ka külili asendist 30 sangase paki kui nad ainult viitsivad.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Pääses Kalev Cramo seekord. 80:77 võit neile siis.

        Kommentaar


          Tarvase eri!

          Veideman on mingi inteka andnud.
          Nagu ka Saage, kuigi Pahv suutis "müüva" pealkirjaga selle elu24 tasemele viia.

          Iseenesest ikka väga kõva, et Sõbra alt tulevad sellised kõvade egodega spordimehed. Respekt Veidemanile, Villu Kase algõppe pealt tuleb koondise kandidaat, kes oleks seda oodanud. Ja Saage, olles isegi temaga samas trennis V-Maarja mädanevate põrandalaudadega võimlas kaitseasendis palli veeretatud, mõnus aus jutt. Tundub tõesti, et mõistus on (lõpuks) kodus või sinna jõudmas ning tüüp saab aru, et palju võimalusi pole talle enam jäänud. Kaks tsitaati:

          Tunned sa, et tahaksid veel aastaid kõrgel tasemel korvpalli mängida?
          Mida ma muud ikka teen. Pea poolest pole ma kõige teravam pliiats ja kooliharidustki napib. Samas allapoole vaadates ei näe ma eriti kedagi peale tulemas ning vähemalt Eestis võiks veel kümme aastat mängida.
          Kuid sa oled ju seni oma annet niisama raisanud!
          Tagantjärele oleme kõik targad. Ega ma nii särav talent ka polnud. Tavaline lühike jupp, kes ei suuda mängu ajal palli ülevalt alla lajatada. Olen kahe jalaga maa peal ega hakka endale illusioone looma.
          edit:
          Pluss Virumaa Teataja laupäevases pabervariandis oli lehekülje pikkune persoonilugu Rain Veidemanist. Kes saab, see lugegu.

          Kommentaar


            pildid tänastest veerandfinaalidest: http://sport.err.ee/index.php?06107209
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              Final four toimub siis sel aastal ilma Eesti klubideta,kuna ida-euroopa tippklubi Tartu Rock pidi alla vanduma Siauliaile 92-80.
              Tegelikult kurb....oleksime võinud ikka esindatud olla.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                Tegelikult kurb....oleksime võinud ikka esindatud olla.
                Nojah, kui kogu mängu edu sõltub sellest, kas kolmene läheb, siis on ikka raske midagi loota.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Tarvast saab nüüdsest mitu korda nädalas.
                  Reklaamitud VT lugu Veidemanist.
                  Online intervjuu Saagega.
                  Millistele teistele spordialadele huviga kaasa elad ja mida jälgid?

                  Elan kaasa Nõmme Kalju jalgpallimeeskonnale ja vaatan ka palju golfi.

                  Kommentaar


                    TTÜ sai tänases mängus Kaleviga 63 vabaviset.
                    oleks tahtnud näha kohtunike tööd
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Ei olnud kusjuures midagi erilist. Kalev läks ca 5 minutit enne lõppu üliaktiivse pressingu/vigade tegemise taktikale, mis paisutas numbrid suts üleloomulikuks. Viisik Ilver, Tulit, Barnes, Lember, Reinbok(peale vigadega välja kukkumist Akenpärg) tuli sellega 15 punktisest kaotusest lõpuks 5 peale.

                      Kommentaar


                        Tõele au andes ei mänginud TTÜ ka kõigi n.ö esimeste viiulitega.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Rocki kohta veel niipalju, et kaotati see seeria kodus ära - vaid 62 punkti visata omas katlas...See mäng oleks tulnud endale sisestada kui elumäng. Aga ei suuda see Visnapuu seda meestele sisse süstida. Eks selleks teda video-Indrekuks kutsutaksegi.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Rocki kohta veel niipalju, et kaotati see seeria kodus ära - vaid 62 punkti visata omas katlas...See mäng oleks tulnud endale sisestada kui elumäng. Aga ei suuda see Visnapuu seda meestele sisse süstida. Eks selleks teda video-Indrekuks kutsutaksegi.
                            äkki hoopis oli asi leedukate tugevuses?Viitsisid lõpuks mängida?

                            Kommentaar


                              Krt, vaatasin VSB'st Belgradi Partizan - Tel a vivi maccabi mängu. Lihtsalt võimas.
                              natu üle 20 tuhande inimese oli saalis ja koguaeg üks laulmine käis serbia fännide poolt!

                              Üli kihvt korvpalli öö oli!
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Pildid TTÜ ja Kalevi mängult: http://sport.err.ee/index.php?06107434
                                Nõmme Uskumatud!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X