320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Krt. see kossupedede kräunumine siin hakkab mul juba vaikselt ära viskama. Nagu ärakohitsetud kõutsid ,kes on sahmaka tärpentiini saba alla saanud.
    Kuule dwideng ! Teil oli paar aastat tagasi veel üks pikk latt silmapiiril ,kes praegu vist kusagil laudas sitta viskab , kui see koos Montgomeryga koondisse tuua ja kehkenpüks Sõber peatreeneriks panna siis oleksite sitast ja pasast väljas ludinal.
    Algul ma mõtlesin ,et soovitaks teil kõigil oma laulukooriga delfisse kolida aga
    pohhui jätkake aga siin.Saab enamasti alati kõhutäie naerda , kui mõningaid kommentaare lugeda.
    Ma ei mäleta kas see oli viis või seitse aastat tagasi ,kui ma kirjutasin siin foorumis ,et pedekoss on peatselt mudaliigas siis keegi ei uskunud aga nüüd on asi käes . Jätke nüüd uuesti meelde või kirjutage üles ja kontrollige mõne aasta pärast ,et pasa sisse te jääte. Kodustage või brasiilia tolmuahve omale koondisse.
    Isegi Pahv on vaikselt hakanud sellest aru saama aga sina dwideng oled ikka tunduvalt lollim ,kui Pahvi onu.

    ! No nüüd läheb laevade pommitamiseks lahti .
    Duubeldan. Kossupeded ahju krt!

    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


    Kommentaar


      Kurat, mina jagan siin häid mõtteid ja Rootsi Kunn võtab kogu au endale.

      Kommentaar


        Süsteem, kus prioriteet on laste massilise harrastuse toetamine ning klubid peavad ots-otsaga kokkutulemiseks rühmad maksimaalselt pungi ajama, ei soosi kvaliteetset väljundit rahvuskoondisele.
        Ka minule on mulje jäänud, et se ongi peaprobleem. Omal ajal TSIK-is treeniti nädalas vist samapalju kui praegused noortesatsid kolme nädalaga....
        Talts on siinkohal hea näide. Buduka väide, et Sõber ta kuskilt metsast üles korjas, on paras ballacks. A-klassis mängis oma satsi liidrina meistritiitli peale Soku enda kooli vastu, kus pingil istus herr Sokk ise, kes juhtumisi oli tollal ka Nybiti peatreener. Pole nagu võimalik mitte silma jääda. Aga ripakile ta jäi ning Sõber saab nüüd järjekordse medali endale rindu torgata.
        Minu teada asi päris nii polnud. Talts vist noortekoondistes eriline tegija ei olnud ja Sõbra juurde sattus nii, et ta ema oli mingi spordikeskuse adminn ja rääkis Sõbrale, kes seal mingi satsiga trenni tegi, et mul on üle kahemeetrine poeg kodus jne. Sõber lasi ta trenni kustuda ja nii ta läks, Janar ise vist mängis sel ajal mingeid Tallinna meistrivõistlusi amatöörpundis. Selles mõttes võib Sõpra ta avastajaks lugeda küll.

        Imelik, on see, et jalg, käsi ja võrkpallis tuleb tasemel noori peale küllalt, aga korvpallis, kus pooled Meistriliiga klubid saavad endale leegionäre lubada, ei jätku raha, et noori õpetada. Unistatakse nõukaaegsetest spordikoolidest
        Tunnistan, et selle fenomeni peale olen isegi mõelnud ja vastust ei tea. Selge, et midagi on viltu kui viimase aja talendikamad vennad tulevad Haljalast, Pärnust ja Raplast, samas kui nt.Tartust pole aastaid ühtegi mängumeest tulnud.

        Aga nagu idioot,tuled sa ikka järjepidevalt kossu teemasse seda kräunumist lugema.
        Kes siis meist tegelikult kohitsetud kõuts on??
        Ära lasku Rootsikunni tasemele. Saad ju ise aru, et keskealine mees, kes sedamoodi pubekalikult räuskab ja lällab, on lihtsalt vaimselt ebastabiilne ja milleks teda häirida. Mina hoian pöialt kõikidele Eesti sportlastele ja nii nagu ma ei kujuta ette, kuidas saaks normaalne inimene kibestuda kui Eesti vutikoondis või Flora välismeeskonna vastu mängib võidukalt; niisamuti ei saa ma aru kuidas mõne muu teema all suhteliselt mõistlikku juttu ajav täismees saab sedavõrd raevunud ja kade olla vaid seetõttu, et mõne muu ala kesksetes mängudes on tribüünidel tuhanded inimesed ja kogu emotsioon ja värk, kohati ka tase pakub võrreldamatult suurema elamuse kui see asi mille pärast Rootsikunn nii kibestunud on.

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Krt. see kossupedede kräunumine siin hakkab mul juba vaikselt ära viskama.

          Ma ei ole kunagi aru saanud, miks käivad inimesed sellistes kohtades, kus neile ei meeldi ja kisavad seal, et neile ei meeldi.

