320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti normaalne- Saks ja Toome on rünnakul kolmese joone taga.
    Kuigi VEF-i ja poolakatega oli ok mäng siis valdmaa ja co lubadus, et meeskond komplekteeritakse selliselt, et ühisliigas konkurentsivõimeline olla, oli puhas pullikaka. nagu alati...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      No häbilugu. Täitsa huvitav, kas ka järgmine hooaeg kutsutakse Kalev Ühisliigasse. Meeskona tase võimaldab vaid liiga teiste autsaiderite vastu enam-vähem võidelda. Tugevamate meeskondade vastu tundub eesmärgiks olevat 50 punkti viskamine, millele täna kommentaator kõvasti kaasaelas Kui Kalev ka järgmine aasta Ühisliigas mängib, peab lootma, et õnnestub Honkaga ühte gruppi saada. Siis vast tuleks see esimene võit ka ära.

      Kommentaar


        No, mida te ajate?? Kas tõesti arvasite, et Kalev võib võita. Teoreetiliselt on see võimalik, aga reaalsuses...
        Neil on treeneriks üks Euroopa parimaid, nende rosteris on sellised nimed, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi korvpallist vähegi rohkem huvituvat fänni.
        Ma arvan et Langford teenib umbes sama palju palka, kui on Cramo aasta eelarve. Ja halada, et on häbiväärne kaotada sellisele meeskonnale, no ma ei saa aru, kus pilvedes meil hõljutakse. Kaotus vastas tasemevahele ja vsjoo.
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          No, mida te ajate?? Kas tõesti arvasite, et Kalev võib võita. Teoreetiliselt on see võimalik, aga reaalsuses...
          Neil on treeneriks üks Euroopa parimaid, nende rosteris on sellised nimed, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi korvpallist vähegi rohkem huvituvat fänni.
          Ma arvan et Langford teenib umbes sama palju palka, kui on Cramo aasta eelarve. Ja halada, et on häbiväärne kaotada sellisele meeskonnale, no ma ei saa aru, kus pilvedes meil hõljutakse. Kaotus vastas tasemevahele ja vsjoo.
          No kui võita ei suuda, siis pole kolmandat aastat jutti mõtet seal mängidagi. Kuidagi hale on see ju. Pikad panevad kolme, lühikesed ronivad korvi all. Pole normaalne.

          Kommentaar


            Tundub ikka, et Kalevil on tähtsam raha saamine seal ida-liigast, enda mainest üldse ei hoolita seal. Varem ikka ida-poolne rahvas teadis, et Kalev ikka tegija klubi aga nüüd on siis täielikuks naljanumbriks muutunud see meeskond.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Tundub ikka, et Kalevil on tähtsam raha saamine seal ida-liigast, enda mainest üldse ei hoolita seal. Varem ikka ida-poolne rahvas teadis, et Kalev ikka tegija klubi aga nüüd on siis täielikuks naljanumbriks muutunud see meeskond.
              Mis sa arvad et teised klubid mängivad seal au nimel või? See on algusest peale olnud raha-liiga.
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                No, mida te ajate?? Kas tõesti arvasite, et Kalev võib võita. Teoreetiliselt on see võimalik, aga reaalsuses...
                Neil on treeneriks üks Euroopa parimaid, nende rosteris on sellised nimed, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi korvpallist vähegi rohkem huvituvat fänni.
                Ma arvan et Langford teenib umbes sama palju palka, kui on Cramo aasta eelarve. Ja halada, et on häbiväärne kaotada sellisele meeskonnale, no ma ei saa aru, kus pilvedes meil hõljutakse. Kaotus vastas tasemevahele ja vsjoo.
                Ma ei eeldagi, et Kalev peaks Himkit võitma, eriti veel võõrsil. Kuid kaotada võiks ikka soliidselt mängides. Toores peksasaamine ja etteallandmine on see, millepärast häbi. Ja Kalev pole ühisliigas 3 aastat ühtegi mängu võitnud. Ma ei ütleks, et kõik seal osalevad klubid on Himki tasemega. Häbi peaks olema Kalevil üldjoontes. 3 aastat ei suudeta saada muud tulemust , kui kaotus. Tugevamate vastu pole üldse lootust, vaid nõrgemate vastu on tõsisem vastuhakk. Kui mingis liigas oslaeda , siis võiks olla eesmärk enda kategooria meeskondi võita ja tugevamatele nagu Himki tõsiselt vastuhakata. Ja ma tõesti arvan, et loota, et Eesti klubi 3 aasta peale suudab 1 võidu võtta pole pilvedes hõljumine.

