320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jussermann Vaata postitust
    Ei ole eriti veenvad põhjendused, noortetöö ikka lonkab neil mõlemat jalga. Muuseas on Metsalu vahepeal saanud 17 aastaseks, kuid enam ta mängida ei saa niipalju, kui mullu.
    Meh? Mis seal ei veena? Noortetöö lonkab ju pmst terves Eestis ja ega Sõber olegi ju enam noortetreener, kes Mustamäe koolidest poisse kokku ajab. Metsalu on andekas küll, aga ju siis mitte selline übertalent, kes 17-aastaselt (2 nädalat tagasi sai) meistriliiga esiotsa satsis lammutaks minna. Noormees tundub olevat mõistlik ja saab sellest ise ka aru, korjab Tarva trennis, maakonnaliigas, A-klassis ja Eesti teises liigas liha luudele ning kui tubli on, siis küll aasta-paari pärast on korralik mängumees. Ei tasu loota, et kõik L-Viru noored on uued Veidemanid, kes tuleks ja paneks kui ainult kuri välismaalaste armastajast Sõber neid platsile lubaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Ei tasu loota, et kõik L-Viru noored on uued Veidemanid, kes tuleks ja paneks kui ainult kuri välismaalaste armastajast Sõber neid platsile lubaks.
      Lihtsalt paar aastat tagasi võis tunduda, et Rakvere noortetöö on Eestis eeskujuks kõigile. Paraku on Tarva edu neid pilvedesse tõstnud. Hetkel on nad muutumas minu jaoks üpris ebameeldivaks välismaalaste pundiks.

      Kommentaar


        Kui keegi mõtleb põlastavalt, et kuidas Tartu Rock saab eurosarjas Šveitsi klubist nõrgem olla, siis visake ülbus hoobilt peast. Vastased ehivad end võõraste sulgedega.


        Selline artikkel postimehes ja Andres Sõbra meelemuutused on hästi välja toonud Rakvere nimeline kommentaator artikli kommentaariumis. Kuna minagi olen rakverlane, siis ei hakka oma spekulatsioone nimetamagi.

        Kommentaar


          Selles Postimehe artiklis olnud Sõbra jutt, et andis Hallile 3000 krooni ja selle eest mees mängib, tekitas mus taas küsimuse, et mis motivatsioon on selle taseme ameeriklastel oma kuludega kohale sõita, et ainult mängida saaks. Postimehe kommentaariumis keegi pakkus, et kuna Hall on suur Lindmetsa sõber ja tuli siia tema eestkostel siis järelikult on tegemist pederastidega. No ma seda väga ei usu sest ajakirjanduse sõnul pidavat Võru leegionär Thornton üldse ilma palgata mängima, samuti pole reaalne, et eelmise aasta Kuremaa kahele ameeriklasele suutis arvestatavat palka maksta. Mis see põhjus on, et tüübid sisuliselt söögi ja peavarju eest mängivad? Armastus korvpalli vastu või soov tulevikus hea statsi korral ok leping saada? Niisama palli võib toksida ju kodumaalgi töö kõrvalt ja Halli või McGee taolised mehed ju kuhugi kaugemale nagunii ei jõua. Oskab keegi seletada seda?

