320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea,Serbia jätkab.Ma ei tea,kas Serbia tegi nii üllatava liikumise 11 sek. midagi oli vist enne lõppu või magasid horvaadid lihtsalt ühe mehe liikumise maha,aga ilus lüke oli igajuhul lõpus.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      Ma tean, et meil on siin mõned USA meeskonna kummardajad - mis krdi asi see on, mis praegu väljakul toimub? Pakun , et Eesti koondis pole kunagi nii rumalalt mänginud ja alla oma potentsiaali kui usa hetkel.
      USa õnneks on teisel veerandil hakanud venelastelt sära silmist kaduma ja kolmas on juba Russell Westbrooki show.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Ma tean, et meil on siin mõned USA meeskonna kummardajad - mis krdi asi see on, mis praegu väljakul toimub? Pakun , et Eesti koondis pole kunagi nii rumalalt mänginud ja alla oma potentsiaali kui usa hetkel.
        USa õnneks on teisel veerandil hakanud venelastelt sära silmist kaduma ja kolmas on juba Russell Westbrooki show.
        Easy game. Ma siin oma Eesti kossumeistrist vanaisaga vaatasin ja temagi leidis, et kui see on viis, kuidas nad mängivad ja edu toob, siis mis siin ikka piriseda, et lollisti ja pahasti. Meie jaoks äkki tõesti rumal mäng ja rasked visked, kuid nende jaoks igapäevane stiil, milles pole midagi keerulist.

        Kuigi ega mulle ka väga mõned lahendused ei meeldinud, kus kolmandal sekundil kuskilt kaugelt peale raiuti, kuid samas - tempo suudeti siiski kiiremaks kruttida sellise mänguga ja teravusi tekitada (vaata vabavisete arvu kasvõi) ning kohtumine ära kallutada.

        Ei maksa unustada, et see on riigi teine-kolmas seltskond ja ainus (!) keskmängija on mingi kuues-seitsmes valik äkki.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Easy game. Ma siin oma Eesti kossumeistrist vanaisaga vaatasin ja temagi leidis, et kui see on viis, kuidas nad mängivad ja edu toob, siis mis siin ikka piriseda, et lollisti ja pahasti. Meie jaoks äkki tõesti rumal mäng ja rasked visked, kuid nende jaoks igapäevane stiil, milles pole midagi keerulist.

          Kuigi ega mulle ka väga mõned lahendused ei meeldinud, kus kolmandal sekundil kuskilt kaugelt peale raiuti, kuid samas - tempo suudeti siiski kiiremaks kruttida sellise mänguga ja teravusi tekitada (vaata vabavisete arvu kasvõi) ning kohtumine ära kallutada.

          Ei maksa unustada, et see on riigi teine-kolmas seltskond ja ainus (!) keskmängija on mingi kuues-seitsmes valik äkki.
          Mingil aastal, kui NBAs valitses lokaut, pandi USA meeskond kokku Euroopas mängivatest meestest, mis kuskil veerandfinaalis vist Venemaa käest tappa sai. Igatahes, ma ei viitsi täpselt uurida, millal ja kellellt, aga küsimus oleks pigem selline, et kuna hetkel vist pole üht head tsentrit sealt ookeani tagant võtta (no pole), siis äkki oleks mõna jänkist tsenter, kes Euroopas põrgatab, võinud kasulikuks osutuda? Ega neid muidugi palju pole, kuid D.Fischerit oleks võinud proovida (mängis vist lõppend hooajal Maccabis, nüüdsest kuskil mujal tippklubis). Kaitses oskaks nende Euroopa pikkade vastu tunduvalt edukamalt mängida kui praegused, aga kas ta nende 10 sekundit rünnakule meestega ka kokku oleks sobinud, ei tea. Lihtsalt igavusest spekuleerin.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Mingil aastal, kui NBAs valitses lokaut, pandi USA meeskond kokku Euroopas mängivatest meestest, mis kuskil veerandfinaalis vist Venemaa käest tappa sai. Igatahes, ma ei viitsi täpselt uurida, millal ja kellellt, aga küsimus oleks pigem selline, et kuna hetkel vist pole üht head tsentrit sealt ookeani tagant võtta (no pole), siis äkki oleks mõna jänkist tsenter, kes Euroopas põrgatab, võinud kasulikuks osutuda? Ega neid muidugi palju pole, kuid D.Fischerit oleks võinud proovida (mängis vist lõppend hooajal Maccabis, nüüdsest kuskil mujal tippklubis). Kaitses oskaks nende Euroopa pikkade vastu tunduvalt edukamalt mängida kui praegused, aga kas ta nende 10 sekundit rünnakule meestega ka kokku oleks sobinud, ei tea. Lihtsalt igavusest spekuleerin.
            enne kui mõni kaotus tuleb, ei ole tegelt mõtet üldse viriseda. Ma ise küll ei usu, et keegi neile vastu saab, Leedu vähemalt mitte, kui , siis vaid TÜrgi oma liikuvate pikkadega.

            Riho, see jänki-euroopa sats oli 98 Kreeka MMil ja jäädi kolmandaks. Tsentri kohta mängis neil siuke mees nagu Brad Miller

            Kommentaar


              Kui nad mängivad sama kehvalt nagu Venemaa vastu, siis ma arvan küll, et nad ei võida. Aga ma südamest loodan, et nad mängivad paremini. Ja see kolmanda koosseisu jutt...ei tahagi sellest rääkida. Need konkreetsed vennad on tippvennad ja nad oleks võimelised paljuks, aga see mis toimub on mingi palagan. Iga 8 rünnak ei lõpp üks-üks minekuga ja iga kolmas ei lõppe sellega et palli ületooja seda tegema läheb.