                Kommentaar


                  Tegelikult on Kalev selles idaliigas isegi noirmaalselt mänginud. Mitu nappi kaotust tuleks lugeda saavutuste hulka. Pole küll olemas häid kaotusi, aga Kalevi jaoks ehk ikka on. Vaadates koosseisu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Tundub ikka, et Kalevil on tähtsam raha saamine seal ida-liigast, enda mainest üldse ei hoolita seal. Varem ikka ida-poolne rahvas teadis, et Kalev ikka tegija klubi aga nüüd on siis täielikuks naljanumbriks muutunud see meeskond.
                    Millega sinu Rock vahepeal hakkama on saanud?Võitnud mõnda tugeva korvpallimaa klubi?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Rock võitis suure kossuriigi šveitsi meistrit aga see selleks. Ega see, et Rock pole edukas olnud, ei õigusta Kalevi stabiilset tappasaamist

                      Kommentaar


                        Sveitsi klubi tugevus näitab seda, et nõrku klubisid osaleb euroopa sarjades vähe. Enamus on tugevamad, kui paljukiidetud, kuid pidevalt nõrgenevas Balti liigas osalejad. Peaaegu kõik Balti liiga klubid on euroopas viletsa tabeliseisuga.

                        Kommentaar


                          No kui võita ei suuda, siis pole kolmandat aastat jutti mõtet seal mängidagi.
                          Liiga maksab kulud kinni ja vist veel pealegi ju.

                          Ja Kalev pole ühisliigas 3 aastat ühtegi mängu võitnud. Ma ei ütleks, et kõik seal osalevad klubid on Himki tasemega. Häbi peaks olema Kalevil üldjoontes. 3 aastat ei suudeta saada muud tulemust , kui kaotus.
                          Liiga eksisteerib minuteada teist hooaega.
                          Tegelikult pole sel aastal Kalev seal väga hullusti mänginudki, lihtsalt tasavägised mängud saadakse kõik tappa. Eelmisel aastal oli tõesti katastroof.

                          Kommentaar


                            Ma ei tea kuidas teile, kuid ma saan aru et kaotad võideldes siis on ok. Kui aga sa kaotad nagu loll lammas ja ei võitle üldse siis näitab see ikka konkreetselt suhtumist liigasse.

                            Aga see on kogu meie kossu probleem,et palgad käes ning pohhui mis väljakul toimub.

                            Minu arust tuleks kiiremas korras palgad ümbermõelda,et kui võidad siis saad ka palka mitte vastupidi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Millega sinu Rock vahepeal hakkama on saanud?Võitnud mõnda tugeva korvpallimaa klubi?
                              Iceman on pärnu fänn ju,küsi parem kuidas pärnul läinud on!
                              Iceman,kuidas pärnul läinud on??Kuidas näiteks mäng kossuliiga peksupoisi Võru vastu läks?
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                                Iceman on pärnu fänn ju,küsi parem kuidas pärnul läinud on!
                                Iceman,kuidas pärnul läinud on??Kuidas näiteks mäng kossuliiga peksupoisi Võru vastu läks?
                                40 min enne mängu algust jõuti alles võrru. Üks parimatest mängijatest, Toomas raadik jõudis alles 1. veerandaja lõpus Võrru tallinnast...:P
                                Et jah...kes teab...vb kui Pärnu meeskond oleks varem jõudnud võrru oleks ehk paremini läinud. :P
                                Kindlasti natukene alahinnati kah võrukaid peale suurt koduvõitu.

                                Alanud hooajal Eesti meistriliiga tippudegagi südilt võidelnud KK Pärnu meeskond jäi neljapäeva õhtul Võrus üllatuslikult 89:93 alla sealse klubi seni ainsagi võiduta olnud meeskonnale.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X