320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Rock lõpetas oma euroteekonna siiski viisaka tulemusega, saadi kaks võitu. Vähemalt suudeti lõpuni pingutada. Ja ega neid vastaseid ei saa eriti nõrgemateks pidada.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      No Rock lõpetas oma euroteekonna siiski viisaka tulemusega, saadi kaks võitu. Vähemalt suudeti lõpuni pingutada. Ja ega neid vastaseid ei saa eriti nõrgemateks pidada.
      tõesti suurte korvpalliriikide klubid olid rockil vastas!Rock on ikka maailma tipp!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        tõesti suurte korvpalliriikide klubid olid rockil vastas!Rock on ikka maailma tipp!
        wtf dude......uskumatu lihtsalt, sa hakkad siin võrdlema Rocki ja Kalevit??? Mis sul ometi arus on?
        Tulemusi ei ole?
        Rock võitis hooaja alguses selle presidendi cupi...eesti karikas võideti ka. Aga mida Kalev tegi? Kalev kaotas mingisugusele külameeskonnale poolfinaalis, keda Rock kõttis lõdvalt 30 punktiga finaalis..

        Välismaal esindab Rock igatahes palju paremini eestit, kui Kalev. Euroopas vähemalt võetakse tõsiselt Rocki, Kalev aga teeb mingisuguses ida-liigas täielikult enda ja eesti korvpalli mainet maha...

        Balti liigas, ma olen üsna kindel, et Rock saab playoffi ja Kalev ei saa. (kui ikka on nii, et top 4 saavad playoffi. kui top 6 siis läbi ussi emmi võib Kalevil ka jopata.)

        Et lausa kuritegu oleks Rocki ja Kalevit võrdlema hakata....tunnistan, et välismaal on Rock natuke kehv, aga no Kalev.....seda meeskonda ei võta enam keegi tõsiselt.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          no klubitasandil nüüd riigil väga tähtsust ei olegi, vähemalt niikaua kui klubi suudab ameeriklasi palgata. Tõesti riikidena Bulgaaria, Portugal ja Šveits just mingid esimesed viiulid ei ole euroopa korvpallis, kuid satsid olid kes rohkem kes vähem, paremini komplekteeritud Tartu võistkonnast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            wtf dude......uskumatu lihtsalt, sa hakkad siin võrdlema Rocki ja Kalevit??? Mis sul ometi arus on?
            Tulemusi ei ole?
            Rock võitis hooaja alguses selle presidendi cupi...eesti karikas võideti ka. Aga mida Kalev tegi? Kalev kaotas mingisugusele külameeskonnale poolfinaalis, keda Rock kõttis lõdvalt 30 punktiga finaalis..

            Välismaal esindab Rock igatahes palju paremini eestit, kui Kalev. Euroopas vähemalt võetakse tõsiselt Rocki, Kalev aga teeb mingisuguses ida-liigas täielikult enda ja eesti korvpalli mainet maha...

            Balti liigas, ma olen üsna kindel, et Rock saab playoffi ja Kalev ei saa. (kui ikka on nii, et top 4 saavad playoffi. kui top 6 siis läbi ussi emmi võib Kalevil ka jopata.)

            Et lausa kuritegu oleks Rocki ja Kalevit võrdlema hakata....tunnistan, et välismaal on Rock natuke kehv, aga no Kalev.....seda meeskonda ei võta enam keegi tõsiselt.
            krt ma ei räägi siin mingitest nurgatagustest karikatest vaid edust välisliigades!Rock oleks pidanud selle koosseisuga eurosarja alagrupist edasi saama aga jäädi alla selliste riikide klubidele kus enamus inimesed ei tea korvpallist mitte midagist.see presidendi karikas ja eesti karikas suures mastaabis ei tähenda sittagi.
            Selle aasta Kalev on ka sitt ja loodan,et peale tänast vaatavad mehed peeglisse ja küsivad endalt,et kas korvpall oli ikka õige valik?
            Kui see aasta Rock ja Kalev baltiliigas 4 hulka ei jõua siis võivad mõlemad oma hooaja perse läinuks nimetada.
            Korvpall on ikka jätkuvalt mudas ja ei näe kuskilt seda tõusu
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Balti liigas, ma olen üsna kindel, et Rock saab playoffi ja Kalev ei saa. (kui ikka on nii, et top 4 saavad playoffi. kui top 6 siis läbi ussi emmi võib Kalevil ka jopata.)
              Vaata ka, kus on seni mängitud. Rock - kodus 7, võõrsil 5. Kalev - kodus 3, võõrsil 8. Põhiturniiri lõpus loetakse siiski kohti.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar
                Põhimõtteliselt võiks ja öelda jah, et koss on mudas, aga kui veidi detaile lisada, siis Rock äkki ikka päris ei ole veel. Pole nad vist näiteks 40 punktiga tappa saanud. Vähemalt ei meenu.
                no seal ühisliigas oleksite samasugune peksupoiss
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  ... Korvpall on ikka jätkuvalt mudas ja ei näe kuskilt seda tõusu
                  Põhimõtteliselt võiks vist öelda jah, et koss on mudas, aga kui veidi detaile lisada, siis Rock äkki ikka päris ei ole veel. Pole nad vist näiteks 40 punktiga tappa saanud. Vähemalt ei meenu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Vaata ka, kus on seni mängitud. Rock - kodus 7, võõrsil 5. Kalev - kodus 3, võõrsil 8. Põhiturniiri lõpus loetakse siiski kohti.
                    võidu% ollakse vist nii - Rock 6 ja Kalev 7
                    Kalev on kõik kodumängud võitnud, rock 7st 4