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Selles Postimehe artiklis olnud Sõbra jutt, et andis Hallile 3000 krooni ja selle eest mees mängib, tekitas mus taas küsimuse, et mis motivatsioon on selle taseme ameeriklastel oma kuludega kohale sõita, et ainult mängida saaks. Postimehe kommentaariumis keegi pakkus, et kuna Hall on suur Lindmetsa sõber ja tuli siia tema eestkostel siis järelikult on tegemist pederastidega. No ma seda väga ei usu sest ajakirjanduse sõnul pidavat Võru leegionär Thornton üldse ilma palgata mängima, samuti pole reaalne, et eelmise aasta Kuremaa kahele ameeriklasele suutis arvestatavat palka maksta. Mis see põhjus on, et tüübid sisuliselt söögi ja peavarju eest mängivad? Armastus korvpalli vastu või soov tulevikus hea statsi korral ok leping saada? Niisama palli võib toksida ju kodumaalgi töö kõrvalt ja Halli või McGee taolised mehed ju kuhugi kaugemale nagunii ei jõua. Oskab keegi seletada seda?
            Ainuke variant,et üritavad nii kellegile silma jääda ja norm palga peale pääseda aga lõpuks lihtsalt mehed otsivad kohta kuhu paikseks jääda.Võtavad eestist naise ja on mustad eestlased valmis
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              No McGee olevatki juba kah naise leidnud siit, niiet. Aga noh, aasta tagasi ütlesid Winstoniga mõlemad, et tahtsid Euroopas jala ukse vahele saada lihtsalt. Eks ta nii ongi enamvähem, ju neile ikka mingi papp ju ka kukub ja noh veits põnevam siiski kui kodukülas patsutada. Pärast saad rääkida oma uskumatutest seiklustest ja profisportlase keerulisest elust ja värki.

              päris korvpallist rääkides - suht uskumatu, mis vilega üritati Rytasele praegu ära panna. Annab ikka tulla selle peale, et kaks sekki enne lõppu oma kolmesejoone juures õhku hüpanud mehe vastu antakse viga viskel, wtf. Ja siis me kurdame siin oma suslovite üle. Õnn, et Ricky oli aumees ja kolmanda vabaka ikka juurikasse raius.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Ainuke variant,et üritavad nii kellegile silma jääda ja norm palga peale pääseda aga lõpuks lihtsalt mehed otsivad kohta kuhu paikseks jääda.Võtavad eestist naise ja on mustad eestlased valmis
                Aga miks nad niiväga just Eestis tahaksid paikseks tahtma jääda - me ei räägi ju aafriklastest vaid USA kodanikest. Sealse korvpallisüsteemi tõttu (keskkool-ülikool- profiliigad) peaks ju sellidel mingi haridus ka olemas olema. Ma ei tea palju abitööline USAs teenib aga ilmselt oluliselt rohkem kui Sõbra 3000 eeku. Lisagem veel juurde harjumatu kliima, elu ühiskorteris, mõnel on naine kodumaal (Montgomery)... No ei saa aru. Ja mis puutub silmajäämisesse, siis näiteks vana ja vaevu liikuv Anderson ometi selliseid lootuseid ei saa hellitada?
                Muide, McGee ja Hall on valged ju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  No McGee olevatki juba kah naise leidnud siit, niiet. Aga noh, aasta tagasi ütlesid Winstoniga mõlemad, et tahtsid Euroopas jala ukse vahele saada lihtsalt. Eks ta nii ongi enamvähem, ju neile ikka mingi papp ju ka kukub ja noh veits põnevam siiski kui kodukülas patsutada. Pärast saad rääkida oma uskumatutest seiklustest ja profisportlase keerulisest elust ja värki.

                  päris korvpallist rääkides - suht uskumatu, mis vilega üritati Rytasele praegu ära panna. Annab ikka tulla selle peale, et kaks sekki enne lõppu oma kolmesejoone juures õhku hüpanud mehe vastu antakse viga viskel, wtf. Ja siis me kurdame siin oma suslovite üle. Õnn, et Ricky oli aumees ja kolmanda vabaka ikka juurikasse raius.
                  Reeglites ei ole kirjas, et kui lõpuni on kaks sekki ja oma poolel, siis vilet ei anna. Kaitsja läks liikumisel kehasse ja ründaja viskeliigutus oli. Ametlikult kohtunikele antavates nn ametlike reeglite tõlgendamise juhistes öeldakse, et peab jälgima, kas mängija kavatses (sic!) viskele minna. Ründaja kasutas kaitse eksimuse maksimaalselt ära ja kohtunikud järgisid reegleid.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust

                    päris korvpallist rääkides - suht uskumatu, mis vilega üritati Rytasele praegu ära panna. Annab ikka tulla selle peale, et kaks sekki enne lõppu oma kolmesejoone juures õhku hüpanud mehe vastu antakse viga viskel, wtf. Ja siis me kurdame siin oma suslovite üle. Õnn, et Ricky oli aumees ja kolmanda vabaka ikka juurikasse raius.
                    Päris korvpall ftw! Antud momendis oli El-Amin muidugi klassikaline imbetsill. Sellises olukorras viga tegema minna... Sest viga ilmselgelt oli, küsitav muidugi, miks viskel tehtuna ära loeti. Väga nadi olnuks peale sellist lahingut kaotada. Ahjaa, Jasikevicius on kunn.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Rakveres anti ka 2 punktises kaotusseisus TTÜ vastu mõni sekund enne lõppu Saagele tavalise mängulõpu vea eest sihilik või tahtlik viga. Ka TTÜ-Kalevi mees oli aumees , visates vabakad mööda. Siis tehti peale auti uus viga ja seekord loeti see tavaliseks veaks. TTÜ sai vabakatest 1 punkti juurde ja ka Rakvere sai ühe rünnaku, aga see mängiti ikkagi maha.

                      Mis puutub nendesse leegionäridesse, siis mina olen jälle mõelnud, et palju Rapla Jaanile maksab, et sel tasub siin olla. Mängib vaid loetud minuteid ja kasu temast tundub olematu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust

                        Mis puutub nendesse leegionäridesse, siis mina olen jälle mõelnud, et palju Rapla Jaanile maksab, et sel tasub siin olla. Mängib vaid loetud minuteid ja kasu temast tundub olematu.
                        Tase tundub ka olematu. Aga Eesti kossu tulevik siiski.

                        Kommentaar


                          Polegi väitnud ju, et seal viga ei olnud. Kui hoolikamalt lugeda. Aga no tõlgenda terviseks. Selles osas on El-Amin muidugi idikas, et seal pressima läks, aga väite osas, nagu Rubio oleks plaaninudki viskele minna, jään endiselt eriarvamusele.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Ma olen üpriski kindel,et Rubio tahtis viskele minna.Olgugi ,et mitte enne viga.Targa mängumehena võttis olukorrast maksimumi.Lihtne tegelikult.Hüppas juba õhku niikuinii ja kui sai aru et viga tuleb otsustas visata, mis seal ära siis ei ole :P
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Tase tundub ka olematu. Aga Eesti kossu tulevik siiski.
                              no Jaan on siin kindlasti seetõttu, et kui ta silmapiirile kerkis olid need kabariidid väga erutavad kõigile, eks loodeti temast tsipa enamat kui ta täna näidanud on, pealegi on see positsioon just väga õhuke Raplal. Eks ta täna sparringuparterina pigem kasu toob ja ma arvan, et hooajalõpuni ta siin küll ei mängi.

                              Kommentaar


                                Täna ootab siis ees Rocki ja Kalevi Balti liiga mäng. Hullumeelne kalender on meie tippklubidel ikka tänavusel hooajal. Kalevil Eesti liigas 32, Balti omas 22 ja idaliigas 10 mängu. Kokku siis ilma playoffideta 64 mängu. Kui lisada veel hooajaeelne Balti liiga karikas toimunud 2 mängu ja Eesti karikal toimuv Final Four, siis tuleb neil kokku 68 mängu pluss veel võimalikud pleyoffid.

                                Eesti liigas pääsetakse ilmselt otse poolfinaali, kus peetakse ehk 4-6 mängu TTÜ või Tarvaga ja finaalis siis usutavasti vähemalt 6 mängu Rockiga.

                                Kokku teeb see peaaegu 80 mängu, justkui NBA juba. Polegi ime, et rahvas ei viitsi neid mänge eriti vaatamas käia, mis liig , see liig.

                                Tulevikus võiks klubid ikka mõelda, kas igalpool tasub osaleda. Ainult idas saadav raha ei tohiks ju kõik määrata, et lastakse ennast idas tappa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X