          Samas viskan endiselt ka kivi soccerneti kapsaaeda, kossufännidel võiks olla oma foorum, kus eeldatavalt ei käiks kohal inimesed, kes asjast ei huvitu. bball24 proovis ja kadus. kuuesmees on ka kinni, ehkki vist avaneb uuesti.

          Kommentaar


            Üsna asjalik arutelu käib, aga milleks neid romaane siia kirjutada? Avaldage oma arvamust avalikumalt ja saatke kas või alaliidule oma lugu. Üks kord peab ju midagi muutuma hakkama

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              Samas viskan endiselt ka kivi soccerneti kapsaaeda, kossufännidel võiks olla oma foorum, kus eeldatavalt ei käiks kohal inimesed, kes asjast ei huvitu. bball24 proovis ja kadus. kuuesmees on ka kinni, ehkki vist avaneb uuesti.

              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Kahju pilukatest .
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Ilmselgelt tundsid kreeklased rohkem puudust Fotsisest ja Schortsanitisest kui hiinlased Mingist. Eks Puerto Rico ja Hiina mäng otsustab kes neljandana edasi saab
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    USA-le siis veenev võit Horvaatia üle

                    Kommentaar


                      Keegi võiks teha uue teema Korvpalli suurvõistlused või midagi sarnast, las see olla ikka Eesti korvpalli oma. Muidu loe siin suurest kossust ja siis meie omast. Eri kategooriad siiski.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Keegi võiks teha uue teema Korvpalli suurvõistlused või midagi sarnast, las see olla ikka Eesti korvpalli oma. Muidu loe siin suurest kossust ja siis meie omast. Eri kategooriad siiski.

                        Keegi võiks teha, keegi võiks teha. Tee siis või mine valveimemisteemadesse lalinat ajama
                        Mitu teemat sa leiad siit erinevatest kossu em-idest või mm-idest? Ei viitsi otsida aga 2009 EM sai kindlalt samas teemas ilusti kajastatud!

                        Esimesed kaks üllatust olemas (liibanoni võit on ka siiski üllatus), loodetavasti tuleb neid rohkelt sel MM-il. USA võib ju mitte meeskondliku mängu mängida aga kui sind hakitakse terve mängu juba oma poole pealt siis kes neile vastu saaks?
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Keegi võiks teha, keegi võiks teha. Tee siis või mine valveimemisteemadesse lalinat ajama
                          Mitu teemat sa leiad siit erinevatest kossu em-idest või mm-idest? Ei viitsi otsida aga 2009 EM sai kindlalt samas teemas ilusti kajastatud!

                          Esimesed kaks üllatust olemas (liibanoni võit on ka siiski üllatus), loodetavasti tuleb neid rohkelt sel MM-il. USA võib ju mitte meeskondliku mängu mängida aga kui sind hakitakse terve mängu juba oma poole pealt siis kes neile vastu saaks?
                          Loodetavasti,mitte keegi.Oli vist alles eelmine turniir,kui Hispaania alustas sama mannetult nagu eile,missuguseks muutus edaspidi nende mäng ja mis sai lõpuks,on kõigile teada,kuid sellel turniiril ilma Pau`ta ma neilt enam sellist edu ei usu.Tahaks kindlasti näha,mida suudab Ivkovici juhendatav Serbia,eelmisel turniiril, noore koosseisuga jätsid väga hea mulje.Ivkovic pukis,segab Serbia kindlasti korralikult kaarte Türgis veel.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                            Loodetavasti,mitte keegi.Oli vist alles eelmine turniir,kui Hispaania alustas sama mannetult nagu eile,missuguseks muutus edaspidi nende mäng ja mis sai lõpuks,on kõigile teada,kuid sellel turniiril ilma Pau`ta ma neilt enam sellist edu ei usu.Tahaks kindlasti näha,mida suudab Ivkovici juhendatav Serbia,eelmisel turniiril, noore koosseisuga jätsid väga hea mulje.Ivkovic pukis,segab Serbia kindlasti korralikult kaarte Türgis veel.
                            pohh.. Hispaania alustas EM-i kah paari kaotusega. aga iga mäng mindi aina paremaks

                            Kommentaar


                              Kiiks nagu mul on, siis on silmal hea vaadata, kuidas USA omadel tugijala vahetuse jookse massiliselt ära vilistatakse. NBA-d vaadates see jubedalt häirib mu eurosilma. Ja ikkagi meeldib mulle NBA rohkem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                                Kiiks nagu mul on, siis on silmal hea vaadata, kuidas USA omadel tugijala vahetuse jookse massiliselt ära vilistatakse. NBA-d vaadates see jubedalt häirib mu eurosilma. Ja ikkagi meeldib mulle NBA rohkem.
                                Mulle meeldib see, kuidas MM-il on selgelt näha see jooksu tegemise asi. NBA-d vaadates saad aru küll, et jooks on, aga kuna kõik teevad, siis nagu üksikud olukorrad kaovad halli massi ära. MM-il aga vaatad, kuidas USA poisid koguaeg "jooksevad" ja eurooplased püüdlikult palli põrkesse panevad. Tegelikult tundub, et USA mehed, eriti tagaliin, hakkab asjale juba pihta saama - kontrollmängudes oli asi eriti kole
                                Nõmme Uskumatud!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X