320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Visnapuu kirjutas Rocki hooaja teise poole kohta ka väikese aruande.

    Kommentaar


      Ooo, järgmine aasta kui ma Viasat Sport Balticust vaatan korvpalli Euroliigat on seal lootust näha võibolla isegi Eesti korvpallurit. Väidetavalt on siis selle aasta Euroliiga kolmas meeskond Siena Montepaschi teinud Kanguri praegusele tööandjale Climberio Varesele pakkumise.
      Uudis siin ka : http://www.eurobasket.com/Italy/bask...?NewsID=229634

      Kommentaar


        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Ooo, järgmine aasta kui ma Viasat Sport Balticust vaatan korvpalli Euroliigat on seal lootust näha võibolla isegi Eesti korvpallurit. Väidetavalt on siis selle aasta Euroliiga kolmas meeskond Siena Montepaschi teinud Kanguri praegusele tööandjale Climberio Varesele pakkumise.
        Uudis siin ka : http://www.eurobasket.com/Italy/bask...?NewsID=229634
        Aasta tõlkepreemia laureaat.
        Kangur on vabaagent ja Varesele võib nüüd Taltsi eest pakkumisi teha.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
          Aasta tõlkepreemia laureaat.
          Kangur on vabaagent ja Varesele võib nüüd Taltsi eest pakkumisi teha.
          Jah... my bad.

          Ei viitsinud uudist korralikult läbi lugeda ja sellest tulenevalt arvasin, et tal ikka kehtiv leping Varesega...

          Kommentaar


            Jutud käivad, et käed on juba löödud.

            Hala Madrid !

            Kommentaar


              14 Dream Teami kandidaati:

              Kristo Saage
              Sten Sokk
              Erik Keedus
              Gert Dorbek
              Rain Veideman
              Gregor Arbet
              Tanel Kurbas
              Kristjan Kangur
              Siim-Sander Vene
              Kaido Saks
              Janar Talts
              Rain Raadik
              Kristjan Kitsing
              Joosep Toome

              Tanel Sokk ja Allingu loobusid teadaolevalt omal soovil. Veel on välja pekstud Tamm, Keerles ja Tartu kutid.

              Kommentaar


                Erik Keedus, Rain Raadik, Tanel Kurbas, Kaido Saks. WTF?

                Kommentaar


                  Mis vahet seal ikka, B-divisjon kaob ju niikuinii ära, las siis proovib nende kuttidega. Saab pikemas plaanis mõnega arvestada või ei saa.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Raadik sai Rockis keskmisel umbes 10 sekundiks per mäng platsile, Saks samamoodi. Keedus ei suutnud isegi TTÜKalevis läbi lüüa. Noh, Kurbase oli vigane ja tema oleks võinud ehk veel paugutada. Võiks ju siiski olla loogika, et saad vähemalt koduklubis platsile, et koondises olla. Samas pole koondises näiteks Eichfussi, kes midagigi suutis eelmisel hooajal teha. Ja pigem võiks ju väikeklubide noorpaugutajatele a la Raap võimaluse anda, sest nende kohta pole üldse pilti ees, kas suudavad midagi kõrgemal tasemel teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ja pigem võiks ju väikeklubide noorpaugutajatele a la Raap võimaluse anda, sest nende kohta pole üldse pilti ees, kas suudavad midagi kõrgemal tasemel teha.
                      Raap & co möllavad Sõbra käe all U20-s, mille mängud lõppevad 18.07, meeste koondis koguneb juba esmaspäeval. Samas muidugi Veideman mahub mõlemasse satsi.

                      Kommentaar


                        Ma oleks Saksa asemel Eichfussi võtnud, muidu OK. Üllatav on natuke see, et Sokk Saage võttis ja Tamme mitte aga see on minu jaoks positiivne üllatus.

                        Kommentaar


                          Väike intervjuu Kristjan Kanguriga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Ma oleks Saksa asemel Eichfussi võtnud, muidu OK. Üllatav on natuke see, et Sokk Saage võttis ja Tamme mitte aga see on minu jaoks positiivne üllatus.
                            Tasub lugeda Soku selgitusi ÕLis. Eichfuss ju armees, Keerlesele puhkus, Keedusele anti võimalus, äkki saab temast sellise pika pg. Raadik või veski, seal mina vahet ei näe.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Enne kui TSIKi sarnast asja ei looda, pole meie korvpalli mõtet vaadatagi.


                              muidugi kui käsil on comedynight
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Tasub lugeda Soku selgitusi ÕLis. Eichfuss ju armees, Keerlesele puhkus, Keedusele anti võimalus, äkki saab temast sellise pika pg. Raadik või veski, seal mina vahet ei näe.
                                Keedus on 194 pikk, kuidas temast pikemat tehakse või mida üldse öelda tahtisid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X