                    Kommentaar


                      Iceman kuskil mujal teemas halama ei peaks, et miks kõik kirjutavad sellest, et ta hesburgerist kinga sai ja põhjuseks oli burgeri saiadega oma fantaasia rahuldamine?
                      Ja samas oled sa piisavalt loll, et ei tea, mitu tiimi Balti liigas PO-sse saavad!

                      Mis mängu puutub siis täna oli platsil kari eitesid ja aru ma ei saa miks isegi kussa nii rahulik oli. Ise treenerina oleks nii mõnelegi tüübile sealsamas rihma andnud
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Õnneks ma jäin teise veerandaja lõpus magama, aga ikka on hea ja soe kodune tunne foorumisse tulla ja korvpalliekspert Icemani süvaanalüüsi lugeda.

                        Korvpallis kasutatakse Eesti karikat šampa joomiseks, sest muud pointi sellel auhinnal pole. Misasi see presidendi karikas on? Kõlab nagu linnapeade karikaturniir..

                        Kommentaar


                          Vaatasin ka üle pika aja "Eesti korvpalli" ja nagu tulemus näitab, poleks pidanud vaatama.
                          Ma ei saa küll aru, mis point on VTB korraldajatel Cramot sinna kutsuda. Tõenäoliselt olekski Eestist juba ammu kutsutud Rock, kui see Lõuna-Eestis ei asuks.
                          Rünnaku üldpilt pick-n-roll ja siis...mitte midagi. Kaitse - Maa-ala toimis natuke, aga see on ka selge, sest seal ei pea ülemäära palju liigutama.
                          Jube kossuelamus igatahes, olen õnnelik, et mul on ILP.

                          Nõme, et ühisliigat võetakse kui paratamatust, kust vaid pappi käiakse noolimas.

                          Esimest korda elus oli mul Kuusmaast kahju, vana oli ikka väga murtud neljandaks veerandiks.

                          Meeste nägusid vaadates tundus küll, nagu kõigil oleks kõigil eest matustele minek.

                          Endiselt arvan, et Kuusmaa on kehv treener "tipptasemel" ja peaks tegelema rohkem kuskil korvpallikoolis poiste kasvatamisega. Taktikuna null ja ise ka õnnetu.

                          Ei ole mõtet võtta suuri musti, kui neid kasutada ei osata.

                          Korralikku mängujuti on ka vaja, ehkki Sokk sai eile kommentaatorite käest kiita, siis reaalselt on tegemist suht masendava tagaliiniga.

                          Enden ei tohiks korvpallikommentaator olla.

                          Positiivne on see, et ETV arvutigraafika kossuülekannetel on parem kui lätakate oma.

                          Kommentaar


                            Taltsi esimene mäng ei olnud eriti hea. Pani kõik visked stabiilselt mööda, ka 2 vabakat. Ei ole vaid teada, kas lauapõrkega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Taltsi esimene mäng ei olnud eriti hea. Pani kõik visked stabiilselt mööda, ka 2 vabakat. Ei ole vaid teada, kas lauapõrkega.
                              kellega mängisid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                kellega mängisid?
                                mingi Jenissei, karikamäng oli
                                TÜ/Rockist Samaara Krasnõje Krõljasse siirdunud Eesti korvpallur Janar Talts pidas neljapäeva õhtul Venemaal oma debüütmängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X