              Kommentaar


                päris lõbus, leedukast kolleeg ei olnud eriti kindel, et täna vastu saadakse, mina see vastu küll, isegi natukene mõtlesin tõsiselt. Kui saate Scole kinni, siis võit käes. Leedukad kindlasti seitsmendas taevas, sest kuigi on nad ikka tiitlivõistlustel esiotsa mehed, siis tänavu ei pandud küll neile rasket koormat selga, kuid vahi imet...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Kui nad mängivad sama kehvalt nagu Venemaa vastu, siis ma arvan küll, et nad ei võida. Aga ma südamest loodan, et nad mängivad paremini. Ja see kolmanda koosseisu jutt...ei tahagi sellest rääkida. Need konkreetsed vennad on tippvennad ja nad oleks võimelised paljuks, aga see mis toimub on mingi palagan. Iga 8 rünnak ei lõpp üks-üks minekuga ja iga kolmas ei lõppe sellega et palli ületooja seda tegema läheb.
                  Selles ongi probleem, et pea kõik usakad on tippvennad. Muu maailma korvpalli rünnaku aluseks on pidev katete tegemine, nii palliga kui pallita meestele. Ja kui keegi juhtub vabaks jääma põrutatakse peale või siis sokutatakse pall katte järel eelisseisus olevale mängijale (1-1 lühike pika vastu või pikk lühikese vastu). Aga Ameeriklaste meeskonnas pole lihtsalt mehi, kes kasvõi oma koduklubis musta tööd tegema peaks. Vaadake kasvõi Duranti katteid- no ilmselgelt on näha, et mees teeb sellist liigutust esimest korda elus. Ameeriklaste ainuke mäng, mida nad oskavad ongi säherdune vägistan-üle-käte-viskeid ja kiirrünnakud. Ja pagan, seni on asi ju toiminud. No problemo.

                  Kommentaar


                    Jänkidel ongi siiani olnud liialt selline "palli saan, kohe viskan" mänguskeem, kui nii võib öelda. Venemaa vastu kobistasid ära, aga Serbia, Leedu ja Türgi on juba kõvemast puust meeskonnad.
                    Enam ei saa nii, et tood palli üle, söödad mingile vennale ja see kütab kohe peale, isegi kui kaitsja tihedalt peal on. Aga siiski pakun, et finaalis mängivad Türgi ja USA.

                    Kommentaar


                      Hakkasin mõtlema, et mis meeskond siis Londonis mängida võiks. Väidetavalt pidi umbes pooleks olema eelmise meeskonnaga.

                      Ideaalis sain igatahes umbes nii:
                      C
                      Dwight Howard

                      PF
                      Chris Bosh

                      SF
                      Carmelo Anthony
                      LeBron James

                      SG
                      Dwyane Wade
                      Kevin Durant
                      Eric Gordon

                      PG
                      Derrick Rose
                      Chris Paul
                      Deron Williams

                      Väljaspoolt saavad meeskonda
                      Brook Lopez või mõni teine keskmängija/PF ja token white guy a'la Kevin Love (PF või C)

                      Olümpialt jäävad välja: Kobe Bryant (vanus), Jason Kidd, Carlos Boozer, Tayshaun Prince, Michael Redd

                      MMilt jäävad välja: Chauncey Billups, Tyson Chandler, Stephen Curry, Rudy Gay, Danny Granger, Andre Iguodala, Lamar Odom, Russell Westbrook
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Amare Stoudemire'i võiks siia koosseisu veel kaasata, samuti miks mitte ei võiks Kobe kogenud veteranina ikkagi kaasas olla. Rose'i see eest jätaks välja, ma lihtsalt ei näe temas mitte kui midagi erilist.

                        Kommentaar


                          Liiga palju Duranti Leedu jaoks. Aga noh, Leedu tubli ikkagi! Keegi ei oodanud neilt sellelt turnalt midagi erilist. Noh, peale leedukate muidugi.

                          USA poolelt on sellel turnal minu jaoks täielikud pettumused olnud Rose ja Westbrook. Kohati on neid muidugi tore vaadata aga noh, jah...

                          Kommentaar


                            Keegi targem nüüd ehk seletab ära, kuidas sellest türklaste eelviimasest rünnakust (Erdeni donk) Krsticile lisaks veel viga välja võluti?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Keegi targem nüüd ehk seletab ära, kuidas sellest türklaste eelviimasest rünnakust (Erdeni donk) Krsticile lisaks veel viga välja võluti?
                              Ei tea, ei pannudki väga tähele. Peetre uudis viis mõtted mängult eemale...

                              Finaal siis Durant-Türgi. Loodame, et tuleb finaali vääriline finaal ja kohalik publik aitab põnevusel lõpuni säilida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Keegi targem nüüd ehk seletab ära, kuidas sellest türklaste eelviimasest rünnakust (Erdeni donk) Krsticile lisaks veel viga välja võluti?
                                Ees ta seal oli ehk äkki väheke midagi puutus. Mulle tundus, et ta ise nagu ei protestinud, mistõttu eeldasin, et ehk polnud väga koduvile, sest ma ise oleks küll karjuma hakanud sellises olukorras, kui viga poleks olnud. Kordus oli olukorrast muidugi vilets.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X